Sa kapicom ili bez?

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Elem,ponukan jednom raspravom sa prijateljem,kao i jednom emisijoma na exploreru..otvoriJo sam ovu temu sa pitanjem za zenski deo ljis-a..pitanje glasi 'vako:

Cure,da li volite kada partnerov "mackov",ili ti kita ima onu kozicu preko ili kada je bez iste(citaj obrezan)missim sta je vama lepse kada vidite,ako ste imale naravno priliku da se 'exate sa takvim poartnerom?:think:

E'o nesto se kontam da je njesra kada je onako bez kape,a missim ne zivimo u Sahari,pa da se obrezujemo,da kazes iz higijenskih ralzoga...:roll: raspalite..:ok:

 
Poslednja izmena:
Elem,ponukan jednom raspravom sa prijateljem,kao i jednom emisijoma na exploreru..otvoriJo sam ovu temu sa pitanjem za zenski deo ljis-a..pitanje glasi 'vako:

Cure,da li volite kada partnerov "mackov",ili ti kita ima onu kozicu preko ili kada je bez iste(citaj obrezan)missim sta je vama lepse kada vidite,ako ste imale naravno priliku da se 'exate sa takvim poartnerom?:think:

E'o nesto se kontam da je njesra kada je onako bez kape,a missim ne zivimo u Sahari,pa da se obrezujemo,da kazes iz higijenskih ralzoga...:roll: raspalite..:ok:

a el mali el veliki? :think:


:rotf::rotf::zcepanje::zcepanje:


ps. pu prva :mrgreen:
 
Elem,ponukan jednom raspravom sa prijateljem,kao i jednom emisijoma na exploreru..otvoriJo sam ovu temu sa pitanjem za zenski deo ljis-a..pitanje glasi 'vako:

Cure,da li volite kada partnerov "mackov",ili ti kita ima onu kozicu preko ili kada je bez iste(citaj obrezan)missim sta je vama lepse kada vidite,ako ste imale naravno priliku da se 'exate sa takvim poartnerom?:think:

E'o nesto se kontam da je njesra kada je onako bez kape,a missim ne zivimo u Sahari,pa da se obrezujemo,da kazes iz higijenskih ralzoga...:roll: raspalite..:ok:
ljepse bez kapuljace :) kada je ima, osjecam se nekako... pedofilski :neutral:
 
nisam, zato se zezam, ne znam razliku

:(



Dobar si druze..mada kontam da je bolje da se sunetimo,s'obzirom da najavljuje da ce za jedno 100 godina ovdeN biti jako toplo..:lol:


Ponadah se neko pitanje iz francuskog jezika pa da pita neki akcenat ovo ono :lol:

Kad ono. ....:sad2:

leba ti kakve veze ima francuski,i na osnovu cega si to zakljuciJo?:eek::lol:


ljepse bez kapuljace :) kada je ima, osjecam se nekako... pedofilski :neutral:

lepsi ti je tako,missim iz estetskih razloga ili prakticnih?:think:
 
a de si ti imala posla sa obrezanima, mislim, da me ne shvatis pogresno...
koliko ja znam muslimani se obrezuju i retko pripadnici drugih vera, samo ukoliko imaju fimozu ili kako se vec zove ono kad moraju da im odseku kozicu....
:eek: pa obrezuje se svakom djetetu koje ne moze da povuce kozicu do kraja nazad

jedino na brdovitom balkanu se masira nekim babskim travama i bajalicama sa povlacenjem na silu u nadi da ce nakon nekog vremena da se sredi samo
 
a de si ti imala posla sa obrezanima, mislim, da me ne shvatis pogresno...
koliko ja znam muslimani se obrezuju i retko pripadnici drugih vera, samo ukoliko imaju fimozu ili kako se vec zove ono kad moraju da im odseku kozicu....


iz Crne Gore je..mada nema to veze,eto happinness je stavila na nekoj temi da dolazi neki camuga iz crne afrike da je upozna..missim nema to veze,nsimo ovden da osudjujemo,nego da vidimo u cemu je tu stvar,da li je vama to sexi ili nije?

a u Crnoj Gori inače ni traga muslimanima...:lol:

ma nema ih.to su samo glasine...:per:
 
ja sam imo taj proglem da prostiš...
...a s obzirom da sam lego na aparacioni sto krajem sedamdesetih, nešto ne pamtim da su mi travama i babama zažuljivali kožuricu...a pantim ko rotvajler...

...prišo doktor, reko dršte ga i

flop

...dete zavrišta a kožica spade...
 

Back
Top