Nikotinski zavisnik,da ili ne?

Da li pušite?

  • Da

  • Ne

  • Ponekad zapalim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ajde rigel se upisao prvi ja cu druga....

Pusac sam nekih desetak godina...
Pusim mozda jednu kutiju dnevno,nekada i manje...
A o prestanku razmisljam ali samo razmisljam posto mi u poslednje vreme smetaju cigarete
Nikada nista nisam konkretno preuzela oko prestanka...
 
Ja sam pusio od prvog razreda srednje do evo 28' godine(sa povremenim prekidima)...a onda sam zavrsio na hirurgiji ...morao sam da operisem devijaciju i sinuse i jos sam imao neku infekciju ...moj predlog vam je...okanite se toga ...nemojte cak ni da ulazite u zadimljene prostorije ...u stvari najbolje je otici do onkoloske klinike i snimiti situaciju...neka vam zdravlje bude motiv ...ovaj zivot je dar a mi se zajebavamo sa njime ...

...ili ako nista drugo ...kupite tompus ko El Pibe sa mog avatara pa puckajte ...
 
Poslednja izmena:
Juce sam,posle skoro godinu dana kupio paklu cigareta i za prethodna 24h popusio celu.:(
Sada cu verovatno izaci napolje po jos jednu. :(
Da li Vi pusite?Da li ste pokusavali da ostavite ili razmisljate o tome?

pušio sam 20 godina do pre mesec dana...
...znači neko ko puši 20 godina, definitivno zaboravi kako izgleda život bez duvanskog dima i svega što ga prati...kašljanja, smrada, brčkanja po džepovima na svakih 15tak min...barem sam ja zaboravio...
...šta da kažem...ko je ostavljao, zna...jeste da postoje krize...pogotovo ujutru...ali benefiti su vredni te muke...

...uostalom, dajte mi jedan razlog zašto je cigareta dobra...

...takođe, ne kontam šta je to što nekoga ko ne puši godinu dana natera da kupi celu kutiju cigareta...
 
pušio sam 20 godina do pre mesec dana...
...znači neko ko puši 20 godina, definitivno zaboravi kako izgleda život bez duvanskog dima i svega što ga prati...kašljanja, smrada, brčkanja po džepovima na svakih 15tak min...barem sam ja zaboravio...
...šta da kažem...ko je ostavljao, zna...jeste da postoje krize...pogotovo ujutru...ali benefiti su vredni te muke...

...uostalom, dajte mi jedan razlog zašto je cigareta dobra...

...takođe, ne kontam šta je to što nekoga ko ne puši godinu dana natera da kupi celu kutiju cigareta...

pa cigarete su uzzitak totalni da se ne lazzemo :per:
 
Pušim već 13 godina i nikada nisam pokušala da prestanem. Uglavnom naveče pomislim da bi trebala prestati da pušim a ujutro palim cigaretu :roll:
Jedini napredak je prelazak na blaže cigarete 0.4/4 mg ako to uošte ima nekog efekta :neutral:
I da, od jednog jutarnjeg padanja u nesvjest imam fobiju da će mi opet pozliti pa ne palim prije doručka :)
 

Back
Top