Dodik: Podela Kosova jedino realna

Što znači da si od istorije pročitao samo slikovnicu Rombizon Kruso kad ti je bilo 7 i po.

Nije poenta podela Banja Luke, već Bosne.
Dodik planski igra na jednom višem nivou.

Sigurno je da Tadić ima veze s tim, ali Dodik otvoreno reče ono što mnogo Srba misli.
To se varas da mnogo Srba tako misli....................mozda si hteo reci sta vecina iz vlasti misle,................pa zato sam rekla, Dodik je samo probio led
 
[/B]To se varas da mnogo Srba tako misli....................mozda si hteo reci sta vecina iz vlasti misle,................pa zato sam rekla, Dodik je samo probio led

Pa samo kad bi znala kolko miljarde Srbija morala da ulozi u Kosovo da bi samo priblizno vladao tamo neki pristojni standart.

Srbija nema ni pare ni za ovaj deo koji je pod nasom kontrolom.
 
[/B]To se varas da mnogo Srba tako misli....................mozda si hteo reci sta vecina iz vlasti misle,................pa zato sam rekla, Dodik je samo probio led

A u vlasti ne sede ljudi iz naroda zvanog Srbi, već Jem'Hadari iz Delta kvadranta? Ko bira te ljude u vlasti i zbog čega?

A inače, vlas ničim ne pokazuje da je za takvu opciju. Drugo je to što neki imaju fiks ideje da vlast radi za odvajanje Kosova bez obzira na diplomatsku borbu.
 
Dodik u Srpskoj nema ozbiljnu opoziciju jerbo je ono što sad nastupa nasuprot njega, onomad podanički bilo isprebacivalo toliko entitetskih nadležnosti na nivo BiH da se onomad otvoreno bilo postavilo pitanje čak i samog opstanka Srpske kao entiteta u BiH!!!

Dodik se prvi suprotstavio prounitarističkoj, promuslimanskoj i antidejtonskoj diktaturi visokog predstavnika i kancelarije OHR-a i odjebo ih od realizacije njihovih planova sistematskog podrivanja RS-a!!!
On im je prvi pokazao **** i lupio po stolu, a svi prije njega su za koji mjesec duži mandat ladno ustupali jednu po jednu instituciju i nadležnost RS!!! Mile je zaigrao na kartu prijetnje srpskog bojkota zajedničkih institucija BiH, i od tada mu ga muje i OHR punim plućima duvaju!!!

[B]LOPOV JESTE, AL SVOJU ZEMLJU I NAROD DUŠMANIMA NE PRODAJE!!![/B]

Bebo bradata, slazem se stobom. Raditi sa medom a ne lizati prste ne ide.
Verujem da se nakrao, ali sa druge strane je pootvarao neke firme i firmice, pa zaposlio nesto naroda i daje im neke platice. Necu reci da ih je preplatio, ali oni od tih plata zive pa im je opet fajdica.
A da se uskurcio i Mujama i Evropi jeste i za to mu skidam kapu.
Da nama u Srbiji da Bog bar jednog Dodika kad vec neda Putina
 
Pa i Kosovo je njegova zemlja, kao sto je i RS moja zemlja.................zar ti to ne vidis tako....................a ako on Kosovo ne smatra svojom zemljom nije trebao ni da daje nikakvu izjavu...............ja opet kazem, to je Tadicevo maslo

Naravno da je isto njegova!!! A što se tiče Tadića... Ne pamtim u posljednje vrijeme da je Milorad nešto afirmativan u smislu Botinog lika i djela!!! Evidentno je da se Dodik polako distancira od ovakvog Borisa!!!
 
[/COLOR]
Bebo bradata, slazem se stobom. Raditi sa medom a ne lizati prste ne ide.
Verujem da se nakrao, ali sa druge strane je pootvarao neke firme i firmice, pa zaposlio nesto naroda i daje im neke platice. Necu reci da ih je preplatio, ali oni od tih plata zive pa im je opet fajdica.
A da se uskurcio i Mujama i Evropi jeste i za to mu skidam kapu.
Da nama u Srbiji da Bog bar jednog Dodika kad vec neda Putina

U odnosu na onolike prodane duše koje su nas vodile 90-ih, i ovakav Mile nam dođe kao dar sa nebesa!!!
Eto koliko nam malo treba kakav takav napredak... Dovoljno je bilo samo da se pojavi konačno i jedan lopov, koji za razliku od prethodnih, barem ima mooda i nacionalno osviješten karakter da kad nešto kaže, iza toga i stane!!!
 
