Evo gde su otvorena ona Tadiceva predizborna radna mesta

Sopocanac

Primećen član
Banovan
Poruka
576
Policija upozorava:
U salonima za masažu cveta prostitucija!

Veliki broj salona za masažu u Beogradu predstavlja samo pokriće za klasičnu prostituciju, kaže za Press policijska inspektorka Dragana Starčević


masaza-1.jpg


Veliki broj salona za masažu u Beogradu predstavlja samo pokriće za klasičnu prostituciju, potvrđeno je Pressu u policijskoj upravi! U ovim salonima pod nazivom „masaže sa završnicom" nude se sve erotske usluge, a interesovanje devojaka za ovaj posao je izuzetno veliko.

U ovo se pre nekoliko dana uverila i naša čitateljka Sanja L. (40) iz Beograda, nezaposleni fizioterapeut. Ona se u nadi da će pronaći posao javila na oglas bezazlenog sadržaja „Potrebna radnica za rad u salonu za depilaciju i masažu, u centru grada"!

Sanja otkriva kakvo ju je neprijatno iznenađenje sačekalo kada je otišla na razgovor za posao.

- Salon se nalazi u blizini Narodnog pozorišta, na četvrtom spratu jedne stambene zgrade. Na vratima su jasno istaknuti naziv salona i radno vreme. Nisam sigurna koliko taj stan ima kvadrata, videla sam samo deo u kom se nalaze dva stola za masažu, odvojena paravanom. Sačekala me je mlada devojka, sigurna sam da nije punoletna. Predstavila se kao sekretarica - počinje svoju priču Sanja.

Masaža sa „završnicom"

Ona kaže da je ubrzo shvatila da je došla u jedan od mnogih prestoničkih mini-kupleraja, koji se lažno oglašavaju kao saloni za masažu.

- Čula se prigušena muzika, roletne su bile spuštene. Osetila sam da tu nešto ne valja. Sekretarica mi je rekla da su oni salon sa renomeom, da postoje 10 godina i da imaju stalnu klijentelu koja traži posebnu istočnjačku masažu sa završnicom. Izjavila je to bez pardona, kao da se radi o najnormalnijoj stvari na svetu. Kada sam shvatila o čemu govori, pomislila sam da ću se onesvestiti! Rekla sam joj šta mislim o tome, zapretila policijom i izjurila iz stana. I sada počnem da se tresem kad se setim toga - ispričala nam je Sanja L.

Najprodavaniji oglasnici u rubrici „nega lica i tela" prepuni su oglasa sadržine: „Masaža celog tela aromatičnim uljima, samo za gospodu, centar", „Masaža, antistres, za gospodu, centar"... Da bi zavarali trag, organizatori prostitucije često menjaju lokaciju, ali se uglavnom zadržavaju u „krugu dvojke".

Policija ne raspolaže tačnim podacima o broju takvih salona u Beogradu. Prilikom pretresa u jednom prestoničkom stanu policija je nedavno pronašla 44 telefona koji su se svi reklamirali u oglasima, a iza svega je stajao jedan makro.

Dragana Starčević, inspektorka Odeljenja za javni red i mir policijske uprave Beograda, kaže za Press da je salonska prostitucija slična onome što su devedesetih godina bile agencije za poslovnu pratnju.

- Iza ovih oglasa uglavnom se krije organizovana prostitucija! Kada je pooštrena zakonska regulativa, koja svako reklamiranje pružanja seksualnih usluga kvalifikuje kao krivično delo, agencije su počele da se oglašavaju kao saloni za masažu. Većina tih salona je u iznajmljenim stanovima, najčešće u centru grada, u kojima nekoliko devojka pod maskom masaže pruža klijentima seksualne usluge - ističe inspektorka Starčević.

Advokati, profesori...

Ona kaže da se do saznanja o salonskoj prostituciji dolazi na osnovu opservacije policijskih službenika, prijava građana, ali da i makroi često prijavljuju jedan drugog da bi eliminisali konkurenciju.

- Nekada i same devojke prijavljuju makroe kada reše da pobegnu iz tog posla. Primećeno je da ovaj posao najčešće prihvataju devojke koje dolaze iz unutrašnjosti da bi u prestonici studirale ili našle zaposlenje - navodi inspektorka. Ona upozorava da se posao koji se predstavlja kao masaža svodi na pružanje seksualnih usluga.

Uslugama priučenih maserki prepuštaju se ljudi različitih zanimanja i starosne dobi, od učenika do penzionera.

- Usluge salona za masažu koriste advokati, doktori, profesori, novinari, studenti, đaci... - kaže inspektorka Starčević.

masaza-3.jpg


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...U+salonima+za+masažu+cveta+prostitucija!.html

------------------

Sobzirom da se fabrike i firme ne otvaraju , jos jedino izgleda ima posla u ovim salonima za masazu celog tela. Tu su znaci ta nova radna mesta koja nam je nas predsednik Boris Tadic obecao u par poslednjih predizbornih kampanja.

