ONline TV stanice...stream

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Sa obicnim VLC plejerom imate mogucnost gledanja vise formata stream videa, iliti TV.

RTMP,MMC,RAM,RTP,RTSP...

Neka ova tema bude o stanicama i stream tokovima za koje znate, ne samo na nivou klikni na neki sajt, vec info o tome na korisnicki nacin.

Postoje mnoge univerzitetske i klinicke stream TV ili nisu TV vec javni stream medij.
Preko tih medijuma se plasiraju programi koji su ili audio ili mesovito audio video oblika...nekad je video samo u obliku slajdova...

Vecina univerziteta u USA ima svoje stream edukativne kanale...
--------------------------------------------------
RTS satelit
mms://rts.videostreaming.rs/rts , uvek radi.
HRT satelit
http://www.hrt.hr/streams/htv1.ram , uglavnom ima spicu da je zbog prava autora iskljucen...

Postoje filmski kanali koji pustaju filmove iz perioda, npr 1930-1945 i to po zanrovima...komedija, vestern, spageti, drama...

Ako znate da podesite sami stream, onda cete znati da ga koristite i kad je sve vec podeseno....
 
Moja prva poruka :D Nisam hteo da otvaram novu temu posto ovo sto me interesuje ima veze sa online televizijom. Interesuje me zna li neko neki sajt na kome mogu pratiti fudbalske utakmice spanske Primere? Tu mislim na kladionicarske sajtove koje omogucavaju legalno pracenje fudbala. Bio sam na nekima od njih, imaju u ponudi utakmice spannske lige ali je onemoguceno gledanje za ljude iz Srbije. Takodje me zanima zna li neko u kojim drzavama je dozvoljeno pracenje spanske lige na ovaj nacin posto to na sajtovima na koje sam isao nisam nasao. Znam da postoji jos dosta nacina da se prati spanski fudbal ali mi je ovaj nacin najsigurniji posto nema prekida, seckanja slike i sl (ovo znam posto, na pr., tenis gledam na ovaj nacin (kladionica bet385). Unapred hvala na odgovorima
 

Back
Top