ZIVELA ljubomora na forumu!

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Inspirisana jednom temom, koju necu ovde pominjati da je ne bih reklamirala, ja sam odlucila da otvorim ovu, gde mi, ljubomorne forumasice i nasi istomisljenici-ljubomorni forumashi, mogu sebi dati oduska. Naime, nedvosmisleno je pokazano da drzanje u sebi opterecujucih osecanja, poput ljubomore i zavisti, moze da izazove stres i dovede do pada imuniteta, slabljenja volje i pada u depresiju. Da se to ne bi dogodilo, dodjite na ovu temu i slobodno recite na koga i zasto ste ljubomorni! Ne mora da bude to neko sa foruma, ali ce se reputacioni poeni stedro davati za post sa najvise forumskih detalja :mrgreen:
I, da bi videli kako to treba da izgleda, evo i linkova ka spomenutoj temi
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13182287&postcount=236
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13182355&postcount=241
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13183286&postcount=247
prikljucite se jos danas, prikljucite se dok ne bude kasno!
i, evo jos jednog posta koji je svojom iskrenoscu zasluzio da se nadje ovde :manikir:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13218104&postcount=13
 
Poslednja izmena:
Izvini a sta ja treba sad da pisem ovde?
draga Samanta
ukoliko si ljubomorna na nekoga (po mogucstvu na nekoga sa foruma), treba ovde da nam kazes na koga i zasto...moze i u kolikoj meri..a, narocito je bitno da nam kazes tacan nik i IP adresu objekta tvoje ljubomore
ti ces se nakon toga osecati oslobodjeno (iskustvo iz prve ruke!), a mi ostali znatno sretniji, sto crno na belo vidimo da nismo jedini koje ljubomora muci, vec su tome podlozne i lepe plavushe, poput tebe...
ako, pak, nisi zavidna, ni ljubomorna, onda brishi, ne spamuj mi temu :lol:
 
ja ljubomoru ne pokazujem uopste..
ali, sam zestoko ljubomorna, a reci cu vam i zasto, i na koga:
1. Ljubomorna sam na malu Cipelicku, zato sto ima 23 godine, a oslobodjena je svih frustracija kojih sam se ja oslobadajala do svoje 30te..da ne pominjem njene vec toliko izvikane noge..
2. Ljubomorna sam, takodje, na doticnu Smizlu, jer ima preko 30, a izgleda kao da ima 20 :roll:..i, sigurna sam da na svoj izgled ne daje ni 10ti deo para koji ja uludo dajem
3. Ljubomorna sam na Koto, jer je zena kakva ja nikada necu biti, pa da zivim jos 100 godina
4. Ljubomorna sam na LinduLee, jer je takva nevidjena ribetina, i tako nonsalantno nosi to...
5. Ljubomorna sam na Samantu sto ima predivnu tetovazu, a ja odavno zelim jednu majusnu pcelicu Maju na ramenu, i jos nisam skupila herca za to..
seticu se jos...
obratite paznju da se sve pomenute forumasice nalaze medju mojim prijateljicama, onda mozete da zamislite kako sma tek ljubomorna na one koje to nisu :mrgreen:
 
draga Samanta
ukoliko si ljubomorna na nekoga (po mogucstvu na nekoga sa foruma), treba ovde da nam kazes na koga i zasto...moze i u kolikoj meri..a, narocito je bitno da nam kazes tacan nik i IP adresu objekta tvoje ljubomore
ti ces se nakon toga osecati oslobodjeno (iskustvo iz prve ruke!), a mi ostali znatno sretniji, sto crno na belo vidimo da nismo jedini koje ljubomora muci, vec su tome podlozne i lepe plavushe, poput tebe...
ako, pak, nisi zavidna, ni ljubomorna, onda brishi, ne spamuj mi temu :lol:

Aha e hvala na razjasnjenju ...evo sad cu ja samo da vidim na koga sam ljubomorna....:D

Ne znam ovako napamet
 
Ljubomorna sam na pamet malevelike :flert:
a stavljam trep trep smajli da ublazim izgled moje ljubomore

nisam ljubomorna ni na jednu sa foruma,ali u RL...ljubomorna sam na one koje su u sred zime crnje nego ja { kako to postizu? :sad2: } , ljubomorna sam na one koje imaju prirodno dugu kosu do struka,a ne ko ja pa moram stalno da peglam da bi bila tolika,ljubomorna sam na devojke koje imaju kose ochi { ta nisam nashla bash mnogo koje imaju,ali izgleda tako leepo } , ljubomorna sam na one koje su ili meleskinje,ili mulatkinje ili neki rasni mix { ocu i ja :sad2: } ,koje imaju jako krupne ochi,kao lutka...

i ovo i vishe sam htela da napishem odmah na onoj temi sinoc,pored tebe i Goddess,al sam bila lenja pa sam ishasla iz teme,inace bi i moj post bio medju citiranima:mrgreen:

u odbrani Goddess,ja sam se gadjala flashama ne tanjirima a to za postinor...:sad2: bolje da cutim na to:sad2:
 
E ovako:

- ljubomorna sam na Metlu jer je postala moderator iako sam ja 3 godine duze na ovom forumu od nje
- ljubomorna sam na Smizlu jel je lepa, pametna i dobra dusa + je brineta i hot single mama
- Ljubomorna sam na Parku jer je tako savrsena i sve je sto ja nisam a meni se to mnogo svidja - divim se njenoj hraborsti :D
- onda na Malu veliku jer nju svi vise vole sa foruma a mene niko ovde ne zarezuje...
- ljubomorna sam na sve ove muske nase drugare koji imaju kite preko 27cm i na njihove devojke/zene koje torbaju 0-24h