Masazom krivog stojka pravac u svetlu evropsku buducnos' ! - Bravo Tadicu :klap:

Znaci ako nemate posla u struci otvorite neki od oglasa i zatrazite posao u nekim od ovih salona za masazu. Nasi experti predvodjeni nasim preCednikom Borisom Tadicem Velicanstvenim su nam obezbedili gomilu novih radnih mesta u njima :super:

Pogotovo mladim devojkama iz unutrasnjosti
 
Poslednja izmena:
A kazu nikad vise sad ima ovih salona za masazu krivog stojka...

cek bas da pogledam na halo oglase sta kazu...

MASAŽA , opuštajuća, celog tela, za gospodu, maserka sa iskustvom, dolazim. Marinela. Zvati 0-24h.

MASAŽA aromatičnim uljima, opuštajuća, celog tela, za gospodu, maserke sa iskustvom, dolazimo. Lejla i Lina. Zvati 0-24h.

MASAŽA celog tela, aromatičnim uljima, maserke. Salon, 27.marta. Zvati 11-20h.

MASAŽA, celog tela, za gospodu, kod vas, maserke. Ivana i Jelena. Zvati 0-24h.

MASAŽA eteričnim uljima, opuštajuća, celog tela, za gospodu, maserka sa iskustvom, dolazim. Nikoleta. Zvati 0-24h.

MASAŽA celog tela, za gospodu, kod vas. Kaja.

ima kolko oces .

Sto bi reko neko - ROKAJ SNIMAJ :klap:

Sta bi mi bez naseg preCednika Tadica ? Eto ni ova radna mesta u mladoj ali perspektivnoj grani maserske industrije krivog stojka ne bi smo imali :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Jedan komentar sa sajta Pressa. Mozda malo surov - ali pre bih rekao surovo realan

Danasnje devojke, cast izuzecima, nece da budu majke i domacice na selu. Vise vole izgleda da masiraju po Beogradu :(

Petar [neregisrovani] (17. 03. 2010, 23:05:44)
DOK SRPSKO SELO i UNUTRAŠNJOST ODUMIRU...

"Primećeno je da ovaj posao najčešće prihvataju devojke koje dolaze iz unutrašnjosti da bi u prestonici studirale ili našle zaposlenje - navodi inspektorka."

Devojčice, lepo vaspitane od strane svojih emancipovanih mamica, beže u urbane sredine - ni jedna NI SLUČAJNO ne bi da pomuze kravu, ili da okopa baštu, seoski momci nemaju koga da žene, unutrašnjost i sela odumiru... Dok se one prostituišu po Beogradu. PUN POGODAK, SRPKINJE.
 
Petar [neregisrovani] (17. 03. 2010, 23:05:44)
DOK SRPSKO SELO i UNUTRAŠNJOST ODUMIRU...

"Primećeno je da ovaj posao najčešće prihvataju devojke koje dolaze iz unutrašnjosti da bi u prestonici studirale ili našle zaposlenje - navodi inspektorka."

Devojčice, lepo vaspitane od strane svojih emancipovanih mamica, beže u urbane sredine - ni jedna NI SLUČAJNO ne bi da pomuze kravu, ili da okopa baštu, seoski momci nemaju koga da žene, unutrašnjost i sela odumiru... Dok se one prostituišu po Beogradu. PUN POGODAK,

.SRPKINJE
.

Odlicno zapazanje, kolega!

Sramota Srbije lezi u tome sto su sve zene manje ili vise postale prostitutke, na ovaj ili onaj nacin!



Kakva je kinta?

Slaba, ali od toga tamo zive.
 
a resursi nepotrosivi

odlicno zapazanje kolega.

zna to i nase mudro rukovodstvo predvodjeno preCednikom borisom tadicem zato je i bacilo akcenat na tu industriju masiranja sa zavrsnicom jer su tu troskovi minimalni a zarada maksimalna :zcepanje:

drugo koliko citam i cujem vecina klijenata u tim salonima uopste nisu iz beograda vec iz inostranstva jer je beograd u evropi poznat kao prestonica jeftinog a kvalitetnog seksa tj hocu reci , masaze :mrgreen:

i onda te maserke glume neko postenje momcima po gradu kad krenu da ih muvaju..........

ili jos glume uspeh u zivotu kad se vrate iz beograda gde masiraju , u svoje rodno selo ili grad u unutrasnjosti :dash:
 
odlicno zapazanje kolega.

zna to i nase mudro rukovodstvo predvodjeno preCednikom borisom tadicem zato je i bacilo akcenat na tu industriju masiranja sa zavrsnicom jer su tu troskovi minimalni a zarada maksimalna :zcepanje:

drugo koliko citam i cujem vecina klijenata u tim salonima uopste nisu iz beograda vec iz inostranstva jer je beograd u evropi poznat kao prestonica jeftinog a kvalitetnog seksa tj hocu reci , masaze :mrgreen:

i onda te maserke glume neko postenje momcima po gradu kad krenu da ih muvaju..........

ili jos glume uspeh u zivotu kad se vrate iz beograda gde masiraju , u svoje rodno selo ili grad u unutrasnjosti :dash:

Tihi, ako te je neka "opekla" svojom lukavoscu i lazima, ne moras za sve da navodis isti primer - naime, ja sam cula da takve najcesce ostaju u BG i zaborave ne svoje selo.;):lol:
 

Back
Top