Da te Bog sačuva - Striper: Vladika mi dao milione

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Nove slike i ispovest Dejana Nestorovića: Vladika je u „Hugo Bosu" meni kupovao odelo. Njegovi omiljeni parfemi su „dolče i gabana" i „armani" „Zlatni salon" vredi najmanje 300.000, ogledalo 20.000 evra!


Striper Dejan Nestorović, koji je šokirao javnost snimcima s vladikom zvorničko-tuzlanskim Kačavendom u njegovom raskošnom dvoru u Bijeljini, sada ekskluzivno za Press otkriva da mu je - „vladika poklonio 50.000 evra za master studije na privatnom fakultetu u Rimu"!

Nestorović iznosi pikantne detalje o svom odnosu sa vladikom, za kojeg tvrdi da mu je dugogodišnjim prijatelj i dalji rođak, koji mu poklanja parfeme i skupe poklone, i objašnjava čime je zaslužio toliku naklonost vladike.

- Moj najveći kapital je moje znanje, za koje je vladika obezbedio 50.000 evra. Ja nisam običan striper, već multimedijalni talenat. Fakultet u Rimu za koji sam dobio stipendiju je fakultet za medije, muziku i film. Novac je obezbeđen od donatora i prijatelja vladike. Cela suma biće uložena za moj život i studije u Rimu. Već 25. marta putujem - kaže Nestorović.

Dejane, ja nisam Rokfeler

On dalje otkriva i šta mu je vladika rekao pošto mu je dao pare.

- Rekao mi je: „Dejane, ja nisam Rokfeler, a to što sam ti obezbedio novac za tvoj projekat je od srca". Odgovorio sam mu da je uspešniji i srećniji čovek od Rokfelera - priča Nestorović.

Objavljivanje fotografija na kojima vladika Kačavenda šopinguje u ekskluzivnoj prodavnici „Bos" u centru Beograda noć pred sahranu pokojnog patrijarha Pavla izazvalo je negativne reakcije u javnosti. Nestorović otkriva da odelo nije gledao za sebe.

- Nije kupovao za sebe, već je gledao odelo za mene! Vladika jako voli dobre parfeme i uvek me obraduje nekim dobrim. Njegovi omiljeni parfemi su „dolče i gabana" i „armani". Tu imamo isti ukus. Iz Moskve, posle njegove posete ruskom patrijarhu Kirilu, dobio sam od njega srebrni krst sa raspećem, koji je moj čuvar i talisman - priča Nestorović.

Menadžerske sposobnosti

Specifičan odnos koji postoji između Vasilija Kačevende i Dejana Nestorovića, ne baš tipičan za unuka i dedu koji ga zatrpava skupim poklonima, novosadski striper objašnjava time da je vladika „savremen čovek". Bogatstvo i raskoš u kojem uživa vladika Kačavenda mnogi smatraju nespojivim sa njegovom crkvenom funkcijom. Na naše pitanje da li ga je pitao odakle mu toliko bogatstvo, on kaže da je vladika to zaradio zahvaljujući menadžerskim sposobnostima.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...sačuva+-+Striper:+Vladika+mi+dao+milione.html
 
Nove slike i ispovest Dejana Nestorovića: Vladika je u „Hugo Bosu" meni kupovao odelo. Njegovi omiljeni parfemi su „dolče i gabana" i „armani" „Zlatni salon" vredi najmanje 300.000, ogledalo 20.000 evra!


Striper Dejan Nestorović, koji je šokirao javnost snimcima s vladikom zvorničko-tuzlanskim Kačavendom u njegovom raskošnom dvoru u Bijeljini, sada ekskluzivno za Press otkriva da mu je - „vladika poklonio 50.000 evra za master studije na privatnom fakultetu u Rimu"!

Nestorović iznosi pikantne detalje o svom odnosu sa vladikom, za kojeg tvrdi da mu je dugogodišnjim prijatelj i dalji rođak, koji mu poklanja parfeme i skupe poklone, i objašnjava čime je zaslužio toliku naklonost vladike.

- Moj najveći kapital je moje znanje, za koje je vladika obezbedio 50.000 evra. Ja nisam običan striper, već multimedijalni talenat. Fakultet u Rimu za koji sam dobio stipendiju je fakultet za medije, muziku i film. Novac je obezbeđen od donatora i prijatelja vladike. Cela suma biće uložena za moj život i studije u Rimu. Već 25. marta putujem - kaže Nestorović.

Dejane, ja nisam Rokfeler

On dalje otkriva i šta mu je vladika rekao pošto mu je dao pare.

- Rekao mi je: „Dejane, ja nisam Rokfeler, a to što sam ti obezbedio novac za tvoj projekat je od srca". Odgovorio sam mu da je uspešniji i srećniji čovek od Rokfelera - priča Nestorović.

Objavljivanje fotografija na kojima vladika Kačavenda šopinguje u ekskluzivnoj prodavnici „Bos" u centru Beograda noć pred sahranu pokojnog patrijarha Pavla izazvalo je negativne reakcije u javnosti. Nestorović otkriva da odelo nije gledao za sebe.

- Nije kupovao za sebe, već je gledao odelo za mene! Vladika jako voli dobre parfeme i uvek me obraduje nekim dobrim. Njegovi omiljeni parfemi su „dolče i gabana" i „armani". Tu imamo isti ukus. Iz Moskve, posle njegove posete ruskom patrijarhu Kirilu, dobio sam od njega srebrni krst sa raspećem, koji je moj čuvar i talisman - priča Nestorović.

