Sta bi izabrali

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da imate samo jedno od te dve mogucnosti, sta bi pre izabrali i objasnite zasto?


- Zenu, koja vas vara, ali je zato prema vama normalna (nema zvocanja, nema zabrana, i ostale stvari koje narusavaju skladan brak)

- Zenu, koja vam je potpuno verna, ali vam zato krv pije

Ja bi radje ovo prvo, zato sto, to sto se ona torba meni ne nanosi stetu (svoju guzicu nosi tamo) a i cak ako nanosi (mada ja nisam dozivio prevaru) sigurno je manja nego svakodnevno jahanje.

Jer ova druga zena mi brani sve zivo, druzenje sa drustvom, hobi itd. i tada covek postaje duboko nesretan, razdrazljiv i zivot mu je pod dubokim stresom.
 
ja bi jednu zenu da mi kuva, pere, pegla, ide u nabavku, pere prozore itd....
i jos kad bi bilo za dz super.
al stvarno bi takvu zenu.


Zasto dolazis svaki put na moju temu pisat svoje gluposti. Ae vozi vise, ako nemas sta pametno reci.

Stvarno nisi vise ni malo interesantna sa tim glupim forama, ali ozbiljno ti kazem.
 
Da imate samo jedno od te dve mogucnosti, sta bi pre izabrali i objasnite zasto?


- Zenu, koja vas vara, ali je zato prema vama normalna (nema zvocanja, nema zabrana, i ostale stvari koje narusavaju skladan brak)

- Zenu, koja vam je potpuno verna, ali vam zato krv pije

Ja bi radje ovo prvo, zato sto, to sto se ona torba meni ne nanosi stetu (svoju guzicu nosi tamo) a i cak ako nanosi (mada ja nisam dozivio prevaru) sigurno je manja nego svakodnevno jahanje.

Jer ova druga zena mi brani sve zivo, druzenje sa drustvom, hobi itd. i tada covek postaje duboko nesretan, razdrazljiv i zivot mu je pod dubokim stresom.
E јbg, uvalim ti kviska.
 
ni jedno od ponuđenog...

Ah... pa naravno da niko ne bi zeleo neku od ovih ponudjenih situacija, i ako je tako, svi biramo trecu opciju, koja glasi - nista od ponudjenog.
Ali nema trece opcije.
Jedna od ove dve, pa koja ti podnosljivija. Ili onda ako bas ne mozes da se odlucis, kazes - e ne znam, obe mi podjednako drage.

Ne kazem ovo bas tebi, ali i tebi i svima koji nece da se igraju, pa pored dve ponudjene opcije izmisle trecu.
Nema trece.
 

Back
Top