Плаше се Младића

Плаше се

  • народа

  • Младића

  • своје столице

  • свог живота


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Да ли се влада Србије плаши Младића или народа и зато не сме да га ухапси!
Или се плаши са за себе!

Углавном смо сведоци да се плaше и страхују пред његовим ликом,да дрхте, на помен његовог имена!Да ли се ,још,и плаше да Младић прилком ,не дај боже,хапшења
ПРОГОВОРИО!

 
А ви другарице би да тражите младића :per: нисам знала да је тако ситисло:hahaha:

Ne bih, drugarice, ja problema sa gramatikom nemam pa ne pišem malo m tamo gde ide veliko i obrnuto, a sve što mi treba nalazim bez problema ;) Ako imate neke druge asocijacije to je već stvar vašeg uma ... svako polazi od sebe :D
 
А ви другарице би да тражите младића :per: нисам знала да је тако ситисло:hahaha:

Ne bih, drugarice, ja problema sa gramatikom nemam pa ne pišem malo m tamo gde ide veliko i obrnuto, a sve što mi treba nalazim bez problema ;) Ako imate neke druge asocijacije to je već stvar vašeg uma ... svako polazi od sebe :D

Нешто не разумем...Ко овде тражо...
МАЛОГ МЛАДИЋА....
ВЕЛИКОГ МЛАДИЋА
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Да ли се влада Србије плаши Младића или народа и зато не сме да га ухапси!
Или се плаши са за себе!

Углавном смо сведоци да се плaше и страхују пред његовим ликом,да дрхте, на помен његовог имена!Да ли се ,још,и плаше да Младић прилком ,не дај боже,хапшења
ПРОГОВОРИО!


Truba je samo jedna opcija :lol:

Taj ološ se plaši da će se vratiti u svoje vukohebine i kravlju balegu iz koje su jedva izašli , pa tek onda svega ostalog :evil:
 
Да ли се влада Србије плаши Младића или народа и зато не сме да га ухапси!
Или се плаши са за себе!

Углавном смо сведоци да се плaше и страхују пред његовим ликом,да дрхте, на помен његовог имена!Да ли се ,још,и плаше да Младић прилком ,не дај боже,хапшења
ПРОГОВОРИО!


A je li i Mladić "pesnik"?? :hahaha:
 

Back
Top