RUBI?

Smučile su mi se serije gde glavni junaci žive na selu, ranču, šumi, džungli i tako to... :x
Ova bar živi u gradu, mada je siromašna, ali je u tome i poenta tih serija, zar ne?
 
O Bože, pa to je sapunica?!
10.gif
 
E da, glumica uopste nije nesto posebno lepa (bilo je mnogo lepsih u prethodnim serijama). I ne svidja mi se kako glumi. U stvari, od cele serije, ona mi je najgora a ostali su o.k.
 
Acka:
E da, glumica uopste nije nesto posebno lepa (bilo je mnogo lepsih u prethodnim serijama). I ne svidja mi se kako glumi. U stvari, od cele serije, ona mi je najgora a ostali su o.k.

100% se slažem sa tobom, ostale devojke su sve simpatične bez nje.
A i muški likovi onako...
Ko da neko u tim serijama i zna da glumi! :roll:
 
Zna li ko, sta ce se desavati u ovoj seriji?
Ipak mislim, da ce Rubi da se promeni, ali tek posto uradi mnoga zlodela. Odvratna je!
Inace Maribel je jako slatka, samo ce joj Rubi preoteti momka. Ali u pravu ste, dosta se razlikuje, od dosadasnjih latinoamerickih sapunica.
 
Meni je serija totalno ok,bas zbog toga sto je drugacija. U stvari,prica je realna-svaka druga riba u Srbiji moze biti Rubi-zna se i ko joj je majka i ko otac, nije usvojena i slicno,nema popa koji zna sve tajne a ne moze nista da kaze (sto me izludjivalo u svim prethodnim serijama), glavna glumica nije neka slatka glupacica koja ne zna da sastavi prostoprosirenu recenicu a opet se svi loze na nju, u ovoj seriji su napokon culi za test za utvrdjivanje istovetnosti rukopisa,cak i za prekoracenje roka u pretkrivicnom postupku (wow!), Rubi se fenomenalno oblaci,sto opet pokazuje da je serija primerena vremenu u kom zivimo, i plaze u Kankunu su predivne... Meni licno Rubi je zgodna prelepa i to deset puta lepsa od Maribel za koju je neko izjavio da je slatka a meni je bljak sa onom debelom i blentavom donjom usnom i jos blentavijim osmehom-kad se nasmeje a oci joj se pretvore samo u dve crte :twisted:
 
E SVIMA KOJIMA SE SVIDJA OVA SERIJA MOGU DA SE UBIJU ODMA, GLEDALA SAM 2 EPIZODE KAD SAM BILA KOD DRUGARICE ( ona jadna gleda TO )I U ZIVOTU SE NISAM SLADJE SMEJALA.!!!
 

Back
Top