Opet

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Nesto u zadnje vrijeme,sve je popularnije varati,partnera/partnerku...Mislim vjernost,iskrenost,postenje kao da su iscezli,doslo vrijeme da se laze,pa makar ako nema sta slagati slaze se i koliko je sati.....

Kako bi ste vi reagovali kada bi ste zatekli partnera ili partnericu na "radnom" mjestu......

Missim,ovaj se uradio......a vi?


P.S. Ja mislim da bi nekako postupio kao ovaj.....
 

Prilozi

  • haha.jpg
    haha.jpg
    33,9 KB · Pregleda: 34
Nesto u zadnje vrijeme,sve je popularnije varati,partnera/partnerku...Mislim vjernost,iskrenost,postenje kao da su iscezli,doslo vrijeme da se laze,pa makar ako nema sta slagati slaze se i koliko je sati.....

Kako bi ste vi reagovali kada bi ste zatekli partnera ili partnericu na "radnom" mjestu......

Missim,ovaj se uradio......a vi?


P.S. Ja mislim da bi nekako postupio kao ovaj.....

Verovatno bih se okrenula i otisla a kasnije bih razgovarala sa njim.Ne bih sebi dozvolila jos vece ponizenje(od tog koje mi je priredio)time sto bih napravila neku scenu.A,posle...ne znam,razmislila bih sta i kako dalje.
 
nemam pojma
u meni bi se borile ideja dal da ih prebijem na licu mesta il da samo odem
19.gif

dostojanstvenije je samo otici al ko da odoli da ih malko ne ocerupa :lol:
e sad dal bih prebila i nju ne znam jer moze se desiti da ona nije imala pojma...ako je neko za koga znam da zna da smo zajedno sirota ne bi se lepo provela, ako je neka nepoznata verovtno bih samo o njegovu vuglu razbila vazu ...
a ako ne uspem posto su muskarci jaci...pu bem ti misa a sta ako ne uspem da ih/ga premlatim :think:
jel ima neko neku brutalnu ideju koja ce da uspe sa sigurnoscu
6.gif
 
Bas,ni meni nije jasno,kao lik ide pretuci zeninog/djevojkinog ljubavnika,zasto,njeno je da odbije a njegovo da trazi....
A takodje nije mi jasno kako neka djevojka moze da oprosti prevaru iako je vidjela svog dragog kako se snimao sa njenom frendicom,tipa trpao joj i snimali se a ona to pronasla i kasnije glume da je sve ok.

Mislim,kako mogu oprostiti ociglednu prevaru,jel to sumnjaju u sebe i svoj razum ili?ili?:confused:
 

Pesma koja savresno opisuje situaciju i kako bih ja reagovala...
Moja omiljena grupa, obozavam ih!!!

Ovaj deo...
There's some other **** in our bed
What are you take me for?
To **** with you to **** with me
Yeah i never wanna see your face again

Where the *** do you think you is going going?
I loved you so much but you cheated on me
What we shared was no ordinary
I felt the same until you had to go and just stab my heart like ouch

I ovaj...
So you wanna play it like that but baby i can get back
You don't wanna feel my ouch ouch ouch
I've done it before i'll do it again
Just leave me alone
 
Bas,ni meni nije jasno,kao lik ide pretuci zeninog/djevojkinog ljubavnika,zasto,njeno je da odbije a njegovo da trazi....
A takodje nije mi jasno kako neka djevojka moze da oprosti prevaru iako je vidjela svog dragog kako se snimao sa njenom frendicom,tipa trpao joj i snimali se a ona to pronasla i kasnije glume da je sve ok.

Mislim,kako mogu oprostiti ociglednu prevaru,jel to sumnjaju u sebe i svoj razum ili?ili?:confused:

Bila bih besna ali znam da ne bih imala pravo da krivim devojku ako bih se nasla u takvoj situaciji.

Neko ko bi mi tako nesto priredio nije vredan ni da vicem, ni da placem (naravno, plakala bih, ali nikako pred njim(a)), ni da dozvoli da vidi (iako zna) da me je povredio.

Koliko god da zelim da vristim tad, rekla bih: "Hvala ti, bilo bi steta provesti jos jedan dan ne znajuci kakav si gad." Njoj bih rekla: "Srecno." Onda bih otisla i oni za mene vise ne bi postojali.
 

Back
Top