Menadžerske sposobnosti

Specifičan odnos koji postoji između Vasilija Kačevende i Dejana Nestorovića, ne baš tipičan za unuka i dedu koji ga zatrpava skupim poklonima, novosadski striper objašnjava time da je vladika „savremen čovek". Bogatstvo i raskoš u kojem uživa vladika Kačavenda mnogi smatraju nespojivim sa njegovom crkvenom funkcijom. Na naše pitanje da li ga je pitao odakle mu toliko bogatstvo, on kaže da je vladika to zaradio zahvaljujući menadžerskim sposobnostima.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...sačuva+-+Striper:+Vladika+mi+dao+milione.html

i ove na sud!:sad2:


Vladika: Manite se toga!

Vladika Vasilije Kačavenda nije želeo da priča za Press o stipendiji vrednoj 50.000 evra, za koju Nestorović tvrdi da je dobio na poklon od njega. Na naše pitanje da li je istina da je dao novac za stipendiju za master studije u Rimu svom rođaku Dejanu Nestoroviću iz Novog Sada, vladika je ostao bez teksta, da bi, kada smo mu posle 20 sekundi ponovili isto pitanje, samo kratko rekao: „Manite se toga! Ma kakva stipendija!"

Pitali smo ga, zatim, da li je Nestorović zaista njegov rođak i otkud takvi odnosi s jednim striperom, što je izgleda iznerviralo vladiku zvorničko-tuzlanskog, pa je samo rekao: „Do viđenja!", i spustio slušalicu.
 
Da i sama SPC nije ogrezla u slicnim stvarima, bilo bi logicno da Kachavenda ne bude vladika i ne skriva se vise iza nje, nego da lepo krene u neki biznis, ali od nule, pa neka tu dokazuje i izivljava svoje "menadzerske sposobnosti"
Svakom normalnom jasno je da Kachavenda nema sta da trazi na takvom chasnom mestu, sudeci po svemu sto se moze videti i procitati. On je covek materijalista, hedonista, voli pare, zene, parfeme, odela, sujetan je.....on je u pogresnoj "firmi".
Drugim recima, on nije nista od onoga sto bi covek na takvoj poziciji i u takvoj organizaciji morao bar minimalno biti
 
Јел Ацо....?
Дал ти постављањем оваквих тема покушаваш да оправдаш ону другу
половину гена у себи?
Мислим, дал хоћеш да направиш неки баланс...?
Ти најгоре пролазиш у свему овоме...јер испадоше ти обе половине гена МОНСТРУОЗНЕ.
:per: :per: :per:

Ne nego da ne ispadne da sam napadao Artemija iz političkih razloga.

A i još tada sam rekao da je Kačavenda verovatno sledeći.
Ne može da se bude pravoslavac i da se ponašaš kao kardinal.
 
Ne zove se to NARODNI NOVAC nego NOVAC PORESKIH OBVEZNIKA.
U komunizmu ili ti socijalizmu se zvao narodni novac a u valjda TRANZICIJI (iz moga u neciji drugi dzep) ili vec kapitalizmu ( ni sam ne znam kako se zove uredjenje drzave) se naziva novac poreskih obveznika

Шта год ,иде на стрипере изгледа ,СРАМОТА!
 
0408.jpg


:eek:
 
Nove slike i ispovest Dejana Nestorovića: Vladika je u „Hugo Bosu" meni kupovao odelo. Njegovi omiljeni parfemi su „dolče i gabana" i „armani" „Zlatni salon" vredi najmanje 300.000, ogledalo 20.000 evra!

263em3a.jpg


Nestorović iznosi pikantne detalje o svom odnosu sa vladikom, za kojeg tvrdi da mu je dugogodišnjim prijatelj i dalji rođak, koji mu poklanja parfeme i skupe poklone, i objašnjava čime je zaslužio toliku naklonost vladike.

0408.jpg


Striper Dejan Nestorović, koji je šokirao javnost snimcima s vladikom zvorničko-tuzlanskim Kačavendom u njegovom raskošnom dvoru u Bijeljini, sada ekskluzivno za Press otkriva da mu je - „vladika poklonio 50.000 evra za master studije na privatnom fakultetu u Rimu"!

vladika1.jpg

Kacavenda.jpg


Objavljivanje fotografija na kojima vladika Kačavenda šopinguje u ekskluzivnoj prodavnici „Bos" u centru Beograda noć pred sahranu pokojnog patrijarha Pavla izazvalo je negativne reakcije u javnosti. Nestorović otkriva da odelo nije gledao za sebe.

Procenjuje se da „zlatni salon" vredi najmanje 300.000 evra a samo pozlaćeno ogledalo 20.000 evra! Neki komadi su iz Japana i Persije. Oduševio sam se kada mi je u posebnoj odaji pokazao mini-teretanu, koja je isključivo tu iz rekreativnih i medicinskih razloga, jer vladika tu jača svoje motoričke sposobnosti i vitalnost organizma, pri čemu mu je moje mišljenje jako važno, pošto sam završio DIF - tvrdi Nestorović.

Patrijarh Irinej: Danas je savremeno vreme, ljudi gledaju red i poredak. Estetika, neka lepota u svemu, nije to ništa bitno, je li - izjavio je patrijarh Irinej.

izvor: press
 
Poslednja izmena:

Back
Top