Klopka u Rambujeu

Ne,nego recimo Madlin Olbrajt...

A jos kad vidis ovo:

http://www.thealbrightgroupllc.com/Who_We_Are.htm

http://birn.eu.com/en/82/10/2813/

Dzara: Kakva su iskustva Olbrajt Grupe sa ekonomskim poslovanjima na Kosovu? Da lie je dobro ili lose? Da li je ohrabrujuce?

Olbrajt: Iskreno, mi smo se bavili nekim oblastima koje se ticu energetike i nekima koje se ticu telekomunikacija, ali ovde je delimicno stvar u tome sto mi insistiramo na... a mislim da smo mi za primer u tome kada se radi o biznisu... mi insistiramo na tome da sve bude legalno i transparentno i da ne bude korupcije...
...

Postena firma... :dash:

Nisu culi za sukob interesa :roll:
 
Prakticno da smo prihvatili sporazum bili bi okupirani i ne bi bili samostalni,nijedna normalna zemlja ovo ne bi prihvatila.

nija bas okupacija, nego i potpuna amnestija, unapreed za nato vosku, a znamo kakvi su to `intelektualci`

mislim da ne postoji zemlja koja bi potpisala tu budalastinu

nego da sacekamo, koliko god treba, pa ameri da kinezima i nama to isto potpisu, kad je tako dobro
 
nija bas okupacija, nego i potpuna amnestija, unapreed za nato vosku, a znamo kakvi su to `intelektualci`

mislim da ne postoji zemlja koja bi potpisala tu budalastinu

nego da sacekamo, koliko god treba, pa ameri da kinezima i nama to isto potpisu, kad je tako dobro

Pa da ,za njih ne bi vazilo nista,mogli bi da haraju,prakticno kao u ww2 ,mogli su da postroje pola nekog grada da ih ubiju i nikom nista...
 
damjanov zelenko...zna chovek daje osiromasheni uranium dobar..on time hrani svoju decu...
Joschka Fischer, Senior Strategic Counsel to The Albright Group LLC and Strategic Consultant to Albright Capital Management LLC, an investment advisory firm focused on emerging markets, was German foreign minister and vice chancellor from 1998 to 2005. He was the second longest serving foreign minister in German post-war history. During his tenure, Minister Fischer supported the first German active military mission since the Second World War, with Germany's involvement in Kosovo, and supported German troops joining the NATO mission in Afghanistan. Joschka Fisher was one of the most influential leaders of the German Green movement and became the first-ever Green Party minister...

shta reci...
 
damjanov zelenko...zna chovek daje osiromasheni uranium dobar..on time hrani svoju decu...
Joschka Fischer, Senior Strategic Counsel to The Albright Group LLC and Strategic Consultant to Albright Capital Management LLC, an investment advisory firm focused on emerging markets, was German foreign minister and vice chancellor from 1998 to 2005. He was the second longest serving foreign minister in German post-war history. During his tenure, Minister Fischer supported the first German active military mission since the Second World War, with Germany's involvement in Kosovo, and supported German troops joining the NATO mission in Afghanistan. Joschka Fisher was one of the most influential leaders of the German Green movement and became the first-ever Green Party minister...

shta reci...

Nesto mi ***** Youtube u poslednje vreme, ali pogledaj kad proradi...


Kako oficir NATO-a na pitanje novinara da li ima planova za dekontaminaciju Srbije od osiromasenog uranijuma, odgovara da je osiromaseni uranijum jako normalna stvar, prisutna u prirodi i da nije nista narocito stetan :evil:

Samo da ga mirne savesti potopis u bure sa nuklearnim otpadom...
 
ma toga ima koliko hocesh,ali nam to ne pomazhe mnogo...znaju ti zapadni politichari,a sve vishe i njihovo javno mnjenje,da mi nismo zlikovci,ali interesi su interesi,pare su pare...
pola njih je bilo u crvenim brigadama...bader-majnhof i slichne organizacije...pa su se malo predomislili...oce nas da jashu...jeshce njihova deca plastiku,ne brinem se...
u svakom sluchaju,odlichno shto je postavljen text da ljudi prochitaju...ja sticajem okolnosti vecinu toga znam,i pokushavam da objasnim neistomishljenicima razloge,one istinske,zashto su nas bombardovali...ali ne vredi...prosto ljudi nece da chuju ono shto im se ne svidja...vishe im se svidjaju katolichke katedrale nego nashi manastiri...narochito one vesele gotske...
 
