Mesecina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tesko da ce te pustiti sada,kasno je :D i napolju su samo "zli" ljudi.Mozda i poneki vukodlak :shock: tako da cemo ih traziti neki drugi put.
Doduse,moja mama uveliko spava,tako da ne mogu da je pitam,mogu li sa tobom!A i ne bi da je budim,kasno je...
*ebote,sto ja ne spavam ?!? 8)
 
VI STE LOODI! :D ma da...i ja pijem bi vodu :lol:
e ja ipak jesam malo romanticna u vezi mesecine...kad je opun mesec POLUDIM!ADRENALIN MI SKOCI a onda...koga briga mjesecina mjesecina joooj joooj? :wink:
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Nadya:
a necemo da ih lovimo, hajde da se druzimo sa njima, da nam pokazu neke njihove drevne tajne :wink:
Moze i to!!! :D Da se druzimo sa njima.Samo nije lako doci do njih.Vesto se skrivaju :wink:

Ko se bre vesto skriva?!? O cemu ti to pricas?!!? Ma cujes li ti sta ja pricam?!?! :P Ma eno vam Jagoica pa je lovite, ima bre dlakave noge kao chubaka.. hahahahaha :D
 
Steffan:
Buntovnik_Bez_Razloga:
Nadya:
a necemo da ih lovimo, hajde da se druzimo sa njima, da nam pokazu neke njihove drevne tajne :wink:
Moze i to!!! :D Da se druzimo sa njima.Samo nije lako doci do njih.Vesto se skrivaju :wink:

Ko se bre vesto skriva?!? O cemu ti to pricas?!!? Ma cujes li ti sta ja pricam?!?! :P Ma eno vam Jagoica pa je lovite, ima bre dlakave noge kao chubaka.. hahahahaha :D

Hmmmm, mogu da se kladim u milion dolara da i ti imas dlakave noge!! :P :roll: :lol: :lol: :lol:

:D 8)
 
Nadya:
Steffan:
Buntovnik_Bez_Razloga:
Nadya:
a necemo da ih lovimo, hajde da se druzimo sa njima, da nam pokazu neke njihove drevne tajne :wink:
Moze i to!!! :D Da se druzimo sa njima.Samo nije lako doci do njih.Vesto se skrivaju :wink:

Ko se bre vesto skriva?!? O cemu ti to pricas?!!? Ma cujes li ti sta ja pricam?!?! :P Ma eno vam Jagoica pa je lovite, ima bre dlakave noge kao chubaka.. hahahahaha :D

Hmmmm, mogu da se kladim u milion dolara da i ti imas dlakave noge!! :P :roll: :lol: :lol: :lol:

:D 8)

I dobices opkladu 100% :P :P :P
 
Steffan:
Znate, za neku vecu lovu lako cu ja da obrijem noge... prijateljski vas savetujem da dobro razmislite pre nego sto se opkladimo... :wink:

a pa ne moze tako :P opklada se odnosila na trenutno cinjenicno stanje, and SO I WON! :shock: :P :D :lol: :lol: :lol:

al ako zelis da obrijes noge, ne moras da se sakrivas iza opklade :wink:
 
Nadya:
Steffan:
Znate, za neku vecu lovu lako cu ja da obrijem noge... prijateljski vas savetujem da dobro razmislite pre nego sto se opkladimo... :wink:

a pa ne moze tako :P opklada se odnosila na trenutno cinjenicno stanje, and SO I WON! :shock: :P :D :lol: :lol: :lol:

al ako zelis da obrijes noge, ne moras da se sakrivas iza opklade :wink:

hahahahahaha vidi mala ima smisao za humor.. :D :D :D ti mali prevarantu, da sam hteo mogao sam da vas odradim bez problema, ja jos da ispadnem fer i korektan a ona mi ovako vraca... :x ma obrijacu noge sada iz inata pa cete svi da vidite sta su to dobre noge!!! :P :P :P
 
Steffan:
hahahahahaha vidi mala ima smisao za humor.. :D :D :D ti mali prevarantu, da sam hteo mogao sam da vas odradim bez problema, ja jos da ispadnem fer i korektan a ona mi ovako vraca... :x ma obrijacu noge sada iz inata pa cete svi da vidite sta su to dobre noge!!! :P :P :P

ti da si mogao, ti bi "nas" vec od kad odradio :P i prekini vise da nas ubedjujes kako ne zelis da obrijes noge, kada ti se svaka recenica zavrsava sa istom zeljom :D :D daj da vidimo vise te dobre noge :shock: :wink:

p.s. and don't call me "baby"! 8) :wink:
 
Nadya:
ti da si mogao, ti bi "nas" vec od kad odradio :P i prekini vise da nas ubedjujes kako ne zelis da obrijes noge, kada ti se svaka recenica zavrsava sa istom zeljom :D :D daj da vidimo vise te dobre noge :shock: :wink:

p.s. and don't call me "baby"! 8) :wink:

Znao sam, na kraju se uvek sve svede na seks!!! :x E pa bas necu da brijem noge, obrij ti svoje pa ih gledaj do mile volje!!! :P

p.s. ok, sweety-pie! :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top