koliko ti moze nedostajati neko?

Modeus

Početnik
Poruka
13
kao sto meni nedostaje moja devojka? znate, smesno je to sto sam pre nje imao i previse cura, sa kojima mi je jednostavno bilo svejedno da li sam ili nisam. vecinu tih bivsih cura sam prevario..jednostavno mi nije bilo stalo...

i zapocnem vezu sa njom.. tri godine pre nego sto smo se smuvali bila mi je najbolja ortakinja.. i znala je vrlo dobro ko sam.. a ja sam je jurio i jurio.. i na kraju je pristala da zapocnemo :pricu:...

posle sest meseci, ja ne samo sto nisam pomislio na drugu curu, vec NJU ne mogu da izbacim iz glave.. obozavam je.. volim je vise nego vazduh koji disem.. vise nego zemlju koju gazim... vise nego vodu koju pijem...

ona sada nije tu.. otisla je u inostranstvo na mesec dana, na specijalizaciju.. pricamo svaki dan, i ja i ona imamo webcam, ali... NEDOSTAJE MI... posto zivimo zajedno, toliko mi je sada NEMOGUCE da zamislim da dodjem kuci posle 12 sati posla i budem sam.. samo sam..

znam da ce vreme proci brzo i da ce opet biti tu.. ali.. nikada nisam pomislio da jedna devojka moze da te dovede u tu situaciju... pogotovo ne mene... pre nje, mislio sam da sam operisan od bilo kakvih emocija.. ili da se ovakve stvari desavaju sa 14-15 godina, ne meni, u mojim godinama :)

eto...za sve nas muske koji mislimo da smo zesci smekeri, samo da potvrdim da :za svaku rupu postoji zakrpa: koja ce vas eventualno zakrpiti do kraja zivota...
 
e ja nisam vodila zivot slican tvom,ali se secam kada sam mog sada vec ex dragog pratila na aerodrom na glupih nedelju dana a pre toga se nismo razdvajali(i da,ziveli smo zajedno)imala sam osecaj da cu svisnuti...
secam se njegov tata se pozdravio sa njim i otisao na ulaz aerodroma kao cekace me...ja se tu raspilavila(ne znam sta mi bi) i napokon ode on tamo iza stakla ja sva pokunjena idem i prilazim njegovom tati i
on meni :
si dobro?
ja kazem tiho : aha
on: pa hocemo li?
ja opet : aha
on: ili hoces da cekamo da avion poleti i nasmesi mi se
ja : ne,hajdemo

u kolima mi je pricao koliko su jurili neku potvrdu o vojsci a ja sam non-stop pitala a kako je tamo,a sta ce biti,a jel mnogo hladno,a kakav je let bla bla bla

dosla kuci i videla da mi je ostavio kasetu na kojoj je snimio neku meni omiljenu muziku
pustila sam je i sat i po ridala ispod pokrivaca kao prase najvece...

kad me je nazvao bila sam happy kao kuce...

i tako 2-3dana...posle je sve bilo,jao-dolazi za par dana...

eto,koliko smesno sada delovalo,tada je to bilo tako... :lol:
 
puno puno puno ti moze nedostajati voljena osoba :cry: meni je bio pakao too,1. za zimski raspust.otisla s mojim ana kop.bilo je samo 7 dana ali svake noci sam imala KOSMARE,dopisivala se s njim kao blesava,plakala,racunala ako je noc da je to sutra...ista prica ali sam se malo smirila u turskoj ove god.(ali sam isto plakala kao luuuuuuuuuuuda!)a kad sam otisla u tunis "ah,9 dana je proslo?jipi jos 5 dana...samo",rutina :wink: mi smo se STALNO DOPISIVAL :P

znaci,broji dane kao ja :shock: pricaj s njom kad god mozes,smislijos lepo iznenadjenje kad se vratis :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
pa znam... pokusavam koliko mogu... ali imam utisak da cu umreti bez nje... tek sada sam shvatio da je zapravo covek kao jedinka samo polubice; pocinje da postoji tek kada upozna nekoga kao sto ja ONA... \

sada sam malo narcvrcan i ne znam kako cu da zaspim.. samo njeno lice vidim...

