Stiglo prolece..

Poruka
15.196
...a sa njim se budi ljubav (aj da probam da budem romanticna :lol:) :aha:
Pticice pevaju, krece ludilo. :zaljubljena:
Mnogi poput mene u prolece pretresaju svoj zivot. Tad vrsim i ljubavno ciscenje i ono medju cipelama i u garderobi...:lol:
Sa kim uzivate ovog proleca, sami , sa nekim? Da li ste mozda resili da nekog osvojite, upoznate, da se zaljubite , mozda ostavite nekog :malav: ?
I jel vrsite prolecnu analizu zivota? :)
 
Samo u garderobi i cipelkama,kao i ti,sto se proleca tice..:) Sto se ljubavi tice,ja te revizije pravim,nezavisno od godisnjeg doba..:).A,sto se prvog dela teme tice,evo vec trece prolece docekujem ususkano i bezbrizno u njegovom zagrljaju....:zaljubljena::zaljubljena::
 
ne nosim hulahopke ni zimi ispod farmerki,
tako da samo treba da odbacim jakne i čizme.
a džempere ću još neko vreme preko kukeva da furam, dok se ne uozbilji temperatura.

videću da se zaljubim što pre, do leta mi treba neka stabilna veza, kad krenu one velike lubenice, da ne razmišljam kako da ih donesem.

to bi bilo to.
 
vrsim analizu zivota svakodnevno :aha:

a sto se proleca tice ja to povezujem sa cescim izlazenjem, pogotovo preko dana, vrsim fotosintezu :lol:...malo se zivne i probudi iz zimskog zna
veildance.gif
....i shopingira naravno :malav:, odlazim... rasprodajeeee
shopping.gif
 
...a sa njim se budi ljubav (aj da probam da budem romanticna :lol:) :aha:
Pticice pevaju, krece ludilo. :zaljubljena:
Mnogi poput mene u prolece pretresaju svoj zivot. Tad vrsim i ljubavno ciscenje i ono medju cipelama i u garderobi...:lol:
Sa kim uzivate ovog proleca, sami , sa nekim? Da li ste mozda resili da nekog osvojite, upoznate, da se zaljubite , mozda ostavite nekog :malav: ?
I jel vrsite prolecnu analizu zivota? :)

au ne volim analize unazad.
a pravim planove unapred, to da. i vec imam par stvari koje treba da zavrsim. ali nema veze sa ljis:)
a on i ja, ako ide kao do sada, nemam na sta da se zalim, jos manje da naliziram..
 
...a sa njim se budi ljubav (aj da probam da budem romanticna :lol:) :aha:
Pticice pevaju, krece ludilo. :zaljubljena:
Mnogi poput mene u prolece pretresaju svoj zivot. Tad vrsim i ljubavno ciscenje i ono medju cipelama i u garderobi...:lol:
Sa kim uzivate ovog proleca, sami , sa nekim? Da li ste mozda resili da nekog osvojite, upoznate, da se zaljubite , mozda ostavite nekog :malav: ?
I jel vrsite prolecnu analizu zivota? :)

Prolece je stiglo svima je do jaja,
jedva cekam jesen da se kuva ajvar.




@ tema trece zajednicko proljece :mrgreen: :heart:
 
Sad sam u fazi abnormalnog silovanja veš mašine pranjem debelih jaketa i ostalih zimskih stvari jer vani je dan ludilo . Sunce i vjetar .. najlipše za riješit takve stvari .

Što se tice ljubavi : proljetno se ljubim puno, dal ce ljubav procvitat ? Ne zamaram se. :D
 

Back
Top