Zavođenje

Poruka
22.606
Čitam ja malopre u nekim novinama, kao savet, kako se zavodi...ali ne muškarac ženu, nego žena muškarca:confused:....ono kako treba da stojiš, šta da radiš rukama, kako treba da ti stoje rukavi:lol:...i tako to...ja sam uvek mislila da to sve ide spontano ali ..prc...sad ispade da je sve namontirano.:(

Pitanje za sve, naravno kao i uvek....kako vi zavodite i da li volite da zavodite ili da budete zavedeni?;)
 
Moraću da pitam momka kako sam ga zavela, a radi preciznijih rezultata i bivše ću da anketiram :lol:

Šta znam, nikad nisam razmišljala oću li ruku ovako ili nogu onako da postavim dok pričam s njim:lol:... verovatno ima istine:think:
 
Moraću da pitam momka kako sam ga zavela, a radi preciznijih rezultata i bivše ću da anketiram :lol:

Šta znam, nikad nisam razmišljala oću li ruku ovako ili nogu onako da postavim dok pričam s njim:lol:... verovatno ima istine:think:

He vidiš ovo ti nije loše...:lol:

Mada me je malo, ne mogu da kažem zbunilo, nego mi je malo trulo da sad imaš neki namontiran držeći stav da bi te neko primetio, msm svako bi primetio tu neprirodnost.. ja to zovem pozeri.:lol:
 
He vidiš ovo ti nije loše...:lol:

Mada me je malo, ne mogu da kažem zbunilo, nego mi je malo trulo da sad imaš neki namontiran držeći stav da bi te neko primetio, msm svako bi primetio tu neprirodnost.. ja to zovem pozeri.:lol:

Verovatno... nisam razmišljala o tome, potpuno mi je neprirodno i izveštačeno tako nešto :(

Ne znam zašto, podsetila me ova tema na jednu drugaricu iz osnovne koja je isprskala celu bočicu parfema (na merenje) da bi je momak primetio :rotf:
 
Čitam ja malopre u nekim novinama, kao savet, kako se zavodi...ali ne muškarac ženu, nego žena muškarca:confused:....ono kako treba da stojiš, šta da radiš rukama, kako treba da ti stoje rukavi:lol:...i tako to...ja sam uvek mislila da to sve ide spontano ali ..prc...sad ispade da je sve namontirano.:(

Pitanje za sve, naravno kao i uvek....kako vi zavodite i da li volite da zavodite ili da budete zavedeni?;)

Ne bih ja to bas nazvala zavodjenjem..vise volim mozda rec osvajanje...ja milsim da osvajam dobrotom i ljubavlju spontano,onako naiskrenije ti kazem...a cime je on mene osvojio,definitivno spontanoscu i pazljivoscu,lepim manirima i divnim gestovima.Mislim da je to sve nekako najbolje spontano,paznja,neznost,iskrenost u emocijama..i to mi onda dodje nekako lepo..sve ono zavodjenje,kao neka taktika za osvajanje nekoga,je meni nekako izvestaceno i ne volim to..ne deluje mi iskreno,vec namesteno i vestacki jako...:)
 
Poslednja izmena:
ne znam kako zavodim, ponasham se kao inache, nishta specijalno..ne znam ni da li sam ikada ikoga zavela..
a i nisam bila zavedena..niko nije nishta specijalno bio, niti uradio na pochetku, pa da me otopi..samo moj mozak registruje neke frekvencije
u stvari, skoro uvek na pocehtku sam stidljiva, sramezzljiva pojma nemam, pa delujem kao mali debilko, a tipovi vole male debile
 
Ne bih ja to bas nazvala zavodjenjem..vise volim mozda rec osvajanje...ja milsim da osvajam dobrotom i ljubavlju,onako naiskrenije ti kazem...a cime je on mene osvojio,definitivno spontanoscu i pazljivoscu,lepim manirima i divnim gestovima.Mislim da je to sve nekako najbolje spontano,paznja,neznost,iskrenost u emocijama..i to mi onda dodje nekako lepo..sve ono zavodjenje,kao neka taktika za osvajanje nekoga,je meni nekako izvestaceno i ne volim to..ne deluje mi iskreno,vec namesteno i vestacki jako...:)

Dobro to što si rekla dolazi posle a ovo je dok tu osobu ne poznaješ, znači vidiš je i ustremiš se ko kobac i pomisliš ‚‚baby ti moraš biti moj‚‚:lol:
 
Ja kao stari jebbac mogu reci samo jedno.

Ono sto se ne moze na brzinu zavesti, ne moze nikada.

Inace nema tu ruke, noge, jaja i ostale casopiske gluposti, naravno neces prditi i kopat nos pred curom, vec normalno uobicajeno ponasanje sa blagim "naglaskom" da je zelis istorbat.:)
 
Ja kao stari jebbac mogu reci samo jedno.

Ono sto se ne moze na brzinu zavesti, ne moze nikada.

Inace nema tu ruke, noge, jaja i ostale casopiske gluposti, naravno neces prditi i kopat nos pred curom, vec normalno uobicajeno ponasanje sa blagim "naglaskom" da je zelis istorbat.:)
Jaja na sto i odma' sve devojke padaju :lol:
 
Čitam ja malopre u nekim novinama, kao savet, kako se zavodi...ali ne muškarac ženu, nego žena muškarca:confused:....ono kako treba da stojiš, šta da radiš rukama, kako treba da ti stoje rukavi:lol:...i tako to...ja sam uvek mislila da to sve ide spontano ali ..prc...sad ispade da je sve namontirano.:(

Pitanje za sve, naravno kao i uvek....kako vi zavodite i da li volite da zavodite ili da budete zavedeni?;)

U te gluposti iz časopisa može da poveruje samo neko ko apsolutno pojma nema o tome.

Gledaš 15min ako ti se sviđa: Zdravo ja sam Đokitza, a ostalo je sudbina, ako prođeš-prošao si, ako nisi gledaj da se bar što časnije izvučeš i to je to.....
 
Čitam ja malopre u nekim novinama, kao savet, kako se zavodi...ali ne muškarac ženu, nego žena muškarca:confused:....ono kako treba da stojiš, šta da radiš rukama, kako treba da ti stoje rukavi:lol:...i tako to...ja sam uvek mislila da to sve ide spontano ali ..prc...sad ispade da je sve namontirano.:(

Pitanje za sve, naravno kao i uvek....kako vi zavodite i da li volite da zavodite ili da budete zavedeni?;)
Huper je odavno prevazidjen.... Sada treba citati kuvare...
 
Čitam ja malopre u nekim novinama, kao savet, kako se zavodi...ali ne muškarac ženu, nego žena muškarca:confused:....ono kako treba da stojiš, šta da radiš rukama, kako treba da ti stoje rukavi:lol:...i tako to...ja sam uvek mislila da to sve ide spontano ali ..prc...sad ispade da je sve namontirano.:(

Pitanje za sve, naravno kao i uvek....kako vi zavodite i da li volite da zavodite ili da budete zavedeni?;)

Zavodim dok ne zavolim :)
 

Back
Top