Polovnjak do 4500 eura

Dobri su samo po meni mozda malo velik motor za tu karoseriju a cena mu je povoljna zbog velike registracije i potrosnje koja je za nijansu manja od benzinca 1,2 a i servis je tri puta skuplji za dizela nego za benzinca.
Gotiva je kad bi ga cipovao na 133 ks i onda bi imao trkalicu a jeftinu.
Kad prodam mog tuninga mozda uradim nesto tako pa da derem napaljene magarce.:)

axa...tnx :)
 
Dule kao trgovac, hvali svoju robu, da bi što pre prodao izraubovane automobile koje uvozi.
A većina automobila u Srbiji su polovnjaci i krševi.
Nov automobil je nov automobil ali zbog niskog standarda, u Srbiji se voze krševi iz Zapane Evrope.
Ali da imamo standard kao Francuzi ili Nemci i ovde bi se vozila novi automobili po 5 godina, pa posle prodavali u siromašnim zemljama.

E sad nemoj se ljutis ali tvoj Space si platio 3900 2002 a na oglasima ima dosta skupljih 2001 a svi znamo da dobra kola kostaju vise od losih. Taj tvoj onda nije izraubovan?:)
Zapitajte se samo sta bi narod vozio da nema nas koji uvozimo te polovne automobile?
Do nedavno nije se moglo preko bez viza a tako je bilo zadnjih koliko godina?
A moja roba se sama hvali i razlikuje od vecine a to sto ima debilcina koji misle kako imaju kes i nude mi za auto 4000 a ja trazim 5000 oma isteram iz dvorista da ne bi dobili po....
Danasnja korekcija cene se krece do maksimalnih 300 eura ili nesto nije u redu sa autom ako je korekcija veca. Zapamtite to.
 
Pa to sve vreme pričam, tj. pišem.
Da sam imao para za nov, kupio bih nov Mitsubishi ili Mercedes tj. pre bih kupio mečku šesticu.
( usralo me za cenu tad kad sa ga kupio, sada su skuplji, a i napisao sam ti da kilometraža odredjuje cenu, a ne godište )
 
Dule kao trgovac, hvali svoju robu, da bi što pre prodao izraubovane automobile koje uvozi.
A većina automobila u Srbiji su polovnjaci i krševi.
Nov automobil je nov automobil ali zbog niskog standarda, u Srbiji se voze krševi iz Zapane Evrope.
Ali da imamo standard kao Francuzi ili Nemci i ovde bi se vozila novi automobili po 5 godina, pa posle prodavali u siromašnim zemljama.


I sta ti predlazes na kraju:?:
 
Podrzavam. Kad imam dobra kola uopste ne bezim da auto pregleda i majstor a ima i onih koji to ne dozvoljavaju i cekaju coveka koji to nece traziti.
A da je ovo Srbija i to izopacena govori podatak da ja imam jedan auto sa 31000 km i da ga prodajem vec 10 meseci a ko god nazove odmah u startu pita koja je zadnja cena i kad vidi da ja ne spustam mnogo,spusta slusalicu ili mi kaze kako ima jeftinije.I u pravu su ima jeftinije ali sa 200k km i taj auto ne moze da se poredi sa mojim ni u kom pogledu ali oni hoce jeftino a novo. Zakljucak je da cenu ne odredjuje kilometraza nego potraznja za tim autom i na kraj krajeva kupac jer ovde je kriza i ko god ima kes misli da je glavni baja i da on odredjuje uslove. Ovo je Srbija.:dash: :dash: :dash:
 
Podrzavam. Kad imam dobra kola uopste ne bezim da auto pregleda i majstor a ima i onih koji to ne dozvoljavaju i cekaju coveka koji to nece traziti.
A da je ovo Srbija i to izopacena govori podatak da ja imam jedan auto sa 31000 km i da ga prodajem vec 10 meseci a ko god nazove odmah u startu pita koja je zadnja cena i kad vidi da ja ne spustam mnogo,spusta slusalicu ili mi kaze kako ima jeftinije.I u pravu su ima jeftinije ali sa 200k km i taj auto ne moze da se poredi sa mojim ni u kom pogledu ali oni hoce jeftino a novo. Zakljucak je da cenu ne odredjuje kilometraza nego potraznja za tim autom i na kraj krajeva kupac jer ovde je kriza i ko god ima kes misli da je glavni baja i da on odredjuje uslove. Ovo je Srbija.:dash: :dash: :dash:

