Nataša Kandići - nagrade i dalje stižu. Sad o d šiptara

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
0111.jpg


BEOGRAD - Posle Hrvata, i Albanci su se setili „zasluga“ Nataše Kandić, pa će direktorka Fonda za humanitarno pravo uskoro postati počasni građanin Uroševca!


http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-19-03-2010/natasa-kandici

Srpkinja zaslužna svim srpskim neprijateljima ...

Prvo Hrvati a sada, konkretno, i šiptari. :dash:

Šta još treba da uradi da bi bila uhapšena, rad da joj se zabrani, i da ova zemlja ustane iz sramnog naguženog položaja ??? :dontunderstand:
 
Demokratija je gospodo, a u demokratiji svako ima pravo da kaze sta misli!

Nema ljutis!

Za to ste se borili.

Ne mozete istovremeno da pricate - te kako je Yuga bila losa, te kako je Tile bio diktator, te kako socijalizam ne valja...

PA STA BI VI?

Ne moze se jednom :guza: u dve stolice...

OPREDELITE SE.....

A otvoreno zalaganje za krsenje ustava?
 
Demokratija je gospodo, a u demokratiji svako ima pravo da kaze sta misli!

Nema ljutis!

Za to ste se borili.

Ne mozete istovremeno da pricate - te kako je Yuga bila losa, te kako je Tile bio diktator, te kako socijalizam ne valja...

PA STA BI VI?

Ne moze se jednom :guza: u dve stolice...

OPREDELITE SE.....

Zamisli situacju u kojoj ja imam pravo kazati sve šta mislim pa kažem i
ovo "tebe Blajbingeru treba kastrirati pa te okačiti na sred Terazija kao zastavu"!

Misliš li da ću trpeti kakve sankcije zobog ovakvog svog mišljenja javno izrečenog?

Ovo sam iznela samo kao primer.
 
Poslednja izmena:
Srpkinja zaslužna svim srpskim neprijateljima ...

Prvo Hrvati a sada, konkretno, i šiptari. :dash:

Šta još treba da uradi da bi bila uhapšena, rad da joj se zabrani, i da ova zemlja ustane iz sramnog naguženog položaja ??? :dontunderstand:
Imam ja vrlo konkretan i lako ostvariv predlog, ama ga nesmijem rijet jerbo bi me banovali na milion godina, a vec sam u prepisci sa jednim mudoratorom kojme bas nije najbolje poznat zvanican medicinski recnik i medicinski nazivi pojedinih organa.
Kad zavrsim tu prepisku javicu se opet.
 
Demokratija je gospodo, a u demokratiji svako ima pravo da kaze sta misli!
Nema ljutis!
Za to ste se borili.
Ne mozete istovremeno da pricate - te kako je Yuga bila losa, te kako je Tile bio diktator, te kako socijalizam ne valja...
PA STA BI VI?
Ne moze se jednom :guza: u dve stolice...
OPREDELITE SE.....

Jedno je pričati a drugo raditi ... Skota treba zatvoriti za dela.
 
Zamisli situacju u kojoj ja imam pravo kazati sve šta mislim pa kažem i
ovo "tebe Blajbingeru treba kastrirati pa te okačiti na sred Terazija kao zastavu"!

Misliš li da ću trpeti kakve sankcije zobog ovakvog svog mišljenja javno izrečenog?

Naravno da hoces jer ce u toj situaciji neko stisnuti crveno dugmence i mudorator ce ti dao zuti karton, kaznice te jednim kaznenim poenom.
 
Ovaj skot od zene se zalaze za prava hrvata, siptara, muslimana ....

KO se u ovoj zemlji SRBIJI zalaze za SRBE ?
KO govori i bori se za SRBE?
Zasto ovaj skot od zene ne iznese neke dokaze sta su radili Srbima u hrvatskoj, bosni, kosovu...?
Da i je moguce da fond za humanitarno pravo radi protiv Srba? Kakvo je to humanitarno pravo ? Kakav je to fond ?

'' Svi smo mi jednaki, samo su neki jednakiji.''
 
Ovaj skot od zene se zalaze za prava hrvata, siptara, muslimana ....

KO se u ovoj zemlji SRBIJI zalaze za SRBE ?
KO govori i bori se za SRBE?
Zasto ovaj skot od zene ne iznese neke dokaze sta su radili Srbima u hrvatskoj, bosni, kosovu...?
Da i je moguce da fond za humanitarno pravo radi protiv Srba? Kakvo je to humanitarno pravo ? Kakav je to fond ?

'' Svi smo mi jednaki, samo su neki jednakiji.''

Ma svi su se urotili protiv Srba...

Vasceli svet.

Cak i Srbi iz Srbije.

Tvrde da ni Beograd nije dovoljno srpski, vec da je, Bog da oprosti ....ne smam ni da napisem...

A Srbima ama bas nista ne fali...

("Kad ti troje kazu da si pijan, a ti znas da nisi ni kap popio - idi kuci i odspavaj!" Narodna mudrost)
 
Ma svi su se urotili protiv Srba...

Vasceli svet.

Cak i Srbi iz Srbije.

Tvrde da ni Beograd nije dovoljno srpski, vec da je, Bog da oprosti ....ne smam ni da napisem...

A Srbima ama bas nista ne fali...

("Kad ti troje kazu da si pijan, a ti znas da nisi ni kap popio - idi kuci i odspavaj!" Narodna mudrost)

Mnogo se nakotilo stoke u ovoj Srbiji :zcepanje:
 
Demokratija je gospodo, a u demokratiji svako ima pravo da kaze sta misli!

Nema ljutis!

Za to ste se borili.

Ne mozete istovremeno da pricate - te kako je Yuga bila losa, te kako je Tile bio diktator, te kako socijalizam ne valja...

PA STA BI VI?

Ne moze se jednom :guza: u dve stolice...

OPREDELITE SE.....



100% si u pravu,nek sad uživaju u sopstvenom izboru......
 
Demokratija je gospodo, a u demokratiji svako ima pravo da kaze sta misli!

Nema ljutis!

Za to ste se borili.

Ne mozete istovremeno da pricate - te kako je Yuga bila losa, te kako je Tile bio diktator, te kako socijalizam ne valja...

PA STA BI VI?

Ne moze se jednom :guza: u dve stolice...

OPREDELITE SE.....

Данас се сви позивају на демократију.Свако сакривен под плаштом демократије може да пропагира све што му падне напамет чаки и ако тим својим деловањем директно крши устав државе Србије.
Овде се не ради о безазленом ћаскању неколицине пријатеља,већ о званичној изјави госпође која стоји на челу организације "Фонда за хуманитарно право" тако да та њена изјава има одређену тежину а сам циљ јој је обликовање колективне свести која као последицу треба да нам наметне комплекс колективне кривице па чак и мржњу према сопственом народу што уједно подразумева и мржњу према себи самом.
 

Back
Top