da li vam se kada desilo u zivotu da imate 2 puta istu ljubav?

Ja sam se zabavljala sa momkom,nepunih godinu dana...raskinuli smo,jedno vreme nismo bili zajedno,pa se opet pomirili,i bili sve ukupno zajedno dve pune godine...Bila je to ljubav na daljinu...On je bio prekinuo,rekao da ne moze vise,da me voli,ali da ne moze vise da izdrzi tu daljinu..Da sam mu se pod kozu uvukla,ali da ga daljina koci...Sa ove distance smatram da nije dobro ulaziti u veze koje su se nekada davno prekinule..da je valjalo,trajalo bi...Kasnije me je to u zivotu jako kostalo i odrazilo se na neke druge stvari,no,mladost pa ludost...Sa moje strane je to zaista bila ponovo ljubav,sa njegove ne znam...kada smo ponovo poceli tu temu,da li da se pomirimo,ja sam znala da ce pristati..Kasnije je priznao,da se nikada ni sa jednom nije pomirio opet,nakon raskida..Nece on da prizna,prosto muska sujetaali ja znam istinu u :heart: pravu...Slab je na mene bio tada,bio i ostao..:) Ali ne zalim.Naucila sam sta sam trebala,kao ranjeni pas polizala svoje rane,i krenula dalje.Smatram da jednom pokidan šav,nikada ne moze da bude kao nov..Sta mi je to trebalo tada,ne znam ni sama..Kasnije nisam dobila ni zdravo...Odlazak bez pozdrava.:dash::dash:
 
Poslednja izmena:
Naravno,to niko ne spori..Zivot je cudo,i mozda shvatite da se volite jos i vise,nego pre...Nema pravila.Puno srece ti zelim,da Vama tako bude..:)

hvala na leim zeljama :super:, samo ona se ohladila pre nego ja,ali svaki put kada se vidimo kao da zelimo jedno drugo,kad cuje jedno ili drugo da je neko imao decka i devojku oboje postajemo ljubomorni kao psi
 
hvala na leim zeljama :super:, samo ona se ohladila pre nego ja,ali svaki put kada se vidimo kao da zelimo jedno drugo,kad cuje jedno ili drugo da je neko imao decka i devojku oboje postajemo ljubomorni kao psi

Vidis,kazem ja da postoje tu emocije...Kada osecas ljubomoru,znaci da jos ima emocija...Ja se uvek setim onoga,a bas pre neki dan pricam i sa jednim Forumasem o tom filmu..."Lajanje na zvezde",gde profesorka biosa kaze devojci:"Kavaljerstvo se ne odbija tako lako"..i posto je dopadanje njihovo vec ocigledno svima ona kaze:"Nadam se da cete naci nacin,da jedno drugom saopstite to,sta vec hocete"...:) Tako i ja vama drzim palceve,da sto pre prepoznate "to " nesto i da opet budete zajedno,ako se jos uvek volite..sto je po meni,evidentno...ma,bice to sve ok,pa jos i prolece...Vidim ja,javices ti nama lepe vesti...Iskreno Vam drzim palceve...Ljubav je divna,kada si voljen i kada volis...:)
 
upravu si u potpunosti! Mada je problem daleko smo i cujemo se veoma retko....sta vise 1 u 25 dana...al dobro nadam se i ja najboljem,videcemo kako teku stvari,mada tesko je kad se ohladis,pogotovo sto ja primecujem sa njene strane da bas nije ista kao pre,valjda je ono sta ti nazivas "to" ...

A,pa kakve veze ima daljina sa tim?Nema to nikakve veze.Znam o cemu ti pricam,jer sam ja imala vezu na daljinu dve godine..Sve se moze kada se hoce...A,zbog cega se cujete retko? Mislim,izvini sto ovako pitam,da ne kazem ispitujem,ali moras pokrenuti stvari sa "mrtve tacke"..Mozda i njoj nije lako,a zensko nece napraviti prvi korak,to ja milsim..Mozda ona i ceka da ti prvi pokrenes nesto,pa ce i ona reagovati..Definitivno mi se cini da postoji "zar" sto ti kazes,samo treba da se malo pokrenete..Mnogo se tu Vi meni femkate i gledate sta ce ko preduzeti,sta ce ko reci..Ljubav nije kalkulacija...:)
 
ne javljamo se jedno drugom jer ustvari ja imam utisak da kada joj posaljem poruku da je smaram,imam utisak da zeli da sto pre prekine razgovor,imam takav utisak,pa ako budem navaljivao sa porukama samo cu da stvorim kontraefekat,jer ipak ona je ta koja je raskinula,mada i kada saljemo sms jedno drugome kao da pocnemo da se prozivamo nesto svaki put...

Uf,pa onda najiskrenije mozda je najbolje da kazem ,da se "strasti" malo stisaju sto se kaze..milsim na to,da prodje neko vreme,da se emocije slegnu..samo treba dobro paziti,jer malo vremena je ok,a previse moze da dovede do jos veceg udaljavanja...Da,slazem se,izazvace samo kontra situaciju,a to ne zelis naravno,slazem se po tom pitanju...Onda je mozda najbolje da malo sacekas,pa ces videti u kom pravcu situacija ide,pa ces shodno tome i preduzeti naredne korake...:)
 
da li vam se kada desilo da ste bili sa nekom osobom u vezi jedno vreme,da se ta veza prekinula nakon hladjenja jedne ili obostrano(da je uzrok bio pomalo razdaljina),i da se ta ljubav kasnije opet probudila???
(molim moderatore da izbrisu moju temu sa sex i ljubav jer sam promasio)
hormoni, da
melanholija, da
partnerska ljubav, ne.
 

Back
Top