sakal ostaje sakal

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Vi se nalazite ovde: Mondo > Info > Srbija
Istraga protiv "Šakala"

13. mart 2010. 10:13 > 15:17

Zbog zločina u selu Ćuška na Kosovu i Metohiji 1999. godine, Tužilaštvo za ratne zločine podnelo zahtev za sprovođenje istrage protiv 26 pripadnika paravojne formacije "Šakali", Teritorijalne odbrane i rezervnog sastava policije. MUP priveo devet pripadnika formacija "Šakali."

Oni su osumnjičeni da su 14. maja 1999. godine u tom kosovskom selu, u opštini Peć, ubili 41 osobu, čime su počinili ratni zločin protiv civilnog stanovništva, saopštilo je Tužilaštvo
.

"Šira akcija Tužilaštva podrazumeva istragu ubistava 200 lica na teritoriji opštine Peć", naveo je zamenik tužioca za ratne zločine Bruno Vekarić, a prenela je RTS.

Milanne
Ja sam najiskrenije pukao od smeha kad sam cuo ovo...
Победоносцев
Каква тешка глупост. Да је највећа штета коју је Србија претрпела десет противправно убијених Шиптара на Косову ми би данас били земаљски рај.

citam temu koja je zatvorena. za mene nista novo. slusao sam tu vest, ali nisam hteo da otvorim temu, iako je vaznija od puno drugih, mislio sam...nema veze
ali kada sam procitao ova dva komentara, koji su skoro na istoj razini sa onim navodima iz teme, pomislio sam... sta se bre cudim zbog tih zlocina, pa ovi komentari samo dokazuju da to za ovakve forumase i za one pocinioce i nije zlocin.
ja razumem da nije bilo postova na temi, sto rece postavljac, i ja da sam srbin ne bih postova, ako vec ne zelim da osudim te bolesnike, ali ovakvo nesto je....
znaci poenta ove teme je, ne sam zlocin,takvih ima na desetine, vec da li vi mislite da ovakvi, mislim na forumase koje sam citirao pomazu srbiji ili odmazu.
o tome da se kaznjava postavljac teme, a ne ovkvi forumasi,koji optvoreno podrzavaju ta ubistva, ako je to uopste za njih uibistvo, drugom prilikom
 
Šta sad...treba da osudimo zločince ili forumaše? :dash:
Svako ima pravo da iznese svoje mišljenje....ne shvatam čemu zgražavanje. I ja se užasavam nekih tvojih arogantnih i sarkastičnih komentara u vezi zločina koji su počinjeni nad Srbima pa ne otvaram temu o tome.
 
znaci poenta ove teme je, ne sam zlocin,takvih ima na desetine, vec da li vi mislite da ovakvi, mislim na forumase koje sam citirao pomazu srbiji ili odmazu.
o tome da se kaznjava postavljac teme, a ne ovkvi forumasi,koji optvoreno podrzavaju ta ubistva, ako je to uopste za njih uibistvo, drugom prilikom

Ne, nego treba da mantramo svi istu mantru i tako hipnotizirane i u dubokoj meditativnoj kontemplaciji da nas hebu gde kako i koliko hoće.
Ako ćemo brinuti o nečijoj mentalnoj higijeni onda idemo na pdf psihologija...ja znam šta mislim o tome i nikad ne bih upotrebila taj ton kad govorim o žrtvama, ali ako su pojedini forumaši izneli svoje mišljenje(pa kako ono zvučalo) onda je to njihova i samo njihova stvar.
Kakve to veze ima recimo sa mojim ugledom, a još manje sa ugledom moje zemlje?
Znaš kako nam to odmaže...tako što vi koji dolazite "sa strane", da tako kažem, isključivo generalizujete i posmatrate nas kao jedno biće, kao one o kojima mislite sve najgore...retko ko od vas ovde posmatra pojedinačno osobe, nikove, forumaše i njihova izdvojena mišljenja...
 
Ne, nego treba da mantramo svi istu mantru i tako hipnotizirane i u dubokoj meditativnoj kontemplaciji da nas hebu gde kako i koliko hoće.
Ako ćemo brinuti o nečijoj mentalnoj higijeni onda idemo na pdf psihologija...ja znam šta mislim o tome i nikad ne bih upotrebila taj ton kad govorim o žrtvama, ali ako su pojedini forumaši izneli svoje mišljenje(pa kako ono zvučalo) onda je to njihova i samo njihova stvar.
Kakve to veze ima recimo sa mojim ugledom, a još manje sa ugledom moje zemlje?
Znaš kako nam to odmaže...tako što vi koji dolazite "sa strane", da tako kažem, isključivo generalizujete i posmatrate nas kao jedno biće, kao one o kojima mislite sve najgore...retko ko od vas ovde posmatra pojedinačno osobe, nikove, forumaše i njihova izdvojena mišljenja...

zebra ti je jasno odgovorila u jednoj kratkoj recenici.
da ja mislim da ste svi isti, ja bih to napisao. kao sto rekoh ni temu nisam hteo da otvorim, jer bolida je bilo i bice, ali ako se vec ne mozemo boriti protiv njh, makar ih nemojmo podrzavati.
a sto se generalizacije tice, pogledaj samo teme koje se bave zlocinima albanaca, retki su komentari koji se odnose na jedinke, mislim na ove forumase koji daju slicne izjave, mahom se "svi" slazu da su svi siptari isti, i da je to normalno jer su oni takvi.
 
Ademe, sada me malo cudis, ti si inteligentan covek...

Pocnimo samo od ocepljenja Kosova: da li ti mislis da je normalno praviti jednu drzavu na teritoriji druge i to bas u njeniom najosetljivijem delu?

I onda ti trazis normalno rasudjivanje?

Biti normalan tamo gde NISTA NIJE NORMALNO?

Gde je svima ufiksana prevelika doza propagande i mrznje?

Nije to moguce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top