RTW Barbarian Invasion (traze se igraci)

Vasilefs

Aktivan član
Poruka
1.369
BARBARIAN INVASION


Rome_Total_War_-_Barbarian_Invasion.jpg


Za ucestvovanje u kampanji potrebno je imati instaliran RTW + Barbarian Invasion verziju 1.6

Takodje potreban je SKRIPT koji omogucava igranje multiplejer kampanje,skript cu okaciti onog trenutka kada budem znao koliko ce igraca ucestvovati.

Takodje potrebno je skinuti mod u kom sam izvrsio neke izmene koje ce uticati na bolji balans u kampanji

*Sloveni i Ostrogoti igrivi od pocetk (363 godina)
*Smanjen broj stanovnika i smanjen rast broja stanovnika po svakom redu,sto znaci da ce Zapadno Rimsko Carstvo biti znacajno stabilnije(odnosno nece doci do pobune u vise od pola provincija posle 2-3 kruga)
*Saksoni i Alemani mogu da postanu horde kada izgube poslednji grad

http://www.filefront.com/15847991/undefined

Ovo EXTRACT-ovati tamo gde vam je instaliran Rome Total War

Opsirnije kako funkcionise igranje multiplejer kampanje pogledati na uvodnom postu RTW kampanje http://forum.krstarica.com/threads/357163

Na raspolaganju su:

Huns
Visigoths
Sarmatians
Vandals..........M1LOSH
Franks
Saxons..........Eric Draven
Alemanni
Sassanid Empire
Eastern Roman Empire.........Vasilefs
Western Roman Empire...........Shogun_88
Celts..........Shabster
Burgundii
Lombardi
Roxolani
Ostrogoths
Slavs
Berbers


Ukoliko neko ima neki predlog koji se tice pravilia ili bilo cega sto je u vezi sa kampanjom neka to iznese na razmatranje :rtfm:
 
Poslednja izmena:
saxons


Ukoliko neko ima neki predlog koji se tice pravilia ili bilo cega sto je u vezi sa kampanjom neka to iznese na razmatranje :rtfm:

That would be me!:D
-Naravno prvo AI pa onda medjusobno razracunavanje!
-Po mogucnosti ako se prijavi surnajes njih da ne bude svima dozvoljeno da uzimaju hording fakcije(sta reci imam neki filing:mrgreen:)!
-Roman western iskljuci zato sto je u raspadu!;)(ima da pukne riot u polovini provincija u 2-3 turnu...sto vodi u basnosolovan minus)
-Horde treba da budu prioriteti svim igracima....prvo njih razjebati pa igrati dalje!
 
That would be me!:D

Ubacen si kao Saksoni


-Naravno prvo AI pa onda medjusobno razracunavanje!

Gledacu da za ovu kampanju skupimo sto vise igraca,odnosno da ostane sto manje AI kontrolisanih fakcija

-Po mogucnosti ako se prijavi surnajes njih da ne bude svima dozvoljeno da uzimaju hording fakcije(sta reci imam neki filing:mrgreen:)!

Igra se zove Invazija Varvara,zasto ogranicavati "seobu naroda" , cak bih mogao da odradim da Alemani i Saksoni takodje mogu da budu Horde

-Roman western iskljuci zato sto je u raspadu!;)(ima da pukne riot u polovini provincija u 2-3 turnu...sto vodi u basnosolovan minus)

Takodje bilo bi dobro da promenimo(modujemo) suludo veliki rast u broju stanovnika u gradovima po svakom redu,na taj nacin bi WRE bilo koliko toliko stabilinije

-Horde treba da budu prioriteti svim igracima....prvo njih razjebati pa igrati dalje!

