Krema za iritaciju penisa

zabrinut

Početnik
Poruka
3
U poslednje vreme imam problem sa iritacijom kože penisa (ne i glavića). Naime, nekako je mnogo suvlja, nije onako glatka, pa samim tim je i manje senzitivna. Smanjio sam masturbiranje, ali se problem javlja (tj. ne poboljšava) i zbog seksualnog odnosa (uvek koristim kondom).

Zanima me, koju bih kremu mogao mazati (npr. uveče pred spavanje) koja bi mi olakšala tegobe? Možda Pavlovićevu mast? Hvala.
 
U poslednje vreme imam problem sa iritacijom kože penisa (ne i glavića). Naime, nekako je mnogo suvlja, nije onako glatka, pa samim tim je i manje senzitivna. Smanjio sam masturbiranje, ali se problem javlja (tj. ne poboljšava) i zbog seksualnog odnosa (uvek koristim kondom).

Zanima me, koju bih kremu mogao mazati (npr. uveče pred spavanje) koja bi mi olakšala tegobe? Možda Pavlovićevu mast? Hvala.

Ili Pavlovićeva ili bebi ulje.....Traži u apoteci neku kremu za iritaciju sluzokože.....mada je najbolje da skokneš do lekara i vidiš šta je u pitanju......:)
Često se od previše trljanja sapunom ili sredstvima za kupanje intimni delovi iziritiraju. Probaj i da koristiš neki blag sapun, super ti je dečiji ili sredstvo koje žene koriste za intimnu higijenu....
 
Nek je "tri seksa" godisnje....kada ih ti osetis...

Kuda srljate muskarci
Imao sam barbiku u krevetu...obukla se i otisla....zato sto ne zelim da ni njoj ni sebi stavljam "tegove" u glavi....
Mozak je centar svih drazbi...on daje komandu hipofizi...hipofiza nasoj zelji za seks...

Kad smo vec o seksu...kojega nikad ne bih da odvojim od vodjenja ljubavi
Nizasta u svetu mom...
 
Nek je "tri seksa" godisnje....kada ih ti osetis...

Kuda srljate muskarci
Imao sam barbiku u krevetu...obukla se i otisla....zato sto ne zelim da ni njoj ni sebi stavljam "tegove" u glavi....
Mozak je centar svih drazbi...on daje komandu hipofizi...hipofiza nasoj zelji za seks...

Kad smo vec o seksu...kojega nikad ne bih da odvojim od vodjenja ljubavi
Nizasta u svetu mom...

A tvoj post ima veze sa temom kako?
 
Proveri i da li si nedavno počeo da koristiš novu marku praška za veš. Neki koncentrati umeju da budu previše jaki, ako se ne doziraju kako valja ostaju aktivni sastojci u rublju i nakon ispiranja, ili si alergičan na neki od novijih dodataka, što može da iziritira osetljivo tkivo.
 
Nek je "tri seksa" godisnje....kada ih ti osetis...

Kuda srljate muskarci
Imao sam barbiku u krevetu...obukla se i otisla....zato sto ne zelim da ni njoj ni sebi stavljam "tegove" u glavi....
Mozak je centar svih drazbi...on daje komandu hipofizi...hipofiza nasoj zelji za seks...

Kad smo vec o seksu...kojega nikad ne bih da odvojim od vodjenja ljubavi
Nizasta u svetu mom...
O manibalito pa ti nam se vratio :D
 
Mоје стручно мишљење је да ти уопште не треба крема за иритацију пениса, рекла бих да је већ довољно иритиран. Покушај да набавиш неку против иритације.;)
 
U poslednje vreme imam problem sa iritacijom kože penisa (ne i glavića). Naime, nekako je mnogo suvlja, nije onako glatka, pa samim tim je i manje senzitivna. Smanjio sam masturbiranje, ali se problem javlja (tj. ne poboljšava) i zbog seksualnog odnosa (uvek koristim kondom).

Zanima me, koju bih kremu mogao mazati (npr. uveče pred spavanje) koja bi mi olakšala tegobe? Možda Pavlovićevu mast? Hvala.

za prave macane samo tigrova mast.
 

Back
Top