Izvinavam se a znam da mnoge nisam spomenula, ali neka se ne ljute i na njih sam ljubomorna .. :lol:
 
Ljubomorna sam na pamet malevelike :flert:
a stavljam trep trep smajli da ublazim izgled moje ljubomore

nisam ljubomorna ni na jednu sa foruma,ali u RL...ljubomorna sam na one koje su u sred zime crnje nego ja { kako to postizu? :sad2: } , ljubomorna sam na one koje imaju prirodno dugu kosu do struka,a ne ko ja pa moram stalno da peglam da bi bila tolika,ljubomorna sam na devojke koje imaju kose ochi { ta nisam nashla bash mnogo koje imaju,ali izgleda tako leepo } , ljubomorna sam na one koje su ili meleskinje,ili mulatkinje ili neki rasni mix { ocu i ja :sad2: } ,koje imaju jako krupne ochi,kao lutka...

i ovo i vishe sam htela da napishem odmah na onoj temi sinoc,pored tebe i Goddess,al sam bila lenja pa sam ishasla iz teme,inace bi i moj post bio medju citiranima:mrgreen:

u odbrani Goddess,ja sam se gadjala flashama ne tanjirima a to za postinor...:sad2: bolje da cutim na to:sad2:
za iskrenu ljubomoru sledi nagrada u vidu poena i ovoga :lol:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13218104&postcount=13
 
Ljubomorna sam na pamet malevelike :flert:
a stavljam trep trep smajli da ublazim izgled moje ljubomore

nisam ljubomorna ni na jednu sa foruma,ali u RL...ljubomorna sam na one koje su u sred zime crnje nego ja { kako to postizu? :sad2: } , ljubomorna sam na one koje imaju prirodno dugu kosu do struka,a ne ko ja pa moram stalno da peglam da bi bila tolika,ljubomorna sam na devojke koje imaju kose ochi { ta nisam nashla bash mnogo koje imaju,ali izgleda tako leepo } , ljubomorna sam na one koje su ili meleskinje,ili mulatkinje ili neki rasni mix { ocu i ja :sad2: } ,koje imaju jako krupne ochi,kao lutka...

i ovo i vishe sam htela da napishem odmah na onoj temi sinoc,pored tebe i Goddess,al sam bila lenja pa sam ishasla iz teme,inace bi i moj post bio medju citiranima:mrgreen:

u odbrani Goddess,ja sam se gadjala flashama ne tanjirima a to za postinor...:sad2: bolje da cutim na to:sad2:

REPLIKA!!!! Ne moze ovo ovako......

skreces sa teme :lol:
 
E ovako:

- ljubomorna sam na Metlu jer je postala moderator iako sam ja 3 godine duze na ovom forumu od nje
- ljubomorna sam na Smizlu jel je lepa, pametna i dobra dusa + je brineta i hot single mama
- Ljubomorna sam na Parku jer je tako savrsena i sve je sto ja nisam a meni se to mnogo svidja - divim se njenoj hraborsti :D
- onda na Malu veliku jer nju svi vise vole sa foruma a mene niko ovde ne zarezuje...
- ljubomorna sam na sve ove muske nase drugare koji imaju kite preko 27cm i na njihove devojke/zene koje torbaju 0-24h

Izvinavam se a znam da mnoge nisam spomenula, ali neka se ne ljute i na njih sam ljubomorna .. :lol:
Ti sa tvojim postovima uvek pomeras granice..trebalo bi da si cesce ovde..
 
E ovako:

- ljubomorna sam na Metlu jer je postala moderator iako sam ja 3 godine duze na ovom forumu od nje
- ljubomorna sam na Smizlu jel je lepa, pametna i dobra dusa + je brineta i hot single mama
- Ljubomorna sam na Parku jer je tako savrsena i sve je sto ja nisam a meni se to mnogo svidja - divim se njenoj hraborsti :D
- onda na Malu veliku jer nju svi vise vole sa foruma a mene niko ovde ne zarezuje...
- ljubomorna sam na sve ove muske nase drugare koji imaju kite preko 27cm i na njihove devojke/zene koje torbaju 0-24h

Izvinavam se a znam da mnoge nisam spomenula, ali neka se ne ljute i na njih sam ljubomorna .. :lol:
bravo, Samanta draga!
savrseno si ukapirala da na ovoj temi svi pomalo treba da budu ljubomorni na postavljacicu, i samim tim da je izokola hvale :lol: (u poverenju, tema je zato i otvorena :mrgreen:)
ja sam takodje ljubomorna na ovu zadnju kategoriju, i to toliko da sam ih u svojoj svesti svela na NEPOSTOJECU kategoriju!
 
bravo, Samanta draga!
savrseno si ukapirala da na ovoj temi svi pomalo treba da budu ljubomorni na postavljacicu, i samim tim da je izokola hvale :lol: (u poverenju, tema je zato i otvorena :mrgreen:)
ja sam takodje ljubomorna na ovu zadnju kategoriju, i to toliko da sam ih u svojoj svesti svela na NEPOSTOJECU kategoriju!

Hvala

Ja sam shvatila da je tema ovde da se prica o Forumasicama

a ne kao Raisa koja je pisala u celosti na koga je ljubomorna (u RL)

s'tim molim da se njen post banuje ili ona sama cela jer je PO MENI promasila temu

:mrgreen:
 

Back
Top