-Da sam samo pet minuta...

sassa

Zainteresovan član
Poruka
317
vlast.-Čuvena rečenica na ovim prostorima.Zamislite da imate neograničenu vlast.Šta bi ste u kratkim crtama uradili.Nije bitno koliko će to biti ekstremno ili nezakonito(zakone ti donosiš).Ako bude za interesovanih za ovu temu 19.9.biramo predsednika. :idea:
 
1. Odmah bi legalizovao marihuanu
2. Ukinuo porez
3. Dao svima dozivotnu socijalnu pomoc od minimum 1500 eura po glavi porodice starijoj od 12 godina
4. Organizovao koncert Astral Projection-a
5. Ukinuo sve glupe takse, kvote i kontingente
5. Organizovao ogromnu zurku za forumashe

i josh po neshto, seticu se kasnije.
 
Otisao bih na pecanje :D

Ili, jos bolje... Rekao bih predsedniku vlade da preuzme vlast, dao bih da se brod Galeb dovede u plovno stanje i otisao na turneju po karipskim drzavama. Eventualno bih poveo desetak najlepsih devojka odavde... Ako budu bile dobre :)
 
NaraYan:
1. Odmah bi legalizovao marihuanu
2. Ukinuo porez
3. Dao svima dozivotnu socijalnu pomoc od minimum 1500 eura po glavi porodice starijoj od 12 godina
4. Organizovao koncert Astral Projection-a
5. Ukinuo sve glupe takse, kvote i kontingente
5. Organizovao ogromnu zurku za forumashe

i josh po neshto, seticu se kasnije.

...i onda bi ti država propala za mesec dana... :D
 
u stvari ovo mu vise dodje kao "zlatna ribica" : ))
koja su ovlascenja i posao predsednika, meni to bash nije jasno
znaci prvo bih procitala ustav a onda sela na net posto verovatno ima neki jak internet iz kancelarije :twisted:

donela bih ukaz da politichari idu u skupstinu u sarenim majcama. ko je u odelu ima da obuche magarece ushi i da trci dunavskim kejom dok se ne umori najstrashnije. bre ja sam demokrata, imam ukaze
 
1.Na Pinku sedam dana u nedelji pevanje operskih arija u izvodjenju poznatih junaka Grand show-a.
2.Obavezan psihijatrijski pregled za svakog politicara ili ti stalni nadzor, ako zatreba.
3.Izvuci iz misje rupe sve normalne, strucne, sposobne strucnjake i oformiti tim koji bi nas izvukao iz *ovana.
4.Mozda je ovo trebalo da bude pod 1.
Pronaci i pohapsiti sve kumove koji iz senke vladaju ovom zemljom i nabiti ih u rudnik, posto mnogo vole podzemlje....
5.iiiiiiiiii jos 1000 stvari koje ovde ne bi mogle da stanu. IMAM MNOGO DOBAR PROGRAM ALI NEMAM LJUDE. :cry:
 
Cekam kuma:
Hoces da te castim jednim ambasadorskim mestom na Maldivima?

ma jook de cu da se selim..moram da se druzhim s nekim domorocima tamo onda :I
ali mozesh moje roditelje zasluzhili su odmor :twisted: hihih malko sam zla
ma ne onda ne bih nishta ni radila...sad to ne mislim
e ozbiljno kakve bi ti ljude mozda imam neke
al znash sta nema onda muvachenja i nepotizma da bi uspelo.
 
vicente:
NaraYan:
1. Odmah bi legalizovao marihuanu
2. Ukinuo porez
3. Dao svima dozivotnu socijalnu pomoc od minimum 1500 eura po glavi porodice starijoj od 12 godina
4. Organizovao koncert Astral Projection-a
5. Ukinuo sve glupe takse, kvote i kontingente
5. Organizovao ogromnu zurku za forumashe

i josh po neshto, seticu se kasnije.

...i onda bi ti država propala za mesec
dana... :D
Pa zar to nije poenta biti na vlasti??? :? I kupiti sebi fudbalski klub!
 
1. ukinula tv stanice koje emituju shund (i sms chat, naravno)
2. kaznjavala mucenje sugradjana glasnim alarmima iz automobila
3. oporezovala nosenje plasticnih ukrasa u kosi, sandala sa carapama i crni kreon oko usana

ostalo... u drugih 5 min. :lol:
 

Back
Top