ŠTA JE TO "ONO NEŠTO"?

Muški, po čemu znate da ste zaljubljeni, da vam je stalo do nekoga, da želite nekog pored sebe'?Kakvi su prvi znaci ove bolesti?

1.Nesanica,nervoza,stres,glad,tuga itd.....
2.Za ljecenje ove bolesti,pajdasi,alkohol i dobre cice :)

Ljubav nije bolest,ljubav je emocija koja te tjera na bolje....
Lazna ljubav je bolest,unistava i izgriza covjeka,isto kao i ljubomora.

Sto znaci ako se dovoljno kresete,ne mozete biti ljubomorni....
 
Muški, po čemu znate da ste zaljubljeni, da vam je stalo do nekoga, da želite nekog pored sebe'?Kakvi su prvi znaci ove bolesti?

.beshe to davno kad je bilo zadnji put ,nemogucnost koncetracije ,stomak stalno chudno radi ,non-stop razmishljanje o njoj ,preispitivanje nasheg odnosa a kad smo zajedno onda osecanje da mi nishta vishe ne treba ,zaboravljanje na hranu i pice ...................ma jednostavno ludilo .................ponekad pozitivno,mnogo vishe negativno i naravno tripovanje i od crva pravljenje anakonde ....................:think::think:
 
Eno ga nešto

Сигнализација пристижућег аутобуса на аутобуским станицама. "Нешто" је удаљени аутобус коме се још не види ознака али који није онај који ви чекате.


Vukajlija.com ;)
 
](Tek što su se jedra,
Ispunila vetrom,
Odjeknu lađom, Stoj!
Glasom čoveka bez imena.)

Ne smišljajte pitanja,
Naređenje je palo,
Razvalilo se po ovim vrelim daskama,
Po kojima moramo bosi proći...
Eh, kad bi kiša pala!

Tek što sam te pogledao,
I smislio iz glave,
Šta ću ti reći...
Ti si se odmah presvukla,
U haljinu sa V-e izrazom oko vrata,
U boji tihoj,
Sa žutim tačkama oko struka.
....
 
.beshe to davno kad je bilo zadnji put ,nemogucnost koncetracije ,stomak stalno chudno radi ,non-stop razmishljanje o njoj ,preispitivanje nasheg odnosa a kad smo zajedno onda osecanje da mi nishta vishe ne treba ,zaboravljanje na hranu i pice ...................ma jednostavno ludilo .................ponekad pozitivno,mnogo vishe negativno i naravno tripovanje i od crva pravljenje anakonde ....................:think::think:

Znaci moj decko nije zaljubljen-on je stalno gladan! :besna: :dash: :)
 

Back
Top