Kako posmatrate

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.222
Slobodne..zauzete i u braku osobe?dakle ne samo odokativno ili iskljucivo radi sexa..nego da li im prilazite isto i usput dodje do kolebanja i promene pristupa i raspolozenja..jel su vam neke za izbegavanje posto ne zelite jel nova poznanstva i prijateljska kafenisanja koja se samo na tome zavrsavaju..znaci osoba 1..2 ili 3 pristup a?
 
I jedno i drugo..i naravno kad smo slobodni i zauzeti..ima razlike jel

Naravno da ima razlike :manikir:

Moji vrsnjaci jos ni ne misle na ozbiljni vezu, a kamoli verdbu, brak, etc., osim toga, ne gledam ni na koga u tom smislu da bih bila sa njim osim jednog divnog decka koji je u vezi, ali sa mnom :heart:, ali kada bih bila solo i slobodna da budem sa drugim, zauzeti me ne bi interesovali. Smatram da se prava ljubav desava jednom i da se meni desila, tako da, ako ne bismo vise bili zajedno, zasto bih nekome rasturala nesto sto je mozda ono pravo...???

Ako je tvoje pitanje kako se ponasama i prema zenama i prema muskarcima koji su sami ili u vezi, bilo vereni, bilo vencani, ni na koga ne gledam nesto specijalno drugacije, u braku ili ne, ljudi su takvi kakvi jesu od pre i posle :)
 
Naravno da ima razlike :manikir:

Moji vrsnjaci jos ni ne misle na ozbiljni vezu, a kamoli verdbu, brak, etc., osim toga, ne gledam ni na koga u tom smislu da bih bila sa njim osim jednog divnog decka koji je u vezi, ali sa mnom :heart:, ali kada bih bila solo i slobodna da budem sa drugim, zauzeti me ne bi interesovali. Smatram da se prava ljubav desava jednom i da se meni desila, tako da, ako ne bismo vise bili zajedno, zasto bih nekome rasturala nesto sto je mozda ono pravo...???

Ako je tvoje pitanje kako se ponasama i prema zenama i prema muskarcima koji su sami ili u vezi, bilo vereni, bilo vencani, ni na koga ne gledam nesto specijalno drugacije, u braku ili ne, ljudi su takvi kakvi jesu od pre i posle :)

Da ovo drugo..posto nam ne pise na celu dal smo zauzeti nije nekad lako napraviti distancu..a i nismo operisani ako je neko zgodan da okrecemo glavu i foliramo se da nismo primetili sexy pojavu:lol:
 
Slobodne..zauzete i u braku osobe?dakle ne samo odokativno ili iskljucivo radi sexa..nego da li im prilazite isto i usput dodje do kolebanja i promene pristupa i raspolozenja..jel su vam neke za izbegavanje posto ne zelite jel nova poznanstva i prijateljska kafenisanja koja se samo na tome zavrsavaju..znaci osoba 1..2 ili 3 pristup a?

nista te ja ne razumem :lol:
 
pa sve zavisi kakav je:)
jao ima jedan ozenjen sto mlogo dobar frajer. e s njim komuniciram tesko.
ocu da kazem dajem sve od sebe da ne primeti. i sl.
a ostali ozenjeni, komuniciram normalno.
a ovi slobodni, kako ko, ma neam pojma bre:)
 
Slobodne..zauzete i u braku osobe?dakle ne samo odokativno ili iskljucivo radi sexa..nego da li im prilazite isto i usput dodje do kolebanja i promene pristupa i raspolozenja..jel su vam neke za izbegavanje posto ne zelite jel nova poznanstva i prijateljska kafenisanja koja se samo na tome zavrsavaju..znaci osoba 1..2 ili 3 pristup a?

1. Da
2. Možda
3. Zabranjeno
 
Slobodne..zauzete i u braku osobe?dakle ne samo odokativno ili iskljucivo radi sexa..nego da li im prilazite isto i usput dodje do kolebanja i promene pristupa i raspolozenja..jel su vam neke za izbegavanje posto ne zelite jel nova poznanstva i prijateljska kafenisanja koja se samo na tome zavrsavaju..znaci osoba 1..2 ili 3 pristup a?

Zauzeti momci me ne zanimaju:)
 
Slobodne..zauzete i u braku osobe?dakle ne samo odokativno ili iskljucivo radi sexa..nego da li im prilazite isto i usput dodje do kolebanja i promene pristupa i raspolozenja..jel su vam neke za izbegavanje posto ne zelite jel nova poznanstva i prijateljska kafenisanja koja se samo na tome zavrsavaju..znaci osoba 1..2 ili 3 pristup a?

Normalno komuniciram,sa drugim ljudima...Ono sto je ozenjeno i zauzeto,u svakom smilsu dozivljavam kao zabranjeno voce,i to ne dolazi u obzir ni kada bih bila slobodna...:)Ne razumem sto izbegavati ljude,pa ne vidim da je nesto lose ili da se ne sme komunicirati sa nekim ako ima devojku,ili zenu,ali tipa flert i to tako,to ne dolazi u obzir...Znaci,normalna opustena komunikacija,samo prijatelji,poznanici...:)
 

Back
Top