Poslednja izmena:
Naravno da je isto njegova!!! A što se tiče Tadića... Ne pamtim u posljednje vrijeme da je Milorad nešto afirmativan u smislu Botinog lika i djela!!! Evidentno je da se Dodik polako distancira od ovakvog Borisa!!!

to bi mu bilo pametno. za mene lično bolje dodik nego bota.
u stvari, čini mi se da je dodik trenutno broj 1 među svim srpskim političarima.
sačuvao je i nešto harizme.
 
ma sve je to super i odavno znamo da podela kosova uopšte nije loša ideja,samo zaboravljamo da albanci to NIKADA neće dozvoliti!!!!!!!!što se njih tiče oni bi i još jedan deo juga srbije štrpnuli,severa makedonije,malko crne gore,malo ovo,malo ono,i tako redom...ima da zaprete ratom istog trenutka kad se pojavi opcija podela...mada sumnjam da će i da je možda kasno za to...ipak,iskreno se nadam da nije...ali apsolutno sve zavisi od rezolucije saveta bezbednosti-ako bi oni postupili razumno,pokazaće se da je bez sumnje kosovo bespravno otrgnuto a onda već ima prostora za pregovore...mislim da i tadić samo to čeka...dodik govori ono što tadić misli...sad je čvrst u stavu "kosovo je srbija" ali sve to radi sa razlogom,da bi postigao da u političkom presedanu bespravno samoproklamovane države postigne još jedan naknadni presedan a to je podela kosova...to nam je jedina solucija da sačuvamo kosovo bar na neki način....na žalost...mislim da tadić tačno zna šta radi...
 
ma sve je to super i odavno znamo da podela kosova uopšte nije loša ideja,samo zaboravljamo da albanci to NIKADA neće dozvoliti!!!!!!!!što se njih tiče oni bi i još jedan deo juga srbije štrpnuli,severa makedonije,malko crne gore,malo ovo,malo ono,i tako redom...ima da zaprete ratom istog trenutka kad se pojavi opcija podela...mada sumnjam da će i da je možda kasno za to...ipak,iskreno se nadam da nije...ali apsolutno sve zavisi od rezolucije saveta bezbednosti-ako bi oni postupili razumno,pokazaće se da je bez sumnje kosovo bespravno otrgnuto a onda već ima prostora za pregovore...mislim da i tadić samo to čeka...dodik govori ono što tadić misli...sad je čvrst u stavu "kosovo je srbija" ali sve to radi sa razlogom,da bi postigao da u političkom presedanu bespravno samoproklamovane države postigne još jedan naknadni presedan a to je podela kosova...to nam je jedina solucija da sačuvamo kosovo bar na neki način....na žalost...mislim da tadić tačno zna šta radi...

Ma o čemu realno šiptari odlučuju??? Koji se **** oni pitaju?? Ako Ameri sutra odluče da šiptari moraju da se sele na jug Afrike, do sumraka su već na pola puta (i to oni sretnici prežive krokodile i lavove)!!!
Glupavi i zatucani Šiposi su puko izmanipulisano sredstvo za ostvarivanje tuđih interesa, i kao takvi, objektivno ništa, ali baš ništa o sebi ne odlučuju!!! Amerikancima je takva zatucana rulja kao bogom dana da manipulacijom istom provode svoje geostrateške interese u ovom dijelu Evrope!!! Da je 99' bilo samo do njih, ma već bi odavno zaboravili Kosmet!!! Njima je uvaljena priča o ovoj "pitajboga odčega nezavisnosti", a stranci im upravljaju svakim iole značajnim segmentom društva
i nema nikakve nade da će im uskoro drugaćije biti!!!
 
Ma o čemu realno šiptari odlučuju??? Koji se **** oni pitaju?? Ako Ameri sutra odluče da šiptari moraju da se sele na jug Afrike, do sumraka su već na pola puta (i to oni sretnici prežive krokodile i lavove)!!!
Glupavi i zatucani Šiposi su puko izmanipulisano sredstvo za ostvarivanje tuđih interesa, i kao takvi, objektivno ništa, ali baš ništa o sebi ne odlučuju!!! Amerikancima je takva zatucana rulja kao bogom dana da manipulacijom istom provode svoje geostrateške interese u ovom dijelu Evrope!!! Da je 99' bilo samo do njih, ma već bi odavno zaboravili Kosmet!!! Njima je uvaljena priča o ovoj "pitajboga odčega nezavisnosti", a stranci im upravljaju svakim iole značajnim segmentom društva
i nema nikakve nade da će im uskoro drugaćije biti!!!

