rekorderke, rekorderi...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
koji vam je kur...
ne to
koji vam je lični rekord u broju veza i vezica na godišnjem nivou?

evo, za primer, jedna cura iz okruženja je u poslednjih 8 meseci 6 puta menjala partnere
nije obavezan sex, niko nikome ne drži sveću...
 
Mislim da sam oborila rekord za najduzi poljubac, mozda bi Ginis mogao to da mi ozvanici, da imam napismeno :kiss:
Ne razumem ljude koji jure rekord u menjanju partnera, pa nisu ljudi carape :roll:

Blagi Bogo,kolko ovde ebaca ima:think:

Nije obavezan sex? Znaci racunas u vezice i kad se samo ljubis sa nekim jedno vece?

Нисам имао много веза,4-5 до сада....да би био са неким у вези мора да има нешто више од сексуалне привлачности :)

Na sve odjedared

to se i ja pitam,
znači ne mora veza, ne mora vezica ni seks, što bi rekli, "povatali se" na par dana, mesec dana ili dva pa posle tri puta u mesec dana...
pitam se - je li to normalno ili nije ?

opet, ne bih da potežem m/ž kvalifikacije da mi feniministikice ne bi oći ćupale...
 
izazov, dokazivanje, možda patologija, kompleksi...

tko to zna

...
Pa sad nekima je samo bitno da ubodu i budu ubodene.
Respect :ok: Ko kako voli..
Daleko od toga da zastupam sex samo u kombinaciji sa vanvremenskom ljubavi :lol:
Ali i ako sam u kres kombinaciji, imacu jednog je.baca ..
Ali NE nekog ko me startovao u prvom klubu posle 3 piva ili tako nesto.
Nekog ko mi provereno odgovara, sa kim mogui koliko toliko da se opustim i eksperimentisem.
Ne volim zeciji sex.
Da bih sa nekim eksperimentisala moram makar da imam neko bazicno poverenje u njega. A ako imam samo sex, onda hocu da mi taj sex bude za 10.
A da od ljubavi i sexa imam samo sex i da mi to bude za nulu sa nekim cije imam ne znam. :sad2:
Nemam ja zivaca za to. Necu bre za tim nekim da perem carsave trosim sebi prasak i struju :mrgreen: Za to sluzi ( taj sex za 0 ) vibrator . Makar meni.
 
Pa sad nekima je samo bitno da ubodu i budu ubodene.
Respect :ok: Ko kako voli..
Daleko od toga da zastupam sex samo u kombinaciji sa vanvremenskom ljubavi :lol:
Ali i ako sam u kres kombinaciji, imacu jednog je.baca ..
Ali NE nekog ko me startovao u prvom klubu posle 3 piva ili tako nesto.
Nekog ko mi provereno odgovara, sa kim mogui koliko toliko da se opustim i eksperimentisem.
Ne volim zeciji sex.
Da bih sa nekim eksperimentisala moram makar da imam neko bazicno poverenje u njega. A ako imam samo sex, onda hocu da mi taj sex bude za 10.
A da od ljubavi i sexa imam samo sex i da mi to bude za nulu sa nekim cije imam ne znam. :sad2:
Nemam ja zivaca za to. Necu bre za tim nekim da perem carsave trosim sebi prasak i struju :mrgreen: Za to sluzi ( taj sex za 0 ) vibrator . Makar meni.

e sad ovo lepo odštampaj i pošalji Mrazić Darku :lol:
 
ne kažem da je nemoguće, naprotiv, samo je spisak...:)
pitao sam se da li je normalno da devojka sa dvadeset i kusur godina za dvanaest meseci promeni 10 partnera, dal' za vatanje, cmakanje, seks ili nešto treće nebitno...?
uskoro će polovina slučajnih prolaznika da konstatuje - a, ta mala, znam bio sam sa njom tad i tad... a druga polovina će da pita "zar i ti?"
:D
 

Back
Top