Polovnjak do 4500 eura

Kupitu Alfu polovnjaka je mačka u dzaku, posebno ako je stara 8 godina.

Znas jer vozis Alfu? Alfa se kvari,a?Cuo si od prijatelja prijatelja cije pasenog njegove surnjaje ima Alfu?

Nas narod zivi u ubedjenju da je Golf Bog a da ostali automobili ne valjaju... 147 je extra auto,kvari se manje nego Golf ,udobniji,brzi... Samo ,za 4500 e mocices da uzmes benzinca bez plina na ime kupca... znaci ide ti plus registracija plus prvi servis... ;) Tako da bez zaletanja :)
 
Zavisi sve za sto ce ti auto sluziti :)
Neko kupi auto iskljucivo da bi imao "mazgu" bace nekoliko kila evra i tovare u njega sve i svasta,jer takav im posao....
Neko kupi mali gradski auto,jer mu dovoljan za potrebe,grad,par putovanja na more,u okviru drzave se krece.....
A neko kupi auto pa se voza samo par dana mjesecno,jer potrosi na benzin jer nije lola ako ne voza 750i :) A to sto nema para da ubaci plin,i da mu promjeni pakne,ebiga :) voza 750i :)
Nemam pojma,mslim imas lovu finu :) jos za sto ce ti sluziti auto :) E ondak,biras ;) Tako sam ja :) I sta ti se svidja :)
 
Iz licnog iskustva,imam Clio II 2000 god,5 godina je kod mene,imao sam jedan kvar,otisla elektronika,kao neka mala kutijca,nisu mi radili zmigavci,otkljucavanje,sat,i zadnji brisac,to promijenio za 100 evra i sada radi.Osim redovnog odrzavanja nisam imao nikakvih problema niti dodatnih izdataka.....Vec je nabrojao 228 hiljada....10 godina starosti a nema nikakvih pokazivaca na limariji da je poceo korozirati itd....

A citroen c3 je sexy,bas je nekako cool aftic :)
 
Jbm li ga, imam neku ovakvu slichnu dilemu, i koliko sam provalio korse su skuplje malo... mada je i pezo 206... realno, mislim da klio tu ima naj odnos cena-kvalitet... mada, koji god od ova tri auta da izaberesh, u principu necesh pogreshiti... :ok:
 
Kad ga vec nagovaras na 406 zasto mu ne kazes koliko je veliki servis na 2.0HDI motoru.
206 je mali i skucen auto gde non stop ako imas vise od 180cm udaras glavom u stub,C3 1,4HDI je dobar ali samo filter goriva kosta oko 4000 din. a raspitaj se za dizne jer mislim da ti nece biti dobro,Clio je dobar u svim verzijama ali kosta.Pokusaj da izbegnes bele ili ako ih vec kupujes pogledaj na koliko su carinjeni u carinskoj deklaraciji jer je to 95% tacna kilometraza.Kod Fiata 1,2 8V ti je veliki servis 8000 din. a registracija oko 12000 din. i ko ga nije vozio moze samo da lupeta kako ne valja jer je Fiat odlican auto.www.fiat-lancia.org.rs ti je sajt o fiatovim vozilima.Idi na forum pa procitaj sta kazu ljudi koji voze fiata a ne ovi pametnjakovici koji nikad nisu ni seli u njega a pljuju po njemu.
 
Kad ga vec nagovaras na 406 zasto mu ne kazes koliko je veliki servis na 2.0HDI motoru.
206 je mali i skucen auto gde non stop ako imas vise od 180cm udaras glavom u stub,C3 1,4HDI je dobar ali samo filter goriva kosta oko 4000 din. a raspitaj se za dizne jer mislim da ti nece biti dobro,Clio je dobar u svim verzijama ali kosta.Pokusaj da izbegnes bele ili ako ih vec kupujes pogledaj na koliko su carinjeni u carinskoj deklaraciji jer je to 95% tacna kilometraza.Kod Fiata 1,2 8V ti je veliki servis 8000 din. a registracija oko 12000 din. i ko ga nije vozio moze samo da lupeta kako ne valja jer je Fiat odlican auto.www.fiat-lancia.org.rs ti je sajt o fiatovim vozilima.Idi na forum pa procitaj sta kazu ljudi koji voze fiata a ne ovi pametnjakovici koji nikad nisu ni seli u njega a pljuju po njemu.

puno a? :(
 

Back
Top