Кнедла у грлу !

Звездан

Zainteresovan član
Poruka
145
Поздрав људи ....
Већ 5 дана осећам кнедлу у грлу и не могу да гутам сву храну, само могу у тогу јутра да гутам и то не све !
Сушала су ми се уста,али хвала Богу то сад пролази.
Био сам код доктора и он каже да је све у реду и
да је то због напетости и стреса, али ја уопште нисам напет....
20 минута пре него што сам нио код доктора нисам могао да дођем до ваздуха и уплашио сам се мислећи да ћу се угушити !!!
Пре тога ми се дешавало да ми се уста пред спавање суше и да се у току ноћи будим и имам осећај да сам прикован за кревет и ту настаје страх
Да ли ми неко може рећи нешрто више о овоме ?
 
Meni to lici na anksioznost, naravno ako je sve organski u redu.
Срце је у реду.
Плућа су у реду.
Рекли су ми и да је грло у реду, али ја кад се пробудим осетим слабији бол у грлу.
Да ли је то стварно или сам ја умислио, не знам !!!
За сваки случај користим Септолете ( дивља трешња).
 
Поздрав људи ....
Већ 5 дана осећам кнедлу у грлу и не могу да гутам сву храну, само могу у тогу јутра да гутам и то не све !
Сушала су ми се уста,али хвала Богу то сад пролази.
Био сам код доктора и он каже да је све у реду и
да је то због напетости и стреса, али ја уопште нисам напет....
20 минута пре него што сам нио код доктора нисам могао да дођем до ваздуха и уплашио сам се мислећи да ћу се угушити !!!
Пре тога ми се дешавало да ми се уста пред спавање суше и да се у току ноћи будим и имам осећај да сам прикован за кревет и ту настаје страх
Да ли ми неко може рећи нешрто више о овоме ?

Tvoj doktor je bio u pravu to ti je sve na nervnoj bazi.
 
Isao bih svaki dan , kad bi imao zdravstvenu knjizicu ...
Ovako, za svaki preglled moram 50 E da platim i necu roditeljima da stvaram nepotrebne troskove radi mojih gluposti.
Polako me prestaje.
Dobio sam zeljnu ocijenu !
Nocas sam bolje spavao nego prethodnih dana.
Moram smanjiti unos secera , jer uvijek posle zunosa proizvoda sa visokim % secera, jer mi je muka i kako imam fobiju od toga, stvaram paniku i strah i nastaje knedla i teskoca gutanja !!!
 

Back
Top