Time Out zaposlenje

Poruka
17.135
Sad sam nesto prosetao sajt Time Out-a i vidim sekciju za zaposljenje, udjem pogledam i ima opcija za slanje cv-a kao prijava za posao. Sta mislite jel vredi uopste slati nesto ?:think: Inace imam 18 godina i zeleo bih part time job, oni imaju ponudu za tako nesto kako sam video na sajtu http://www.time-out.to/index.php?lang=sr&nav_id=jobs&page=jobs medjutim ne znam kolike su mi sanse, jer sam srednjoskolac jos uvek, da se ne obrukam nesto a posaljem i da ih nasmejem samo :lol:


Sta mislite ? :think:
 
dzoni tamo nemas nikakav opis tvog buduceg posla to slanje cv na slepo zvuchi to much out of order ili im trebaju makar kakvi ljudi ako je to slucaj onda su uslovi verovatno dosta loshi

plus to je neki inostrani sajt

da te ne obeshrabrim ali zvuchi kao long shoot
 
Pa sta mislis da ne stavljam uopste cv

Mislim kad razmislim nemam ni sta u njega posebno da stavim :lol:

A za koje radno mesto da se prijavim, mislim ne mogu da stavim menadzer prodaje, a i bedara je da kazem bilo sta ili tako nesto, delujem u najmanju ruku, neozbiljno :neutral:
 
Pa sta mislis da ne stavljam uopste cv

Mislim kad razmislim nemam ni sta u njega posebno da stavim :lol:

A za koje radno mesto da se prijavim, mislim ne mogu da stavim menadzer prodaje, a i bedara je da kazem bilo sta ili tako nesto, delujem u najmanju ruku, neozbiljno :neutral:

pa prijavi se za prodavca:dontunderstand:
Boze moj, pa ne treba doktorat za to, lepo sastavi cv, navedi licne podatke, kontakt, obrazovanje, licne osobine, znanje jezika i eto ti cv! :ok:
 
Pa to za prodavca pa se mozda i napreduje..al nastavljas neku skolu tako da i nemas tih tendencija..napisi to engleski..racunar ili pozovi telefonom i pitaj dal moze razgovor bez cva posto nista nisi radio
 
Pa to za prodavca pa se mozda i napreduje..al nastavljas neku skolu tako da i nemas tih tendencija..napisi to engleski..racunar ili pozovi telefonom i pitaj dal moze razgovor bez cva posto nista nisi radio

pa prijavi se za prodavca:dontunderstand:
Boze moj, pa ne treba doktorat za to, lepo sastavi cv, navedi licne podatke, kontakt, obrazovanje, licne osobine, znanje jezika i eto ti cv! :ok:

Da, zavrsavam gimnaziju :manikir:

Pa nekako ce CV da mi izgeda, prazno, tipa znam francuski, engleski, matematiku, hemiju :lol:, rukujem veoma dobro racunarom :think:
 

Back
Top