ne radi mi wireless

uspeo sam da se povezem na ruter preko wirelessa tako sto sam mu promenio SSID i sifru ali sam izgubio internet preko njega, pa se kacim direktno preko modema i ne mogu da mu udjem u podesavanja... please help!!! :(
 
Da li si gledao IP wireless-a ili preko cega vec ides. Ako ti provajder ne dodeljuje automatski adresu moguce da se tvoja adresa poklapa sa jos necijom. Pogledaj IP p a onda javi sta si uradio ako si uradio nesto. poz :)
 
Веровали или не, али у већини случајева проблем обично буде искључена опција за додељивање интерних динамичких адреса.
 
Hej! Da ne bih otvarala novu temu ovde cu napisati svoj problem...
od nedavno mi je wireless prosto prestao da radi. Imam Asus a6000 notebook, i asus 240 mimo 802.11g wireless adapter. Znaci ukljucen je i sve, sedim pored rutera ali on uopste ne prikazuje nikakve mreze... isto mi je i kad odem u kafic ili negde. Non stop pise, no wireless networks available... :/ A znam 100% da ih ima... Probala sam i da ga reinstalliram, i trazila nove drivere ali kaze da je ova verzija sto imam poslednja...

jel ima neko ideju sta bi moglo to da se desava? i kako da popravim?
e i da, imam windows xp black edition SP3, ali imam ovaj OS vec dugo i do sad je sve radilo najnormalnije...

help! :(
 

Back
Top