Postoji li idealan muskarac ( zena) u vasem zivotu?

chichona

Obećava
Poruka
69
Prosle godine se ludo zaljubih!
Sve to i ne bi bio problem da nisam bila udata, i da nismo ziveli suvise daleko jedan od drugog...
Ali, sve batalih...ljubav je to, ako necu rizikovati i ciniti ludosti zarad te prave idealne ljubavi koje osetis u momentu, zarad cega cu onda...
I tako se razvedoh, i preselih u drugu drzavu, ostavih prijatelje, posao i sada zivimo zajedno. Ona bre ljubav, ne samo kad ne mozes da jedes, vec kad znas da je to ono pravo, kad si cekao ili ne godinama, kad se dogodi i kad ne zalis da promenis sve ispocetka zarad njega ili nje.
U mom zivotu se desio on, i dao mi je osecanja koja nikad nisam imala za svojih trideset i nesto godina. i sta god se desilo izmedju nas, znam da nikad necu osecati ovako jako.
Znam, jer mi je uvek bilo vaznije da me neko voli, i on me voli, u potpunosti, ali ovaj put meni je mnogo vaznije kako ja volim. Bitna su osecanja koja primas, ali mislim da su najvaznija ona koja dajes. I tako ga nazvah idealnim, onaj pravi. Ali, da li je tako?
Da li se vama dogodila idealna osoba, i da li to traje, ili samo zivimo u ilizuji da na nas sve tamo negde, ceka neka idealna osoba,
 
Хм, веровала сам да јесте. (верујем, верујем...)
И такође сам, као и ти, оставила породицу, пријатеље и све остало (сем мужа, њега нисам имала :mrgreen:), и прешла у другу државу.
Кад будемо решили тренутни проблем, јавићу ти да ли је он тај ПРАВИ или ме је осећај гадно преварио. (или мени ради ПМС па сам, као и обично, љута због свега и свачега:manikir:)
Али волим свим срцем, и знам да шта год да се деси, он има и имаће моју љубав.
И срећна сам! Као што и верујем да љубав побеђује све..:heart:

Успут, твоја прича је прелепа... Срећно!:zag:
 
Znam ali sve to drugacije izgleda dok ne pocnes da zivis sa nekim, ja bar mislim, a onda...sta onda?
I ne pricam o nekom razmatranju, i promatranju....Nego bre kad te opali, ne mozes se drzis na noge bre! ;P
A nisi tinejdzer, nisi klinac...Jednostavno "samo za taj osecaj" dajes sve, i kad pricas o tome, a mnogi ti zavide..."eh da je i meni taj jedan osecaj"
 
Хм, веровала сам да јесте.
И такође сам, као и ти, оставила породицу, пријатеље и све остало (сем мужа, њега нисам имала :mrgreen:), и прешла у другу државу.
Кад будемо решили тренутни проблем, јавићу ти да ли је он тај ПРАВИ или ме је осећај гадно преварио. (или мени ради ПМС па сам, као и обично, љута због свега и свачега:manikir:)
Али волим свим срцем, и знам да шта год да се деси, он има и имаће моју љубав.
И срећна сам! Као што и верујем да љубав побеђује све..:heart:

Успут, твоја прича је прелепа... Срећно!:zag:
Jao, hvala draga, i ja tebi zelim sve najlepse...:heart:
Ali nekako si zbunjen u svemu tome, ne snalazis se, prosto muce te stvari, a volis nekog i hoces da bude najbolje, i pitas se da li najbolje postoji uopste, zato resih da podelim misljenje sa vama,,,,
p.s. I ja se u zadnje vreme stalno vadim na PMS...ili godine mi idu....:P
 
Znam ali sve to drugacije izgleda dok ne pocnes da zivis sa nekim, ja bar mislim, a onda...sta onda?
I ne pricam o nekom razmatranju, i promatranju....Nego bre kad te opali, ne mozes se drzis na noge bre! ;P
A nisi tinejdzer, nisi klinac...Jednostavno "samo za taj osecaj" dajes sve, i kad pricas o tome, a mnogi ti zavide..."eh da je i meni taj jedan osecaj"

Uh, ala ja osecam, tacno mi dodju takvi trenutci, pa da kazem odoh i ja u drugu drzavu i ostavih sve, srecom nemam muza, al' mama i tata nemaju bez mene jednu pa tesko...
A jednom sam i mislila da je onaj pravi mozda a nije bio pa ima posledica i od toga...
Uh, bre, ova daljina mnogo gadna stvar :dash:
 
Znam ali sve to drugacije izgleda dok ne pocnes da zivis sa nekim, ja bar mislim, a onda...sta onda?
I ne pricam o nekom razmatranju, i promatranju....Nego bre kad te opali, ne mozes se drzis na noge bre! ;P
A nisi tinejdzer, nisi klinac...Jednostavno "samo za taj osecaj" dajes sve, i kad pricas o tome, a mnogi ti zavide..."eh da je i meni taj jedan osecaj"
Koliko imas godina?
 
