CRNI GRUJA

Ne znam od kad se reprizira, u cetvrtak sam gledala 2 epizode. Najbolji mi je gazda Ceda, Gruja

Pocepala samse od smeha kad je Niggor bio pevac na guslama, a Gruja kaze Cedi: ,, Jesam ti rekao da mi vise ne skupljas te putujuce drekavce!,, :lol: :lol: :lol:
Ceo dan sam se kikotala u skoli, svi su me gledali ko da sam :roll:
 
U Oktobru bi trbalo da krene druga sezona.

Iz pouzdanih izvora saznajem da ce izgleda da bude bolja i ludja nego prva. Na zalost (ili na srecu) umesto Sergeja, ulogu Gruje je preuzeo Nenad Jezdic (To, Kume!!!, Pendula, Boda Tajson itd...). Ostali su isti, tj. Kojo (Kara Đorđe), Boris (Bole - vole!), Marinko (gazda Čeda Velja od Zvižda i Pofaličkog) i Cvija (Prostite, vi ste tovarišć Tijo-SAM?). Pored njih u igri su i "tovarišć TijoSAM" (Rale Milenković), Stanoje (Boda Ninković), tovarišć Kaučuk Mračni (Sloba Ćustić), Mladen, ministar vojni (Rade Marković Jr), a pored njih tu su još i Nela Mihajlović, Cile (takođe iz reklame za LAV pivo), Ljuba Bandović, Isidora Minić, Tanja Bokan, The Kuguars - i izgleda TV otkrovenje, Srdjan Miletić, tip koji nadsinhronizuje lutke u Nikad Izvini, u ulozi Srbina šibadžije.

Trebalo bi da ima 13 orginalnih epizoda i još nekoliko kompilacija. Pričali su mi da je zezanje na snimanju bilo maximalno i da bi trebalo da fore pljušte. Nadam se da će tako i biti. U svakom slučaju, zezanje je zagarantovano. :P :lol: :lol:
 
Jedna od najboljih epizoda je sa onom vracarom kad QaraGeorge kaze: "Bolje je znati mlogo i često, nego ne znati nista, povremeno nikad...!!!!!"
A nije lose ni ono u nekoj od zadnjih epizpoda kad upadne Nikola Pejakovic (Aga Aganlija), koji lici na preispoljnog kretena i kaze Čedi i Boletu: "I Gruja misli da moze mene da zajebe!!! PA, zar ja ličim na idijota, a?!". Ili ono kad isto Aga kaze Boletu: "Idi ti reci mojim momcima koliki kolac da izdelju jer ti najbolje znas koliki ti je FI".
 
crni gruja je najbolja nasa serija...
koliko god puta gledala tu seriju uvek mi je najbolja i ne moze da mi dosadi...

gde je onaj? otiso nesto da ... slini..
sta da radi? da slini...

bole idi i .... snimi ga malo...
 
Mare:
DabaMAN:
Crnog Gruju sada glumi Nenad Jezdić.
Super! I onako me onaj SerGej nervira! :D :D :D
Ne znam kako ce se Nesa snaci u zameni Sergeja. Ja njega bas ne volim kao lik i pojavu ali je u ovoj seriji pokazaop da zaista zna znanje.Toliko mimike,pogleda,grimasa....Zaista je super odradio posao!
Meni se sigurno nece svideti jer sada u seriji ima smeh u pozadini (kao da smo mi stupid pa nam oni govore sta je smesno :roll: ) jr na to uopste nisam navikla u nasim serijama. U stranim je to stalno pa i ne primecijem ali ne znam kako cu se navici na ovo :?
 

Back
Top