Necu jesti, dok ne bude na meniju ono sto mi se jede

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene vole kesh i tu nema price. 90 posto njih bira tipa po keshu.

Sebe ne racunam u to, jer ja zenu uvek mogu naci, samo zato sto imam jaku spiku i jako sam interesantan, ali sta cemo sa tipovima koji to nisu?

Vecina muskaraca imaju obicnu pricu kao i te obicne zene koje za svoju obicnu pricu traze specijalnu uslugu (gomilu kesha).

Sta mislite koliko zena se ni sa kim ne torba, jer godinama ne mogu naci lovarnog?
 
Poslednja izmena:
Zene vole kesh i tu nema price. 90 posto njih bira tipa po keshu.

Sebe ne racunam u to, jer ja zenu uvek mogu naci, samo zato sto imam jaku spiku i jako sam interesantan, ali sta cemo sa tipovima koji to nisu?

Vecina muskaraca imaju obicnu pricu kao i te obicne zene koje za svoju obicnu pricu traze specijalnu uslugu (gomilu kesha).

Sta mislite koliko zena se ni sa kim ne torba, jer godinama ne mogu naci lovarnog?

pu prvi

za priču o kešu i ženama je merodavan MS :rtfm:
 
Zene vole kesh i tu nema price. 90 posto njih bira tipa po keshu.

Sebe ne racunam u to, jer ja zenu uvek mogu naci, samo zato sto imam jaku spiku i jako sam interesantan, ali sta cemo sa tipovima koji to nisu?

Vecina muskaraca imaju obicnu pricu kao i te obicne zene koje za svoju obicnu pricu traze specijalnu uslugu (gomilu kesha).

Sta mislite koliko zena se ni sa kim ne torba, jer godinama ne mogu naci lovarnog?

Ja mislim da ti je pogršna procena, svaka ona voli nekog zajebanta sa dobrom kitom da je guzi i torba, a onda ganja što smotanijeg a što bogatijeg, a kitu će uvek moći sa strane da nađe, a nijedna nije luda da suši dokle joj pravi majmun ne natrči..........:lol:
 
sinnke, srce... ako ti je žvaka kao ona koju prosipaš ovde, nisi imao devojku od 16. godine... tad je neka još i mogla da se navuče :lol:

Zasto tako pricas, pa ti prva bi bila sa mnom.
Ae kazi ti meni zvaku od tvojih frajera? Ko zna kakva je/
Ma daj molim te ko zna na koje sabanske fore su te sve muvali i sad ja koji sam golden sinnke kao ne valjam, nego jebbe tebe sujeta, sto mi nisi hitna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top