Prosle godine se ludo zaljubih!
Sve to i ne bi bio problem da nisam bila udata, i da nismo ziveli suvise daleko jedan od drugog...
Ali, sve batalih...ljubav je to, ako necu rizikovati i ciniti ludosti zarad te prave idealne ljubavi koje osetis u momentu, zarad cega cu onda...
I tako se razvedoh, i preselih u drugu drzavu, ostavih prijatelje, posao i sada zivimo zajedno. Ona bre ljubav, ne samo kad ne mozes da jedes, vec kad znas da je to ono pravo, kad si cekao ili ne godinama, kad se dogodi i kad ne zalis da promenis sve ispocetka zarad njega ili nje.
U mom zivotu se desio on, i dao mi je osecanja koja nikad nisam imala za svojih trideset i nesto godina. i sta god se desilo izmedju nas, znam da nikad necu osecati ovako jako.
Znam, jer mi je uvek bilo vaznije da me neko voli, i on me voli, u potpunosti, ali ovaj put meni je mnogo vaznije kako ja volim. Bitna su osecanja koja primas, ali mislim da su najvaznija ona koja dajes. I tako ga nazvah idealnim, onaj pravi. Ali, da li je tako?
Da li se vama dogodila idealna osoba, i da li to traje, ili samo zivimo u ilizuji da na nas sve tamo negde, ceka neka idealna osoba,
Čeka nas sigurno. Nikako da stignemo do nje saplićući se o pogrešne. Ono, malo sa strane, i tako to... :zper: :D
 
Ako nije suvise:
Rece prosle godine?
Pa koliko ste bili u vezi pre nego sto si otisla? I jel funkcionisete sada ok?
Mislim..:confused: ne znam, ja se jos nisam usudila ni da odem na mesec dana :rumenko:
Po meni nije bitno vreme provedeno u vezi, ipak misliim da najbolje upoznas nekog kad zivis sa njim. Ziveli smo u Srbiji oko godinu dana, a onda smo dosli ovdi, u Jevropu..:)))
Ok nam je sad, lep nam je zivot, prilicno dobar. Moji su se svi divili meni kako sam hrabra za te stvari, opet zapocinjati zivot, al mislim da su promene veoma bitne, i kad si sit necega u zivotu trebalo bi to i da promenis.


Ne znam, mozda mi smetaju neke stvari sada jer ne radim, to mi uzasno nedostaje
 
"necu da ti kazem celavi";)
32!

32???
И заиста верујеш да постоје ''идеалне'' особе и ''идеалне'' љубави? :confused:
И да није само заљубљеност оно што те сада тако дрма.... и да ћеш заувек остати тако заслепљена оним што осећаш? :roll:

Мислим, лепо је то осећање ;)....али људи у тим годинама обично већ имају искуства са њиме и знају му фазе....па су свесни да је идеализација партнера нешто лепо, али не и нарочито корисно уколико се жели заиста добар и дуготрајан однос....:confused:
 
Znam ali sve to drugacije izgleda dok ne pocnes da zivis sa nekim, ja bar mislim, a onda...sta onda?
I ne pricam o nekom razmatranju, i promatranju....Nego bre kad te opali, ne mozes se drzis na noge bre! ;P
A nisi tinejdzer, nisi klinac...Jednostavno "samo za taj osecaj" dajes sve, i kad pricas o tome, a mnogi ti zavide..."eh da je i meni taj jedan osecaj"

Svaki koji izazove taj osećaj opaljenosti je pravi, nema greške. :D I posle pravog, pravi! :zper:
 
Uh. Mislim stvarno je trebalo hrabrosti za takav postupak.
E meni je zivot lep i savrseno mi odgovara ovde gde jesam, a opet ovako se osecam stvarno prvi put, ne racunajuci jednom ono sa 15 g,;)
Ne znam sta me snaslo :)
A opet spadam u one tipove, to je tako zbog toga i toga i tacka.
A nigde ni r od racionalnosti :lol:
I jos eto mama i tata, pa onda ko zna,hoce li da potraje?
A deluje isuvise dobro da bi bilo istinito :D
 
A iskrena da budem verujem u ljubav, ali u zaljubljenost bas i ne.
Mislim logicno je da se jednog lepog dana odljubis i sta onda?
Idealno bi bilo da onda kazes e sada cu da se potrudim oko svoje veze a sta ako onaj drugi ne moze da prihvati da nije zaljubljen i da nema leptirica?:confused:
Uuu, ma ima tu milion nedoumica, il sam ja samo jos zbunjena, sto me strefilo :)
 

Back
Top