Tuca sa deckom, devojkom...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lens:
Gazdarica:
Ajme meni, kuda ovaj svijet ide... :roll: :roll: :roll:
Ide ka svom izvesnom kraju 8)
A sto se tice fajta, to nikako.
Kako udariti nezni cvet :oops:
A kad nezni cvet udari prvi? Pa je ti sljapnes po guzi a ona se jos vis iznervira jer kako to ti nju udaras po guzi a malopre si je iznervirao opet zbog neke gluposti, pa drekne, a ti je uhvatis pa kazes,Nederi se gusko, pa opet primis samar za to gusko.......
 
Ja razumijem da me muskarac u toku seksa, pljesne po guzi, razumijem i da me uhvati za kosu (ali ne pregrubo) i gurne mi **** u usta, razumijem i da mi ga onako iz zaleta gurne do kraja i razvali me, ali grubosti mimo kreveta, odnosno seksa, iskreno ne razumijem, niti cu ikada...
 
Donald Duck:
Lens:
Gazdarica:
Ajme meni, kuda ovaj svijet ide... :roll: :roll: :roll:
Ide ka svom izvesnom kraju 8)
A sto se tice fajta, to nikako.
Kako udariti nezni cvet :oops:
A kad nezni cvet udari prvi? Pa je ti sljapnes po guzi a ona se jos vis iznervira jer kako to ti nju udaras po guzi a malopre si je iznervirao opet zbog neke gluposti, pa drekne, a ti je uhvatis pa kazes,Nederi se gusko, pa opet primis samar za to gusko.......
Pa dodjes sa njom do granice kada je nervozno umiljata, i krene da te poljubi, a ti das( greska), i zagrize ti usnu da.....uf a lagano je pusti jer su tvoje ruke nezno dodirnule njene grudi.....pa cim ti puti usnu ti je odgurnes, opet malo grublje...
 
Donald Duck:
Gazdarica:
Ja razumijem da me muskarac u toku seksa, pljesne po guzi, razumijem i da me uhvati za kosu (ali ne pregrubo) i gurne mi **** u usta, razumijem i da mi ga onako iz zaleta gurne do kraja i razvali me, ali grubosti mimo kreveta, odnosno seksa, iskreno ne razumijem, niti cu ikada...
Pazi niste ni blizu seksa!!! a to se desava...
A to ne, ne i ne... Nema opravdanja... :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top