Poslednja izmena:
Bolje da su potpisali u Rambujeu,
makar ne bi bilo bombardovanja i ostalih posledica posle toga.

Мадлен Олбрајт је два дана убеђивала албанску страну да на овако непристојну понуду стави свој потпис и тако да повод предстојећој агресији.
И тада је свима било јасно да се преговори у Рамбујеу воде у циљу окупирања читаве СР Југославије тако да је Југословенски парламент очекивано одбацио ову срамну понуду коју ни једна озбиљна држава неби прихватила и предложио компромисно решење да снаге УН-а врше надгледање мировног решења што је од стране западних политичара одбијено.
 
A vi bas niste mogli docekati da Ameri dodju da vas naguze

A ko je tebe naguzio? Dok su nas gadjali bombama ti si bila u jevropi,u miru prala minhenske klonje i sada si nasla nesto da seres ovde.


Nije mi jasno zasto se svi osvrcete na ovaj dokument kada je on sastavljen tako da ga Srbija sigurno odbije jer nijedna normalna drzava ne bi pristala na takve uslove. Niko ne pominje sta je prethodilo tom dokumentu,osim onog nesretnika Milutinovica koji je to pomenuo jednom u skupstini.Steta sto nema na netu tog famoznog video zapisa gde milutinovic objasnjava kako se americka delegacija u rambujeu tajno sastajala sa nasom i iznosila nam neke,po njegovim recima, primamljive punude.U prevodu "dozvolite nasim vojnicima ulazak na Kosovo gde ce imati svoju bazu,a za Albance nas zabole". Milutinovic je onako ponosno izjavio kako su oni odlucno rekli NE amerima. Znaci Ameri nam dali da biramo izmedju Kosova u Srbiji sa srpskom vojskom i policijom( i par hiljada americkih vojnika), i nezavisnog Kosova bez nase vojske i policije gde se broj Srba sveo na statisticku gresku i gde se pale i ruse srpske crkve. I mi smo naravno,po starom srpskom obicaju, izabrali ovo drugo.
Da li smo mi kao narod zasluzili sve ovo sto nam se desava poslednjih 20(a moze se reci i poslednjih 90) godina? Naravno da jesmo.A onaj ko kaze da nismo taj je jednom recju BUDALA.
 
A ko je tebe naguzio? Dok su nas gadjali bombama ti si bila u jevropi,u miru prala minhenske klonje i sada si nasla nesto da seres ovde.


Nije mi jasno zasto se svi osvrcete na ovaj dokument kada je on sastavljen tako da ga Srbija sigurno odbije jer nijedna normalna drzava ne bi pristala na takve uslove. Niko ne pominje sta je prethodilo tom dokumentu,osim onog nesretnika Milutinovica koji je to pomenuo jednom u skupstini.Steta sto nema na netu tog famoznog video zapisa gde milutinovic objasnjava kako se americka delegacija u rambujeu tajno sastajala sa nasom i iznosila nam neke,po njegovim recima, primamljive punude.U prevodu "dozvolite nasim vojnicima ulazak na Kosovo gde ce imati svoju bazu,a za Albance nas zabole". Milutinovic je onako ponosno izjavio kako su oni odlucno rekli NE amerima. Znaci Ameri nam dali da biramo izmedju Kosova u Srbiji sa srpskom vojskom i policijom( i par hiljada americkih vojnika), i nezavisnog Kosova bez nase vojske i policije gde se broj Srba sveo na statisticku gresku i gde se pale i ruse srpske crkve. I mi smo naravno,po starom srpskom obicaju, izabrali ovo drugo.
Da li smo mi kao narod zasluzili sve ovo sto nam se desava poslednjih 20(a moze se reci i poslednjih 90) godina? Naravno da jesmo.A onaj ko kaze da nismo taj je jednom recju BUDALA.
E na tvoju zalost takvi dokumenti se ne mogu naci ni kod nas, a ni kod bilo kog sa evropske i americke strane.............verovatno zato sto nisu nikad ni postojali, niti je bila kakva slicna ponuda................a vi zivite i dalje u vasim vlaznim snovima, ako vam je tako lepo
 

Back
Top