stop

joca22

Početnik
Poruka
39
Gospodo imao sam sledeći problem : plavi ekran i između ostalog teksta poruka... ***STOP : 0x0000008E ( 0x0000005, 0x805Bo75B, 0xEB5B3C54, 0x00000000.Pre toga mi se izgubio "START" a pre toga sistem je bio jedno kraće vreme nestabilan. Pošto sma imao u zadnje vreme dosta skidanja kojekakovih programa jer sam hteo da ih probam odmah sam ih deinstalirao i skenirao obe particije (ESET Smart Security 4.0 314.0) i nije našao ništa. Opet se START nije video, pošto mi je restore uključen vratio sam na deset dana unazad, sada sve radi normalno (vidi se i START). Molio bih nekog ko ima iskustva da mi kaže ,dali ovo sluti na instaliranje nanovo, i ako sluti molim vas da mi date tutorial ili uputite na neki drugi forum u vezi instalacije XP prof... tj. ,znam da će zvučati neverovatno, ja nikada nisam sam instalirao OS, ali sam na forumu našao tutoriale za to (čitam ih svaki dan po više puta) no voleo bih da mi neko objasni kako se instaliraju drajveri za matičnu, za grafiku itd. (u pitanju INTEL Celeron inside, n series) Voleo bih da savladam ovo jer para nema ili je sve manje. Inače radi se o laptop-u DELL 500. Unaprd Hvala!:dontunderstand:
 
Ako se ponovo pojavi taj plavi ekran uslikaj ga i postavi sliku ovde. A sto se tice te nestabilnosti, preporucujem da skeniras sistem sa Malwarebytes-om, A-squared-om i Spybot Search & Destroy. Ako nesto nadju izbrisi. Ako se i dalje javlja problem odradi skeniranje sa svim ovim programima, ali u Safe Mode-u.
Ako ni ovo ne pomogne, a sistem i dalje ne stabilan, mogli bi da pokusamo da ti pomognemo, ako bi naveo konkretne probleme koji se javljaju, pa da neko pronadje da li ima resenje za to. Ako ne onda mozes da oboris sistem i instaliras novi win.
 

Back
Top