Jao sad mi nešto pade na pamet .D

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Kad muškarac pusti onu klasičnu žvaku: meni treba ženka koja će mi "ostaviti prostora", tj. koja će dima svoj život i svoje drugarice pa da se što više viđa sa njima kako bih i ja bio ostavljen na miru a da ona dođe na seks kao kad poručim piće..... da li on u stvari želi da ima neku jadnicu koja će da brine o njemu i da ga negde tamo daleko voli, i da pri tom može da ide da flertuje sa drugim ženama, pa ako mu se koja više dopadne da onda pređe na nju i tako dok ga neka ne zajebe pa zatrudni?

I je l to vama okej? :think:
 
Kad muškarac pusti onu klasičnu žvaku: meni treba ženka koja će mi "ostaviti prostora", tj. koja će dima svoj život i svoje drugarice pa da se što više viđa sa njima kako bih i ja bio ostavljen na miru a da ona dođe na seks kao kad poručim piće..... da li on u stvari želi da ima neku jadnicu koja će da brine o njemu i da ga negde tamo daleko voli, i da pri tom može da ide da flertuje sa drugim ženama, pa ako mu se koja više dopadne da onda pređe na nju i tako dok ga neka ne zajebe pa zatrudni?

I je l to vama okej? :think:

Izgovori, izgovori..:dash::dash:, ali sve smo mi to bar jednom u zivotu prosle, mislim takvog muskarca, i dovoljno je samo jednom..vise se i necu dati zahebati :rtfm:!!! Koji, bre, prostor..tim istim prostorom uvek moze da manipulise i manevrise..e, pa nece moci :manikir:!!
 
Izgovori, izgovori..:dash::dash:, ali sve smo mi to bar jednom u zivotu prosle, mislim takvog muskarca, i dovoljno je samo jednom..vise se i necu dati zahebati :rtfm:!!! Koji, bre, prostor..tim istim prostorom uvek moze da manipulise i manevrise..e, pa nece moci :manikir:!!

:lol:a znaci kad ti kazes ocu da zadrzim svoje drugarice zapostavila sam ih zbog tebe on treba kaze a nece da moze:lol:
 
:lol:a znaci kad ti kazes ocu da zadrzim svoje drugarice zapostavila sam ih zbog tebe on treba kaze a nece da moze:lol:

Jaooj, pa bas se vidi toliko..mislim, da sam ogorcena :dash:..Priznajem, ovde sam bila jaaako radikalna :mrgreen:., obecavam, Dzordzi, nece se ponoviti..u pravu si. Ja sam temu protumacila kako sam ja htela, opet..greska, pomislila sam da moj muskarac zadrzi svoje drugarice..a ja drugove :mrgreen:, ej..pa to i nije tako lose :zcepanje:..Obostrana korist :mrgreen:
 
Kad muškarac pusti onu klasičnu žvaku: meni treba ženka koja će mi "ostaviti prostora", tj. koja će dima svoj život i svoje drugarice pa da se što više viđa sa njima kako bih i ja bio ostavljen na miru a da ona dođe na seks kao kad poručim piće..... da li on u stvari želi da ima neku jadnicu koja će da brine o njemu i da ga negde tamo daleko voli, i da pri tom može da ide da flertuje sa drugim ženama, pa ako mu se koja više dopadne da onda pređe na nju i tako dok ga neka ne zajebe pa zatrudni?

Генерализујеш и превише си озлојеђена и никако да изађеш из тога. Да ли прође један дан да то не падају напамет бесплодне мисли и дилеме ? Слажем се да су данашњи "мушкарци" у већини неприлагођени и неспремни за сналажење у животу, али мислим да се претерано фокусираш на то...
 
Poslednja izmena:
Kad muškarac pusti onu klasičnu žvaku: meni treba ženka koja će mi "ostaviti prostora", tj. koja će dima svoj život i svoje drugarice pa da se što više viđa sa njima kako bih i ja bio ostavljen na miru a da ona dođe na seks kao kad poručim piće..... da li on u stvari želi da ima neku jadnicu koja će da brine o njemu i da ga negde tamo daleko voli, i da pri tom može da ide da flertuje sa drugim ženama, pa ako mu se koja više dopadne da onda pređe na nju i tako dok ga neka ne zajebe pa zatrudni?

I je l to vama okej? :think:

Devojka iz prve rečenice ne deluje kao jadnica iz druge. :cool:

Ova iz prve ne bi trčala kod njega na sex čim mu se digne kita, dok bi se ova iz druge polomila da što pre stigne. :D
 
Bez veze je, mada je to postala moda danasnje mladje generacije, da trazis nekakvu slobodu ( ko je kome i zasto oduzima) ako nekoga volis i nesto ti znaci. Svaki beg, pod izgovorom da se trazi nekakva sloboda, je ustvari nedostatak ljubavi ili poverenja u "voljenu-og".
 
Kad muškarac pusti onu klasičnu žvaku: meni treba ženka koja će mi "ostaviti prostora", tj. koja će dima svoj život i svoje drugarice pa da se što više viđa sa njima kako bih i ja bio ostavljen na miru a da ona dođe na seks kao kad poručim piće..... da li on u stvari želi da ima neku jadnicu koja će da brine o njemu i da ga negde tamo daleko voli, i da pri tom može da ide da flertuje sa drugim ženama, pa ako mu se koja više dopadne da onda pređe na nju i tako dok ga neka ne zajebe pa zatrudni?

I je l to vama okej? :think:

to je otprilike to...

...nije okej...
 
Povraca mi se vise od tih imaginarnih prostora, citaj pusti me da radim sta mi se hoce, to je moj cenjeni " identitet ", a u stvari nijedan od njih ne zna sta hoce u zivotu i sa njim...pri tom, ne mislim samo na muske...zenske isto imaju tu foru, samo malo prefinjeniju...

daj, bre, sve to jos mogu da progutam kad cujem nekog da tako prica sa 20 god., ali vec " stariji narastaji " su prosto smesni i jadni sa ovakim izjavama...
 
Kad muškarac pusti onu klasičnu žvaku: meni treba ženka koja će mi "ostaviti prostora", tj. koja će dima svoj život i svoje drugarice pa da se što više viđa sa njima kako bih i ja bio ostavljen na miru a da ona dođe na seks kao kad poručim piće..... da li on u stvari želi da ima neku jadnicu koja će da brine o njemu i da ga negde tamo daleko voli, i da pri tom može da ide da flertuje sa drugim ženama, pa ako mu se koja više dopadne da onda pređe na nju i tako dok ga neka ne zajebe pa zatrudni?

I je l to vama okej? :think:

Evo da pobijem tvoju teoriju, moj najbolji prijatelj je teški flegma, i svaka do sad mu je prikeenjala za takvo ponašanje, a za baš čudno, nijednu nije varao, jer od mene ništa ne krije......jednostavno takav čovek.....želi da veći deo dana provede sam.....isto tako kulira i prijatelje.....ali vremenom smo se svi navikli na njega i on tako funkcioniše.......to je tako.....što pre neko shvati to bolje
 
Evo da pobijem tvoju teoriju, moj najbolji prijatelj je teški flegma, i svaka do sad mu je prikeenjala za takvo ponašanje, a za baš čudno, nijednu nije varao, jer od mene ništa ne krije......jednostavno takav čovek.....želi da veći deo dana provede sam.....isto tako kulira i prijatelje.....ali vremenom smo se svi navikli na njega i on tako funkcioniše.......to je tako.....što pre neko shvati to bolje

Ali nema to veze sa varanjem...sta je sa onom tezom, da je sve dvosmerno...?
 

Back
Top