Da li ste nekad bili voajer?

Jednom na sred trga u haniotiu prolazili mi i cujemo tamo negde izmedju trafike i frizidera za sladoled neko stenjanje..i stanemo lepo svi jedno 10ak minuta i gledasmo..ovo dvoje valjda pijano bilo i bole ih uvo ko gleda..1 otiso po lavor sipo vodu i polio ih mentol..oni ustadose smeju se..kao vidimo se sutra u isto vreme:lol:
 
Jednom na sred trga u haniotiu prolazili mi i cujemo tamo negde izmedju trafike i frizidera za sladoled neko stenjanje..i stanemo lepo svi jedno 10ak minuta i gledasmo..ovo dvoje valjda pijano bilo i bole ih uvo ko gleda..1 otiso po lavor sipo vodu i polio ih mentol..oni ustadose smeju se..kao vidimo se sutra u isto vreme:lol:

pa jebbo bi majku tom liku s vodom...govvnima bi ga posipo...
 
pa ne bi mi smetalo da se nadjem u toj situaciji al mislim da bi napravila neku glupos` :rumenko::rumenko::rumenko:

Zelis da kazes da bi mogla da se prikljucis? :)

oni koji nisu imali seksa skoro, neka napišu kad su ga imali...:lol:




nisam bate...ne bakćem se s te stvari...

Zelis da kazes da ne bi uopste obratio paznju (mrtav ladan) na prizor sa obliznje klupe u parku kroz koji prolazis? Prizor - devojka oralno zadovoljava decka koji sedi na klupi, decko stenje od zadovoljstva...
 
turski parking u rumuniji, tirgu jiu
ja bio da jedem i vracam se do kamiona, i moram da prodjem pored bar
dvaes turskih kamiona na parkingu, od toga se tri - cetiri kabine ljuljaju
zaradjuju rumunke jelte :lol:
a iz jednog kamiona se dere ona rumunka, sve se jasno cuje
turcin stenje ko da podize trista kila na benchu a ona mu sve po spisku na rumunskom :lol:
naravno, siroma nista ne razume i ne prestaje, hvata satnicu :hahaha:
 

Back
Top