Pamuk ili sintetika

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kad muvate curu kako se ponasate prirodno ili ne i zasto se tako ponasate?

Ja se ponasam onako kakav stvarno jesam, mozda malo preteram, ali to je cisto da bi bilo upecatljivije.

A zasto to radim, zato jer ako me neka kao takvog prihvati, onda ona i je za mene i samim tim nemam problema u buducnosti sa njom, jer cu se uvek moci ponasati kako meni pase i govoriti jaja, koliko god me to bude drzalo.
 
Ja se ponasam onako kakav stvarno jesam, mozda malo preteram, ali to je cisto da bi bilo upecatljivije.

A zasto to radim, zato jer ako me neka kao takvog prihvati, onda ona i je za mene i samim tim nemam problema u buducnosti sa njom, jer cu se uvek moci ponasati kako meni pase i govoriti jaja, koliko god me to bude drzalo.

e to se onda zove "sinnketika"
 
Ja sam uvek prirodna, nekima se to ne sviđa jer sam suviše opuštena i misle da imaju posla sa nekom lujkom, jer volim da se zahebavam, mene pravo da kažem baš zabole za to, ko me prihvati takvu prihvati.... a ko nađe bolje široko mu polje.:lol:
 
Kad muvate curu kako se ponasate prirodno ili ne i zasto se tako ponasate?

Ja se ponasam onako kakav stvarno jesam, mozda malo preteram, ali to je cisto da bi bilo upecatljivije.

A zasto to radim, zato jer ako me neka kao takvog prihvati, onda ona i je za mene i samim tim nemam problema u buducnosti sa njom, jer cu se uvek moci ponasati kako meni pase i govoriti jaja, koliko god me to bude drzalo.

Ja sam u sustini jako emotivna ali naravno da to nisam odmah pokazivala.Nekima nisam nikada.Generalno sam se ponasala kao i obicno.Kome sam se takva svidela,svidela,kome nisam-neka su mu sretni puti.
 

Back
Top