pozdravljam vas
 
Moja zena sada spava,i nedostaje mi da joj cujem glas.Samo vidim jednu visoku lepoticu kako joj kosa prekriva ledja i svaki minut moram da je dodirnem,poljubim.
Za ovih 4 godine braka,nije prosao nijedan dan da smo bili razdvojeni,cak i neke strasne situacije nisu mogle to da sprece.To je prosto ono moje: THE OATH-nikada ne provesti noc bez Nje.Ne volim kada preko dana nije tu,imam osecaj da mi brada brze raste,padam u depresiju,nemam volje za zivot,pa je onda zivkam na posao,pa odlazim kod nje na posao,i osecaj kako joj se priblizavam,,,,,,,srce jace kuca,,,,prosto predivno.
Cesto je gledam cuteci,da ona ne primeti,i vidim koliko je lepsa,koliko je iako mlada,tako besmrtna,tako........nijedna rec ne moze da je opise.
Volim te M.
 
E dragi moji pa ja tako zivim vec pet meseci, brojim dane ko vojnik, dobro malo je drugacija situacija, devojka mi je na 150 km pa je ipak malo lakse ali svisnucu zato jer je ona tako divna i mila osoba i svaki trenutak koji provedem sa njom mi je kao dar sa neba!!!
Razumem te potpuno i ja sam se zaljubio kao som!!! :D
I MNOGO MI NEDOSTAJE MOJE PILE!!! :cry:
 
Modeus:
kao sto meni nedostaje moja devojka? znate, smesno je to sto sam pre nje imao i previse cura, sa kojima mi je jednostavno bilo svejedno da li sam ili nisam. vecinu tih bivsih cura sam prevario..jednostavno mi nije bilo stalo...

i zapocnem vezu sa njom.. tri godine pre nego sto smo se smuvali bila mi je najbolja ortakinja.. i znala je vrlo dobro ko sam.. a ja sam je jurio i jurio.. i na kraju je pristala da zapocnemo :pricu:...

posle sest meseci, ja ne samo sto nisam pomislio na drugu curu, vec NJU ne mogu da izbacim iz glave.. obozavam je.. volim je vise nego vazduh koji disem.. vise nego zemlju koju gazim... vise nego vodu koju pijem...

ona sada nije tu.. otisla je u inostranstvo na mesec dana, na specijalizaciju.. pricamo svaki dan, i ja i ona imamo webcam, ali... NEDOSTAJE MI... posto zivimo zajedno, toliko mi je sada NEMOGUCE da zamislim da dodjem kuci posle 12 sati posla i budem sam.. samo sam..

znam da ce vreme proci brzo i da ce opet biti tu.. ali.. nikada nisam pomislio da jedna devojka moze da te dovede u tu situaciju... pogotovo ne mene... pre nje, mislio sam da sam operisan od bilo kakvih emocija.. ili da se ovakve stvari desavaju sa 14-15 godina, ne meni, u mojim godinama :)

eto...za sve nas muske koji mislimo da smo zesci smekeri, samo da potvrdim da :za svaku rupu postoji zakrpa: koja ce vas eventualno zakrpiti do kraja zivota...

Imas srece sto je sve to tako kako jeste. Jeste malo zeznuto, ali izdrzaces.
Zamisli da volis nekog kao sto volis tu svoju devojku a da znas da je vise neces nikada videti... Tihi pakao! Pozdrav!
 
tihi pakao? totalni pakao, u svom najdubljem smilsu... ne bih mogao da zamislim da je vise ne dodirnem.. da je vise ne osetim.. da je vise ne poljubim... i pomirisem je..

mislim da bi mi tada umrla dusa..ne deo mene, nego ja... ostao bih samo telo, zivo telo, koje bi hodalo bez da oseti vise zivot... bio bih ziv, ali u isto vreme mrtav.. jer kada saznas da postoji osoba koja je uspela da postigne da se osecas po prvi put kao covek.. kada zapravo osetis da zivis... i da volis... postaje integralni deo tvoje duse..tebe... i daje ti snagu da ides napred... i pozelis da budes bolji covek...

..ne dao Bog nekome da se to desi...

pozdravljam vas
 

Back
Top