Koliko poznajete članove Foruma Krstarice? (+ kviz)

Đenka

Aktivan član
Poruka
1.450
Neki od nas su već dugo ovde. Dolazimo skoro svaki dan, pišemo, razgovaramo, razmenjujemo mišljenja...
Bilo je vremena da se međusobno upoznamo i izprofilišemo - ko je kakav, kako razmišlja, čemu je sklon, o čemu najčešće piše, na kojim podforumima je najaktivniji i slično.
Ja bih, na primer, neke članove prepoznao čak i da ne stoji njihov nick sa leve strane posta (krvoloka, npr. ili margot, anakin, Stajića...)

Ono što me interesuje jeste: po čemu su vam pojedini članovi foruma "ostali u sećanju", po čemu su vam prepoznatljivi? Šta vam je kod pojedinaca koje ste "mapirali" negde u mozgu identifikacijski specifično?

Evo, na primer, ja bih krvoloka prepoznao i da ne farba sve u crveno. On ima tendenciju da svakoj temi pristupa poluozbiljno, sarkastičnim primedbama, dosetkama i nadmudrivanjem. Takođe u tom nadmudrivanju po nekad teži da ismeje ili omalovaži sagovornikovo mišljenje ili stav. Gazdarica mi je, pored ostalog, specifična i po tome što se trudi da ne omalovaži tuđe mišljenje, ma koliko ono suprotno ili neobično bilo, i po ogromnoj i iskrenoj tolerantnosti.

Ko je vama posebno prepoznatljiv na ovom forumu i po čemu? (samo, molim vas, nemojte namerno vređati i pljuvati).

Ja sa u posldnje vreme upao u neku kvizomaniju, pa sam i ovom prilikom napravio jedan upitnik.
Njime možete proveriti koliko dobro poznajete neke članove na ovom forumu. >> Ovde. <<

Moderatorima: ovo nije još jedna tema tipa "ko vam je najbolji na forumu", nemojte je zaključavati!

#######################################################################
Za one koji čitaju samo prvu i poslednju stranicu teme, sledeći kvizovi su na raspolaganju:

1. Koliko se poznajemo?
2. Face sa Krstarice
3. Forumaši pitaju...
4. Čokoladni kviz!
5. Face sa Krstarice 2
6. Face sa Krstarice 3

Podaci u Hall Of Fame kod starih kvizova se više neće unositi.
#######################################################################
 
jagodica:
e podforum Religija, ne politika! :wink: )

haah imam 80
jesi ti pravio ovaj program

Da, Religija. toliko je bila prljava da mi je odmah na pamet pala Politika :wink: . Sredio sam to.
Nisam ja pisao, samo sam modifikovao neku ASP skriptu. (generisanu WebQuiz XP programom). Ima mnogo ručno da se edituje. Smorio sam se onim VBS sra*njem :x Zato sam toliko lapsusa i napravio (tri, koliko sam sad uspeo da popravim).

Ko je to "m" što je osvojio/la 100 poena? Ljudi, upisujte svoje forumske nickove, da kasnije mogu da ih stavim na nekakvu top-listu, Hall Of Fame.
 

Back
Top