Gde ce ko od demokrata pobeci?

Од оних које су лажним обећањима у беду утерали,

од оних који су их бирали,

које су највише изневерили ...

:confused::confused::confused:

Од нас других не треба да се плаше ...
Ми ћемо им "поштено" судити ....

:per::per::per:

Ni jedna vlast nikada ne izvrsi predizborna obecanja.

Bedu je doneo prosli rat, a ne sadasnja vlast.

Ima vlada koje su demokratski pobedile na izborima, a kasnije im je popularnost spala na nekih 5%.

Ali, to se u demokratiji ne vazi: vazno je koliko su imali kada su pobedili.

I niko ih zato ne goni motkom.

Ocito je da se Srbi jos nisu SAZIVELI sa demokratijom.
 
Од оних које су лажним обећањима у беду утерали,

од оних који су их бирали,

које су највише изневерили ...

:confused::confused::confused:

Од нас других не треба да се плаше ...
Ми ћемо им "поштено" судити ....

:per::per::per:
a koji ste to vi? kako cete im suditi? ko ce vas predvoditi? ko ce biti u sastavu tih sudova? ajd bas me zanima kako vi gledate na to..nije bre to video igrica

Nema potrebe gubiti vreme i novac na referendum. Nego ono prvo sto narodu padne na pamet u momentu hvatanja to ce biti to. :D
znaci ono, divljacko lincovanje, kako kome padne na pamet...
 
a koji ste to vi? kako cete im suditi? ko ce vas predvoditi? ko ce biti u sastavu tih sudova? ajd bas me zanima kako vi gledate na to..nije bre to video igrica

Kako to ,,vi"? Pa valjda ,,MI"... ili si ti iz neke druge drzave?

Nije kao video igrica...? :dontunderstand:

Pa ja sam doktorirao svojevremeno onaj Marovicev "The Force More Powerful"...

http://www.aforcemorepowerful.org/game/index.php

Kazu da je to trenazer za revolucije...

Sto se ti sekiras, ovim ilegalizovanim ekstremistima, samo treba pustiti bubicu.

A to sto te zanima, i cuces i videces kad kucne pravi cas :per:
 
mene, onako hipoteticki zanima od koga oni to kao treba da beze?

od gladnog i sludjenog naroda koji nema perspektivu...koji je ostao bez posla i ne moze da sebi priusti osnovne zivotnr potrebe...od penzionera koji su gradili zemlju a vlast je prodade svojim prijateljima i jos preti da ce graditelji ostati bez penzija...od djaka i studenata koji se skoluju a niko ne zna za sta ce mu skola...da ne nabrajam vise...
 
od gladnog i sludjenog naroda koji nema perspektivu...koji je ostao bez posla i ne moze da sebi priusti osnovne zivotnr potrebe...od penzionera koji su gradili zemlju a vlast je prodade svojim prijateljima i jos preti da ce graditelji ostati bez penzija...od djaka i studenata koji se skoluju a niko ne zna za sta ce mu skola...da ne nabrajam vise...

aha, i kako ce to da izgleda? ti penzioneri, studenti, nezaposleni i ostali nezadovoljni izadju na ulice i onda sta? ko ih predvodi, ko ih usmerava, kakva je strategija za dan posle i slicno? ili je cilj samo polupati, popaliti i pokrasti sto vise najk patika..
 
aha, i kako ce to da izgleda? ti penzioneri, studenti, nezaposleni i ostali nezadovoljni izadju na ulice i onda sta? ko ih predvodi, ko ih usmerava, kakva je strategija za dan posle i slicno? ili je cilj samo polupati, popaliti i pokrasti sto vise najk patika..

Ja bih predlozio da se udara tamo gde najvise boli.

Za pocetak banke, strane firme, strani trzni centri i supermarketi.

Oteti pokradeno.

Ma, samo evropske vrednosti i robinhudovstina, kazem ti :kafa:

Da vidimo kako ce onda dalje da rasprodaju zemlju. :think:
 
a koji ste to vi? kako cete im suditi? ko ce vas predvoditi? ko ce biti u sastavu tih sudova? ajd bas me zanima kako vi gledate na to..nije bre to video igrica

Па зар није завршена "Реформа правосуђа" ???
Ниси чуо за то ???
Постављене нове саудије ... :hahaha::hahaha::hahaha:

znaci ono, divljacko lincovanje, kako kome padne na pamet...

Па, ако би већ тиме да се бавимо,
ја сам пре за лицновање ... :per::per::per::per:
 
aha, i kako ce to da izgleda? ti penzioneri, studenti, nezaposleni i ostali nezadovoljni izadju na ulice i onda sta? ko ih predvodi, ko ih usmerava, kakva je strategija za dan posle i slicno? ili je cilj samo polupati, popaliti i pokrasti sto vise najk patika..

i bila jednom u srbiji buna protiv dahija....
jesi li cuo za pojam psihologija mase...???
a za stanpedo..???
 
i bila jednom u srbiji buna protiv dahija....
jesi li cuo za pojam psihologija mase...???
a za stanpedo..???

za staNpedo nisam ali za staMpedo jesam..svejedno,pusti ti to, bune protiv dahija, matiju gubca i slicno, dajte objasnite mi ko ce tu ëventualnu "revoluciju"da predvodi, kakva je strategija za dan posle i slicno..razotkrijte bar deo tog TOP SECRET plana heroja i revolucionara sa krstaricinog politika podforuma..
 

Back
Top