Busted!

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
Je l' vam se desio neki gaf, nešto zbog čega ste prvo crveneli i propadali u zemlju, a posle se smejali ... neka smešna situacija, uhvaćeni na delu itd.
Ništa neprijatno, nešto onako... da ste se posle od srca smejali i prepričavali :)

Naravno, ne mislim na dogodovštine iz vojske, nego na relaciji vi i dečko, devojka, muž, žena, švaler/ka, dodati: ____________ itd. :)
 
Je l' vam se desio neki gaf, nešto zbog čega ste prvo crveneli i propadali u zemlju, a posle se smejali ... neka smešna situacija, uhvaćeni na delu itd.
Ništa neprijatno, nešto onako... da ste se posle od srca smejali i prepričavali :)

Naravno, ne mislim na dogodovštine iz vojske, nego na relaciji vi i dečko, devojka, muž, žena, švaler/ka, dodati: ____________ itd. :)

Kad me draga uhvatila u lazi :) Ebiga :)
 
Tri para proslavljaju 10-o godisnjicu braka u nekom hotelu.
Uvece,svako sa svojom dragom ulazi u sobu,a ujutro sva tri muskarca u baru povredjena.
Prvi,kom je oko plavo:ja se sinoc zaneo sa onom mojom,i kad smo zavrsili ja izvadim novcanicu od 100 eura da joj platim,ona uzme pepeljaru i gadja me u glavu.
Drugi:Ja isto odem sa mojom u sobu,i isto kad sam zavrsio po navici izvadim novcanicu od 100 e a ona se isto zahebe pa mi vrati 50:eek: posle je sledilo to sto je sledilo.
Treci:ja i moja,onako oboje pijani,u toku sexa,a ona mi kaze pazi,ide mi muz.
Ja se zahebem,i iskocim kroz prozor:)
 
mesec dana sam bila ubedjena da se dechko sa kojim sam se muvala i vidjala neko vreme zove milan...ili beshe milosh:think:
a on se zvao milenko:eek:
i to skontam tek kad mi je drugarica rekla da joj je docimer bio u domu:eek: i da se zove milenko:rtfm:
a ja sve to ponavljam pred njim jer smo razgovarale telefonom, pa ajd da chuje i on kakve gluposti ona lupa poshto je lujka:rumenko:
nije smeshno kad se prepricha ovako, ali ja sam u zemlju propala:rumenko:
josh sam bila ubedjena da me za'ebavaju kao ne znam kako mi se potencijalni momak zove:eek:
i malo je falilo da ga ubedim da nije milenko:think:
 
mesec dana sam bila ubedjena da se dechko sa kojim sam se muvala i vidjala neko vreme zove milan...ili beshe milosh:think:
a on se zvao milenko:eek:
i to skontam tek kad mi je drugarica rekla da joj je docimer bio u domu:eek: i da se zove milenko:rtfm:
a ja sve to ponavljam pred njim jer smo razgovarale telefonom, pa ajd da chuje i on kakve gluposti ona lupa poshto je lujka:rumenko:
nije smeshno kad se prepricha ovako, ali ja sam u zemlju propala:rumenko:
josh sam bila ubedjena da me za'ebavaju kao ne znam kako mi se potencijalni momak zove:eek:
i malo je falilo da ga ubedim da nije milenko:think:

Koga si t.cala od njih trojce?! :think:
 
mesec dana sam bila ubedjena da se dechko sa kojim sam se muvala i vidjala neko vreme zove milan...ili beshe milosh:think:
a on se zvao milenko:eek:
i to skontam tek kad mi je drugarica rekla da joj je docimer bio u domu:eek: i da se zove milenko:rtfm:
a ja sve to ponavljam pred njim jer smo razgovarale telefonom, pa ajd da chuje i on kakve gluposti ona lupa poshto je lujka:rumenko:
nije smeshno kad se prepricha ovako, ali ja sam u zemlju propala:rumenko:
josh sam bila ubedjena da me za'ebavaju kao ne znam kako mi se potencijalni momak zove:eek:
i malo je falilo da ga ubedim da nije milenko:think:

ja sam gore prošla... bivši je skoro godinu dana bio ubeđen da nemam J u imenu :dash:
 
Pre sadasnjeg decka sam strasno bila zaljubljena u jednog tipa, cak i dok sam bila sa drugim momcima (ovo mora da je milioniti put da sam to napisala na forumu). Svakog od njih sam bar jednom oslovila njegovim imenom (oops!)...

Mojoj sestri se pred mojim prvim deckom omaklo kako sam opisala svoj prvi poljubac (najnajgore moguce), ali je zacudo ostao sa mnom ni ne pomenuvsi to jedan jedini put...

Moj mladji brat mi je upao u sobu da mi da fon dok sam se strasno ljubila sa deckom, a onda trcao po kuci (tu je bilo i nekoliko komsija) vicuci: "Mama, oni se ljuuubeee!!!".

Decko i ja smo stopirali lift za malo mazenja ne primetivsi da smo ga blokirali na pola vrata (pozurio je da pritisne dugme). Stanari su imali blagi uvid u desavanja.

Kada sam se smuvala sa deckom (a igrala sam se ledene kraljice i kao fol bila nezainteresovana, a u stvari sam umirala za njim), poslala sam drugarici sms otprilike sledece sadrzine: "On je Apolon, lep kao andjeo, ljubi se fenomenalno i neverovatno je seksi!" A onda mi on odgovara u istom fazonu kao da drugu salje poruku...
 
Kada sam se smuvala sa deckom (a igrala sam se ledene kraljice i kao fol bila nezainteresovana, a u stvari sam umirala za njim), poslala sam drugarici sms otprilike sledece sadrzine: "On je Apolon, lep kao andjeo, ljubi se fenomenalno i neverovatno je seksi!" A onda mi on odgovara u istom fazonu kao da drugu salje poruku...

ahahahah, genijalno :hahaha:
 
pazi kad mi se nije desilo.
jednom sam pochela da se smejem u toku sexa, al ne znam shta beshe

Meni se to znalo cesce desit . A (susdržavala sam se ) kad me jedan tjera da mu nešto govorim dok je iskapava..
To je bilo žasu , trpit da ne pukneš od smija dok je on svršava . :rumenko:

Inace , imala sam dost smiješnih scena tokom sexa . Meni je to fora. :lol:
Npr.. jenput davno dok se nisam doli nešto suviše bricala, zaljepila mu se kauguma :rotf:.. i aj ti to sad makni .. traži škarice po stanu , odtad se brijem .. --> brijem žešce:mrgreen:
 

Back
Top