Zašto niste sa onom (osobom) koju volite?

Aha,pa tu je caka.........a zasto neces?:lol:

necu se zaljubljujem...moze to?

3 puta sam se zaljubljivao sva tri puta sranje...stim sto zadnji put je bas bilo tesko...ovako kad sam free ne razmisljam ni o cemu...cak mi se ponakad ucini da NEKE devojke vise privlacim kad sam manje vise ladan...sexa ima...ponekad samo uvati smor sto nemam nekog...al tako zivim vec neko vreme i iskreno jos uvek mi se nista ne menja

moze takav odgovor..:)
 
3 puta sam se zaljubljivao sva tri puta sranje...stim sto zadnji put je bas bilo tesko...ovako kad sam free ne razmisljam ni o cemu...cak mi se ponakad ucini da sam nekim devojkama privlacniji kad sam manje vise ladan...sexa ima...ponekad samo uvati smor sto nemam nekog...al tako zivim vec neko vreme i iskreno jos uvek mi se nista ne menja

moze takav odgovor..:)

To je vec oblik melanholije,to nije dobro..........dzaba sve onda..........:roll:
 
To je vec oblik melanholije,to nije dobro..........dzaba sve onda..........:roll:

Melanholija je duševna bolest kod koje dominiraju osećanja tuge, potištenosti, bezvoljnosti, hroničnog umora, praznine, bezvrednosti i grešnosti. Na motoričkom planu je primetna opšta usporenost, a u ekstremnim slučajevima čak i nepokretnost. Opšti životni tonus je snižen, spavanje je poremećeno, javlja se gubitak apetita, a smanjen je i seksualni nagon...:D

volim sex...nit sam tuzam...hasam....otkud znam...za sada drzim rekord skoro 2 meseca veze....posle toga mi u glavi samo odzvanja da palim daleko daleko...jbGG ne mogu protiv sebe...:rumenko:
 
Melanholija je duševna bolest kod koje dominiraju osećanja tuge, potištenosti, bezvoljnosti, hroničnog umora, praznine, bezvrednosti i grešnosti. Na motoričkom planu je primetna opšta usporenost, a u ekstremnim slučajevima čak i nepokretnost. Opšti životni tonus je snižen, spavanje je poremećeno, javlja se gubitak apetita, a smanjen je i seksualni nagon...:D

volim sex...nit sam tuzam...hasam....otkud znam...za sada drzim rekord skoro 2 meseca veze....posle toga mi u glavi samo odzvanja da palim daleko daleko...jbGG ne mogu protiv sebe...:rumenko:

Da nisi ti psihijatar? Ti si na dobrom putu ka tome........nisi tuzan,ali nisi ni srecan.....postajes indiferentan.........sve ti je svejedno,nista te ne vezuje..........prestace i da se dize......pa da pricamo opet.........:cool:
 
Poslednja izmena:
Da nisi ti psihijatar? Ti si na dobrom putu ka tome........nisi tuzan,ali nisi ni srecan.....postajes indiferentan.........sve ti je svejedno,nista te ne vezuje..........prestace i da dize......pa da pricamo opet.........:cool:

ma skino sa vikipedije:D....znas kako u pocetku prvih 10 dana super odlicno obozavam je ali posle...katastrofa...odbojan sam...dosadno mi sa njom..ona se nervira...prestajem da se javljam....onda se na kraju javim da bi se videli da zavrsimo..to je ukratko..***...zvucim ko olos ali kao sto rekoh nemogu protiv sebe i zato se ne zaljubljujem :neutral:
 
ma skino sa vikipedije:D....znas kako u pocetku prvih 10 dana super odlicno obozavam je ali posle...katastrofa...odbojan sam...dosadno mi sa njom..ona se nervira...prestajem da se javljam....onda se na kraju javim da bi se videli da zavrsimo..to je ukratko..***...zvucim ko olos ali kao sto rekoh nemogu protiv sebe i zato se ne zaljubljujem :neutral:

pa dobro,ti nastavi tako,mozda nadjes svoj put do srece........mozda zene nisu tvoja orijentacija,kad ti dosade.......ima puno mogucnosti.........:roll:
 
Te fore "ne mogu protiv sebe"... Ko si ti?
Jesi ti onaj sto se tri puta vec strasno zaljubio ili ovaj kome devojka posle 10 dana dosadi?
Protiv onog sebe koji se zaljubljivao, vidim, mozes. A protiv ovog ne mozes.
Neces. Tako kazi.

I to je ok, ako ti tako lepo.

pa jeste mi lepo u neku ruku, nikad ne brinem

pa dobro,ti nastavi tako,mozda nadjes svoj put do srece........mozda zene nisu tvoja orijentacija,kad ti dosade.......ima puno mogucnosti.........:roll:

ja volim samo picu i kraj;)
 
ma skino sa vikipedije:D....znas kako u pocetku prvih 10 dana super odlicno obozavam je ali posle...katastrofa...odbojan sam...dosadno mi sa njom..ona se nervira...prestajem da se javljam....onda se na kraju javim da bi se videli da zavrsimo..to je ukratko..***...zvucim ko olos ali kao sto rekoh nemogu protiv sebe i zato se ne zaljubljujem :neutral:

:) ma samo je faza....dosadi coveku da se emotivno angazuje, narocito ako se crpeo uzalud...razumem to....ali, ako ti se nastavi u nedogled, naebo si......:mrgreen:
 

Back
Top