Pomoc!!!Zamolio bih moderatore da ne brisu temu.

G.H.O.S.T.

Poznat
Poruka
7.997
Nikola Jovanovic/Nicolla Beatz ucestvuje na takmicenju koje je organizovao poznati svetski producent Ryan Leslie kao jedini predstavnik Srbije.
Podrzimo ga tako sto cemo da glasamo za njega.Ljudi iz Amerike mogu da glasaju tako sto ce da posalju poruku EM4HB7 na broj 53037 a ljudi iz bilo koje druge
zemlje mogu da glasaju ako posalju poruku EM4HB7 na broj +49 177 178 1208(umesto + moze dve nule 00)......poruka ne skida vise od 10 dinara u srbiji sto je veoma malo,zato nemojte da budete sebicni
za to malo kredita...takmicenje kao nagradu donosi ucestvovanje pobednika u pravljenju pesama za izvodjace poput
Rick Ross-a,Fabulous-a,Keri Hilson,Cassie i tako dalje kao i potpisivanje na albumima tih izvodjaca...
http://talenthouse.com/creativeinvites/show/submission/detail/EM4HB7
na ovom linku pogledajte klip kojim se nikola prijavio...
jos nesto,sa jednog broja telefona mozete da glasate samo jednom...
RASIRITE DRUGARIMA NEKA SVI GLASAJU JER STVARNO JE BITNO ! ! !
HVALA SVIMA UNAPRED ! ! !

Kao sto vidite, Nikola ucestvuje na svetskom takmicenju kao predstavnik Srbije...Poruka skida samo 10 dinara, tako da bih vas zamolio da ga podrzite.

Unapred hvala.
 
cek on je radio Cviji na par pesama bitove? :) nije los ali cudi me da se Dada nije prijavio on po meni ima najjace bitove kod nas i meni se najvise svidja kako on radi...

otkunuo je na "kao da sutra ne postoji, samo vozi, 2 ortka u dzipu, 21 000 razloga, pravi ortaci..."

Valjda...Tako sam i ja cuo.Ali lik pravi bolesne bitove i bice mi drago da prodje...
A Dada je verovatno zauzet sa albumom...
 

Back
Top