Plastic

Poruka
15.196
Hipoteticka situacija:
Vasa devojka / decko zeli da operise usne/usi/grudi (samo devojka) :lol:
Kako biste reagovali? Podrzali biste tu ideju u svakom slucaju ili samo ako ima bas gadan problem (mnooooogo male grudi, mnogo klempave usi itd) .
Jel ste imali devojku / decka koja je imala neku plasticnu operaciju i kako ste reagovali kad vam je rekao/rekla? :)
 
podrzao bih
ako zeli, ko sam ja da stanem na put

jedna koleginica moje zenske,
na godisnjem odmoru uradila nos, usne i grudi

i moja zenska reagovala ,, sta ce joj to , bila lepa zena, ovo - ono , sad je sva natekla"

ali, kad sam je video posle nekog vremena, bas to joj je trebalo, mnogo lepa zenska

i sve intervecije je uradila u takvoj meri da nije nigde preterala
:rumenko::rumenko::rumenko:
 
podrzao bih
ako zeli, ko sam ja da stanem na put

jedna koleginica moje zenske,
na godisnjem odmoru uradila nos, usne i grudi

i moja zenska reagovala ,, sta ce joj to , bila lepa zena, ovo - ono , sad je sva natekla"

ali, kad sam je video posle nekog vremena, bas to joj je trebalo, mnogo lepa zenska

i sve intervecije je uradila u takvoj meri da nije nigde preterala
:rumenko::rumenko::rumenko:
Ih ta se cela zavila u zavoje :lol:
 
Hipoteticka situacija:
Vasa devojka / decko zeli da operise usne/usi/grudi (samo devojka) :lol:
Kako biste reagovali? Podrzali biste tu ideju u svakom slucaju ili samo ako ima bas gadan problem (mnooooogo male grudi, mnogo klempave usi itd) .
Jel ste imali devojku / decka koja je imala neku plasticnu operaciju i kako ste reagovali kad vam je rekao/rekla? :)
trudila bih se da ne pravim nikakv komentar, nija moja stvar
jedino u slucaju da to zatrazi

i, da, imam iskustva sa takvom situacijom
 
Brate sad gledam na foxu ovaj ludi kamen..i tu neka 100kilasica krezava sva nafrakana..znaci valjda prvo treba ulozi u taj ybn zub i da skine kile a ne naopako prvo silikone i napucene usne
 
Hipoteticka situacija:
Vasa devojka / decko zeli da operise usne/usi/grudi (samo devojka) :lol:
Kako biste reagovali? Podrzali biste tu ideju u svakom slucaju ili samo ako ima bas gadan problem (mnooooogo male grudi, mnogo klempave usi itd) .
Jel ste imali devojku / decka koja je imala neku plasticnu operaciju i kako ste reagovali kad vam je rekao/rekla? :)

nek' radi shta hoce...u granicama normale naravno...
 
I samo da vam kazem,
moja zenska ima najlepse grudi na svetu,
po njenim bi trebali raditi kalupe:rumenko::rumenko:
ali ih ne eksponira, mislim, ne razumem je , proci ce mladost , bice joj krivo jednog dana
 

Back
Top