Jesu li narkotici socijalan problem?

Joshua_Tree

Primećen član
Poruka
539
Davno imao susret sa jednim kardiologom iz USA i pitao sam ga o narkoticima koje majka priroda da.Odgovor je bio sledeci:
-Sve dok moze da je kupi nema problema!(nasmejao se)

Prirodni narkotici,kaze on,cak sta vise oslobadjaju duh od tjela i hrane neurone supstancom koju nemozes imati u nista drugo.E sad,kaze on,pitanje je individue kako ce nju konzumirati.

Enzo Ferrari stavio kost od platine na nosu,i ziveo nad 90...hi hi hi

Jeli su narkotici problem nase licnosti?
 
Davno imao susret sa jednim kardiologom iz USA i pitao sam ga o narkoticima koje majka priroda da.Odgovor je bio sledeci:
-Sve dok moze da je kupi nema problema!(nasmejao se)

Prirodni narkotici,kaze on,cak sta vise oslobadjaju duh od tjela i hrane neurone supstancom koju nemozes imati u nista drugo.E sad,kaze on,pitanje je individue kako ce nju konzumirati.

Enzo Ferrari stavio kost od platine na nosu,i ziveo nad 90...hi hi hi

Jeli su narkotici problem nase licnosti?

Izvini, možeš li ti prvo lepo da sastaviš rečenice?
 
Poenta mi je jel to problem licnosti ili stvarno zdrastven problem?:)
I sta to nas baca u 6tu licnost?

Dobro malo se zezam..neko nadje adrenalin u sportu i uziva u nekim zdravim ''opijatima'' koji od coveka prave pozitivnu zver i na pravi nacin se kanalise i trosi..sto mu daje neku vrednost mentalnu i fizicku na duze staze..o pomenutim sredstvima je besmisleno pricati uopsteno jer ih neko uzme iz znatizelje ne mora znaciti da mu je poremecena licnost pre..ali kad je uzme postaje licni problem a i zdravstven kao i drustva oko njega pa i shire
 

Back
Top