Bez uvrede, ali mi reci zasto bi ti bilo ko verovao da je auto presao 31K Km?
Zato sto si jak ( ili misls) i zato sto ces da prebijes nekog koji se usudi da te pita da spusti cenu ? Napisao si kad imas dobra kola da ces da dozvolis da ga majstor pogleda, a sta se desava kad znas da nemas dobra kola ?
Zar nije logicno da onaj ko ima love moze da bira sta ce da kupi, valjda. Nije se popeo na drvo i ubrao lovu. Ja sam mojih 5000€ krvavo zaradio i naravno da cu dobro da gledam sta kupujem. ( jos uvek nisam nasao da valja neki auto ). Da li ti probas svake patike koje kupujes ?
Sigurno necu da ih dam nekom prevarantu ( ne mislim na tebe), koji je spustio kilometrazu za tricavih 100K km, satro zbog carine.
Jes , kako da ne.
Kolika bi mu bila carina da je ostavio tih 250k Km koliko ta vozila i prelazi preko grane.

Tacno, ovo je Srbija i takva ce ostati do sudnejg dana. Prevare su na svakom koraku i zatotreba otvoriti cetvoro ociju.

Pozdrav.
 
E pa vidis Boro61 ja zato slikam carinsku deklaraciju na koliko je carinjen auto i stavljam je sa ostalim slikama na oglas.Ko to jos radi? Niko!!! Samo ja! Jer nikog ne varam i ne lazem.
Kad je auto presao 200k km on toliko ima i na satu a i u papirima i moze da se ne poklapa tek za koji km jer sam morao da dovezem auto iz carine.
E tu je razlika izmedju mene i drugih trgovaca.

Problem je sto niko ne veruje u km i obicno mi traze servisnu knjizicu a kad je imam onda misle da sam je napravio,a ima i ljudi koji slepo veruju servisnoj i auto nece ni da pogledaju ako je nema(kako grese). Pola kola iz Italije stigne sa praznim servisnim knjizicama i na placevima upisu datume razlicitim olovkama i izlupaju pecate koje su napravili i ljudi u 90% slucajeva nasedaju na taj trik. To znam ja jer sam radio na placu 5 godina i ko jos?
Od babe se ne moze napraviti devojka i vidi se kad je auto presao malo km a takav bukvalno ima jos fabricke mirise auta koje kilometraza jos nije uspela da iskoreni.
Jos jedan od problema je i sto ljudi ne veruju pa nece ni da dodju a samo kad bi videli stanje odmah bi kupili taj auto.
Prosle nedelje sam imao tri kupca za Clio i rekao sam svima da ko prvi dodje taj je kupio auto i tako je i bilo a posle su ostali zalili sto nisu dosli.
 
Pozdrav ekipi i Dule 021 reci mi gde se moze na netu pogledati tvoja ponuda autompbila ?
[

Sorry sto nisam pre stigao da ti odgovorim ali bio sam na putu sa Kosova gde sam bio na Bike misiji. Moju ponudu ne mozes da vidis na jednom mestu ali mogu da ti kazem sta trenutno imam pa ako te nesto zanima ti pitaj.
-Alfa Romeo 147 1,6+plin 2002
-Seat Leon 1,4 16V 2001
-Fiat Palio karavan 1,2 2002
-Lancia Y 1,2 2001
-Lancia Lybra 2,4 JTD 2004
-Renault Megane 1,5 Dci karavan 2004
-Fiat Marea 1,9JTD karavan 2001
-Fiat Punto 1,2 16V 2001 Tuning Styling
-Hyundai Accent 1,5CRDI 2004
 
Hyundai Accent 1,5 CRDI 2004 5 vrata,sivi metalik,120k km,lepo sacuvan,par zagrebotinica na zadnjem braniku,klima,centralna brava,el.podizaci stakala,podesiva sedista i volan po visini,servo volan,dva kljuca,sve su cetvorke na staklima,dobre gume,Cena 4450.
Slike ce biti kad izadje iz carine.:)
 
A pazite ovaj koji je u jako lepom stanju za 3500 a 2001 i ima 1,9JTD motor.:per:
2n67jpc.jpg
 
Aaaa a a zato je pre pola sata prodata za svih 3500 jer nisam imao na sta da spustim cenu.
I coveku uopste nije smetalo 200k km jer je video da je auto perfektan.:worth:
Bice i slike Hyundai Accenta za koji dan jer je izasao konacno iz carine. Steta samo sto mu fali 3 dana da bi bio 2005.:sad2:
 
BEzi od Corse ko djavo do krsta, veruj mi.....vozili smo je 2 godine i prodali prosle godine a cale je za 4500 uzeo mareu jtd. Nismo pogresili, auto je fenomenalan za te pare, a o jtd motoru necu trositi recim stvarno jedan od boljih dizela koje sam vozio, nema mane. Do 5000 evra bolji auto do FIAT-a nemas...veruj mi Pozz svim forumasima z:poz:
 

Back
Top