Kontradiktorno

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.222
Dakle vako..primetio sam da neke asexualne persone uglavnom zenskog porekla nikako ne prihvataju shalu koja ima veze sa sexom..a opet tvrde da je sex na svakom koraku i cosku..i da nije taboo tema..a?nije pljuvacka tema da se zna
 
Dakle vako..primetio sam da neke asexualne persone uglavnom zenskog porekla nikako ne prihvataju shalu koja ima veze sa sexom..a opet tvrde da je sex na svakom koraku i cosku..i da nije taboo tema..a?nije pljuvacka tema da se zna

Jedno je šala...drugo je vređanje...isto sam primetila i za muške članove foruma...ne vidim čemu izdvajanje...
 
Dakle vako..primetio sam da neke asexualne persone uglavnom zenskog porekla nikako ne prihvataju shalu koja ima veze sa sexom..a opet tvrde da je sex na svakom koraku i cosku..i da nije taboo tema..a?nije pljuvacka tema da se zna

Takve šale UVEK neizostavno vode preteranom seljačenju i vrlo jadnom vidu konverzacije bez granice i mere. Ne znam zašto bih ih i počinjala.
Seks je jedno, bljutave pošalice drugo. Nešto je jednostavno bljutavo, kapiraš?

Kao kad ja sad tebi kažem uzmi pojedi ***** i razmaži ga sebi po licu ili kada bih imala "seksualne pošalice" na račun tvoje sestre, a da sam muško, pa ti objašnjavam kako bih je ******. Da li ti je sad malo jasnije?
 
Ma dobro ljudi nigde se ovde nije pominjalo odvaljivanje od pishe i slicne ponude nego uopsteno..sarkasticno..uz neki zez smajli..bas se uvrede kao sta ti pada na pamet prostacino..a jasno je da od takvih ponuda nema nista pogotovo sto je javno
 
Takve šale UVEK neizostavno vode preteranom seljačenju i vrlo jadnom vidu konverzacije bez granice i mere. Ne znam zašto bih ih i počinjala.
Seks je jedno, bljutave pošalice drugo. Nešto je jednostavno bljutavo, kapiraš?

Kao kad ja sad tebi kažem uzmi pojedi ***** i razmaži ga sebi po licu ili kada bih imala "seksualne pošalice" na račun tvoje sestre, a da sam muško, pa ti objašnjavam kako bih je ******. Da li ti je sad malo jasnije?

Nije mi jasno zato sto nikad nisam takve reci ovde procitao i zasto se svi redom onda ne ljute nego nesto slicno shvate kao neki shatro net peting wtvr
 
Nije mi jasno zato sto nikad nisam takve reci ovde procitao i zasto se svi redom onda ne ljute nego nesto slicno shvate kao neki shatro net peting wtvr
Recimo da ti nekoj kažeš kako ima sise ko bundeve i kako bi je rado u **** u guzu..... i to je sad kao kul. Tako recimo onaj dog fejs voli da razgovara, a meni je gadno, skroz.

E sad zamisli da stojiš ti i tvoja sestra (majka, ako nemaš sestru) i neki lik to kaže pred tobom, a njoj.

Kakav je osećaj?
 
Recimo da ti nekoj kažeš kako ima sise ko bundeve i kako bi je rado u **** u guzu..... i to je sad kao kul. Tako recimo onaj dog fejs voli da razgovara, a meni je gadno, skroz.

E sad zamisli da stojiš ti i tvoja sestra (majka, ako nemaš sestru) i neki lik to kaže pred tobom, a njoj.

Kakav je osećaj?

Ma ja to nikad nisam u zivotu izgovorio ni svojoj devojci..ono sto je bitno da takve osobe ne umeju da prime kompliment..ej kompliment..nek je lepa si..imas zgodnu guzu..lepe noge..dobre sise..znaci uz rumenko smajli i bez preterivanja..ok udata si..zauzeta..ne volis takve komentare al ybt zezanje sta se primas..zahvali se..baci na shalu..zajebi ga i ti nesto slicno a ne prostacino jel tako mami i sestri sta ih pominjes koj moj i ti:lol:
 
A skoro uvek pređe, pogotovo ako su im te pošalice postale redovna pojava.

Al mozda tako covek pise i na taj se nacin sali..neko salje sliku kite pa ce negde i da prodje..al nema svrhe ni pricati o takvima..zna on gde treba tako..pricam o pojedininim kojima je bilo sta u vezi pomena sexa taboo i dalje i sve nesto licno konta
 
Pa da dočaram osećaj. Nijedna ne voli da se sa njom razgovara kao sa kravom na pijaci što ima dobro vime.
A dobru guzu blablabla... missim da niko ne reaguje nešto preterano na takve stvari. Bar nisam primetila. U stvari jesam, imam drugaricu kojoj je jedan lik u pabu rekao jednom kako ima dobru guzicu :lol: i ona se zacrvenela od ljutine došlo joj da ga išamara, isvađala se ko aždaja :lol: valjda joj je lik gadan pa je tako reagovala, da je rekao neki koji joj je simpatičan procvetala bi :neutral:

Inače uhvatim sebe kako muški rod tako nekad prozovem i njima bude neprijatno pa ja skontam da ne vole i umuknem. Mislim, ništa vulgarno, ali uopšte ne žele da razgovaraju na taj način, valjda se plaše reakcije pa ih sramota nemam pojma. Jednostavno, znam da se nikada na taj način ne razgovara sa osobama prema kojima imaš neka prijateljska osećanja i koje ceniš, na bilo koji način. I bolje je tako.
 
Sta se palite,zene?
Skoro ni jedan forumas se ne ponasa tako kako ste vi opisale,u glavnom su kulturni:rtfm:
A i ti koji imaju taj recnik,kace se redovno i sa muskarcima.

Pa ja baš spomenula jedan izuzetan primer baš takve konverzacije, sad će dođe da me iznapušava :lol: al' brate zna on da ja to ne volim pa šta sad da radim kad mi je zgodan za primer :neutral:
 
a svaka sala koja aludira na seks je super sala? mislim ako prospes neko seljacko dzibersko sr.anje u cemu je problem i treba da te otera u tri lepe
a ako ima jos neki razlog moze bez obzira da te otera u tri lepe...bez da ti kao jedinu samoodbranu navodis njenu frigidnost jer sta ako nece da se hebe s tobom onda nece ni sa kim sta..u stvari ako nece da flertuje s tobom putem seljacke sex sale
 

Back
Top