To ostaje da ucesnici sami procene sta im je u interesu
 
Ubacen si kao Saksoni




Gledacu da za ovu kampanju skupimo sto vise igraca,odnosno da ostane sto manje AI kontrolisanih fakcija



Igra se zove Invazija Varvara,zasto ogranicavati "seobu naroda" , cak bih mogao da odradim da Alemani i Saksoni takodje mogu da budu Horde



Takodje bilo bi dobro da promenimo(modujemo) suludo veliki rast u broju stanovnika u gradovima po svakom redu,na taj nacin bi WRE bilo koliko toliko stabilinije



To ostaje da ucesnici sami procene sta im je u interesu

Fina argumentacija...pogotovo ono za horde!:mrgreen:
Elem sto se tice WRE-a mozda bi i pomoglo!:think:
 
Ja igram sigurno sutra cu da se odlucim koju frakciju ....
Nego Sloveni su onda horda ??? I kako postoje i Gothi i Ostrogothi ???

Mislio sam da sloveni startuju sa jednim gradom,gore u svojoj prapostojbini,jer u 363 jos nisu krenuli u seobe.

A iskljucicu da Ostrogoti budu SHADOW fakcija Gotima(promenicu im takodje i ime u Vizigoti) i jedni i drugi ce onda biti igrivi :cool:
 
Ne mogu da se odlucim ovako
Mozda Slovene ili Vandale kao stepske narode imaju slicne trupe i verovatno ce brzo postati horde ako vec nisu .... Hune ne bih vec sam igrao sa njima ...
Gote bih izbego poshto ce prvi biti na udaru horde .... Takodje i Sarmacani i Roxolani .... I plus Sarmatia i Roxolani imaju zene u vojskama tako da to otpada .... (nemam poverenje u zene kad je ratovanje u pitanju ;) )
Ili nekog od Germana Alemani, Lombardi, Burgundi zbog herojskih jedinica berzerkera itd. ....

A mozda i Sasanide. Imaju shirok izbor dobrih jedinica. Slonove, teshku konjicu itd .... mada onda mi je jedini protivnik Istocno carstvo a to moze biti gadno ...
Shta mislite horde ili Germane .... Ili mozda Istocnjake ...
 
Ne mogu da se odlucim ovako
Mozda Slovene ili Vandale kao stepske narode imaju slicne trupe i verovatno ce brzo postati horde ako vec nisu .... Hune ne bih vec sam igrao sa njima ...
Gote bih izbego poshto ce prvi biti na udaru horde .... Takodje i Sarmacani i Roxolani .... I plus Sarmatia i Roxolani imaju zene u vojskama tako da to otpada .... (nemam poverenje u zene kad je ratovanje u pitanju ;) )
Ili nekog od Germana Alemani, Lombardi, Burgundi zbog herojskih jedinica berzerkera itd. ....

A mozda i Sasanide. Imaju shirok izbor dobrih jedinica. Slonove, teshku konjicu itd .... mada onda mi je jedini protivnik Istocno carstvo a to moze biti gadno ...
Shta mislite horde ili Germane .... Ili mozda Istocnjake ...

Milose javi sta si odlucio pa da te ubacim :whistling:

Rezervišem Kelte

Ubacen si :whistling:

Zapadno rimsko carstvo za mene :mrgreen:

I ti si na spisku :whistling:

Zar je moguce da ja ne znam za ovaj nastavak, odmah ga skidam..

:eek: Nisi znao za Barbarian Invasion,da li planiras da ucestvujes :think:
 
Huns
Visigoths
Sarmatians
Vandals..........M1LOSH
Franks
Saxons
Alemanni
Sassanid Empire
Eastern Roman Empire.........Vasilefs
Western Roman Empire...........Shogun_88
Celts..........Shabster
Burgundii
Lombardi
Roxolani
Ostrogoths
Slavs..........Eric Draven
Berbers


Eric Draven se predomislio i sad je uzeo Slovene :rtfm:
 
Da li je normalno da je igranje single-player kampanje ovim modom onemogućeno ?
Probao sam, izadje mi window sa 'please choose an item from the list'

Moguce je igrati singl plejer kampanju,tehnicki mi i igramo singl kampanju koja uz pomoc skripta postaje multi plejer.

Da li ti je instalirana 1.6 verzija Barbarian Invasion-a,ako nije onda ti je to problem
 

Back
Top