Shta mislite o pesmi za evroviziju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je ovo? O cemu on bre peva? "Stisni me kisni me? Ljubish me ko balavica nije te sram, Beograd, Beograd,ja bezobrazan? Hop-hop-hop ovo je Balkan come on"?!? Ne, stvarno sad sam cuo i ne mogu da ne pitam. Nije da hocu nekog da provociram, ali moram da pitam. Jel se ovo danas smatra muzikom? Ovo treba da bude "pesma" za bilo kakvo takmicenje? lol
 
Sta je ovo? O cemu on bre peva? "Stisni me kisni me? Ljubish me ko balavica nije te sram, Beograd, Beograd,ja bezobrazan? Hop-hop-hop ovo je Balkan come on"?!? Ne, stvarno sad sam cuo i ne mogu da ne pitam. Nije da hocu nekog da provociram, ali moram da pitam. Jel se ovo danas smatra muzikom? Ovo treba da bude "pesma" za bilo kakvo takmicenje? lol

Sa ovim se slazem, ova muzika danas ne moze ni da se zove muzikom.Sta se danas sve slusa uzas, zar ljudi nemaju mozak ni sluh....samo cemo se osramotiti ako on ode tamo...:D
 
Sta je ovo? O cemu on bre peva? "Stisni me kisni me? Ljubish me ko balavica nije te sram, Beograd, Beograd,ja bezobrazan? Hop-hop-hop ovo je Balkan come on"?!? Ne, stvarno sad sam cuo i ne mogu da ne pitam. Nije da hocu nekog da provociram, ali moram da pitam. Jel se ovo danas smatra muzikom? Ovo treba da bude "pesma" za bilo kakvo takmicenje? lol

To je Brega napravio. A ostatak para se medjusobno podelio. Mislim da necu ni gledati Evroviziju, zanima me ko i prvenstvo hokeja na travi. :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top