Dodik uz pomoc Rusije zavrsava posao za Srpsku, koja ima svetliju buducnost od Srbije. Izgleda da je djindjic bio u pravu kada je rekao da ce srbiji kosovo biti kamen oko vrata i blokirati je sledecih 50 godina, ocigledno nekom ne odgovara da se balkan stabilizuje, pogodite kome
 
Sada bi neki i htjeli da se podjeli Kosovo samo da ne naštete Dodiku. Da li je "Kosovo srce Srbije" ili je samo sjeverni dio Kosova srce Srbije?:dontunderstand:

Sasvim je normalno da ljudi ne žele da se odriču bilo kojeg dijela svoje države, pa zašto bi to onda nekome Dodik predlagao?
 
obzirom da su srbi 91 cinili 13%, ovo sada je odlicno za srbe, a i nije to toliko bitno ako se zna ko stoji iza dodika:per: taj koridor koristi milion srba iz krajine, nemate vi tu sta da trazite, znash i sam.

Danas Srbi u Brčkom čine 33% vlasti, a gradonačelnici se po nacionalnom ključu rotiraju svake četiri godine. Sada je Dragan Pajić gradonačelnik, prije njega bio Mirsad Đapo, a poslije će biti neki Hrvat.

U Brčkom vlast ne čine sami Srbi, niti sami Hrvati, niti sami Bošnjaci nego i jedni i drugi i treći podjednako, tako da Brčko svakome jednako pripada.
 
Već je podjeljena, Brčko je uradio taj dio posla. Tako da nema potrebe da se zalažeš za nešto što je već urađeno. :lol:

Stavrno, kad si zadnji put bio u Brčkom???:lol::lol::lol: Jbga, morao je i onaj buljuk predratnih sarajevskih Srbalja negdje da završi!!! Ako si se nadao da su svi okončali u Tarčinu i Kazanima, milo mi je što sam te razočarao!!!:super::super::super:

A što se samog statusa Brčkog tiče... Jbga, pa i na tarabi piše pič.a, al ona ipak qr.c odera!!!:hahaha::hahaha::hahaha:

Distr. Brčko je danas etnički tako jasno podijeljen naseljenim stanovništvom da zapravo skoro identično odslikava ratnu liniju razdvajanja iz 95.!!!
I dalje se iz BL za BG prolazi se teritorijom koja je naseljena ubjedljivom većinom Srbalja!!! Nemo da te zavarava statistička manipulacija proistekla kombinovanjem podataka iz sjevernog i južnog dijela Distr.!!!:lol::lol::lol:
 
Stavrno, kad si zadnji put bio u Brčkom???:lol::lol::lol: Jbga, morao je i onaj buljuk predratnih sarajevskih Srbalja negdje da završi!!! Ako si se nadao da su svi okončali u Tarčinu i Kazanima, milo mi je što sam te razočarao!!!:super::super::super:

A što se samog statusa Brčkog tiče... Jbga, pa i na tarabi piše pič.a, al ona ipak qr.c odera!!!:hahaha::hahaha::hahaha:

Distr. Brčko je danas etnički tako jasno podijeljen naseljenim stanovništvom da zapravo skoro identično odslikava ratnu liniju razdvajanja iz 95.!!!
I dalje se iz BL za BG prolazi se teritorijom koja je naseljena ubjedljivom većinom Srbalja!!! Nemo da te zavarava statistička manipulacija proistekla kombinovanjem podataka iz sjevernog i južnog dijela Distr.!!!:lol::lol::lol:
Ama čovječe ko sada o tome priča?:hahaha::hahaha::hahaha:

Brčko ima status tako da ne pripada nijednom ni drugom entitetu i tu se sva priča završava. To nepripadanje nijednom entitetu od Brčkog je napravio možda i najbolji ekonomski standard u državi. Vlast proporcionalno podjeljena i ne znam šta se tu ima više raspravljati?

Dakle, za specijalce: Brčko je distrikt (posebna administrativna jedinica u BiH) i ne pripada ni RS-u ni FBiH!

Znam da ti to teško pada, ali šta se može...:lol:
 

Back
Top