Veseli raskid

Poruka
22.606
Evo ja sad baš nešto razmišljam kako u glavnom svima raskidi padaju teško i nešto motam film i setim se jednog bivšeg momka i našeg raskida....nismo išli nešto dugo ali jednostavno ja sam videla da nismo na istoj talasnoj dužini...on navijao za Partizan ja za Zvezdu..i tako... i da samo gubim vreme i tako rešim ja da raskinem s njim....pozovem ga lepo i kažem mu da izađemo u moj omiljeni klub...ponesem pola kile čvaraka,ajvar,veknu hleba i mislim ako se dobro sećam da sam ponela i teglu mešane salate...sve to stavim u torbu...i odem da ga sačekam...pošto sam bila dobra sa vlasnikom kluba, zamolim ga da ja to sve lepo uredim na jednom stolu...kao šatro večera...i dođe on onako kao iznenađen, pošto je bio malo brušenog mozga...i kao hajde da jedemo...jest da su nas gledali ovi sa strane ali ko ih ebe...i tako kad se lepo najeo popijemo po pivo i ja lepo ustanem i kažem ‚‚e idem ja sad...‚‚....i tako raskinemo, lepo bez ikakvih prepirki i objašnjavanja.:)

Pitanje za vas da li ste imali neko tako iskustvo da vam raskid nije teško pao?
 
Evo ja sad baš nešto razmišljam kako u glavnom svima raskidi padaju teško i nešto motam film i setim se jednog bivšeg momka i našeg raskida....nismo išli nešto dugo ali jednostavno ja sam videla da nismo na istoj talasnoj dužini...on navijao za Partizan ja za Zvezdu..i tako... i da samo gubim vreme i tako rešim ja da raskinem s njim....pozovem ga lepo i kažem mu da izađemo u moj omiljeni klub...ponesem pola kile čvaraka,ajvar,veknu hleba i mislim ako se dobro sećam da sam ponela i teglu mešane salate...sve to stavim u torbu...i odem da ga sačekam...pošto sam bila dobra sa vlasnikom kluba, zamolim ga da ja to sve lepo uredim na jednom stolu...kao šatro večera...i dođe on onako kao iznenađen, pošto je bio malo brušenog mozga...i kao hajde da jedemo...jest da su nas gledali ovi sa strane ali ko ih ebe...i tako kad se lepo najeo popijemo po pivo i ja lepo ustanem i kažem ‚‚e idem ja sad...‚‚....i tako raskinemo, lepo bez ikakvih prepirki i objašnjavanja.:)

Pitanje za vas da li ste imali neko tako iskustvo da vam raskid nije teško pao?
:hahaha:
Idi bre Zvoco:zag:
 
Evo ja sad baš nešto razmišljam kako u glavnom svima raskidi padaju teško i nešto motam film i setim se jednog bivšeg momka i našeg raskida....nismo išli nešto dugo ali jednostavno ja sam videla da nismo na istoj talasnoj dužini...on navijao za Partizan ja za Zvezdu..i tako... i da samo gubim vreme i tako rešim ja da raskinem s njim....pozovem ga lepo i kažem mu da izađemo u moj omiljeni klub...ponesem pola kile čvaraka,ajvar,veknu hleba i mislim ako se dobro sećam da sam ponela i teglu mešane salate...sve to stavim u torbu...i odem da ga sačekam...pošto sam bila dobra sa vlasnikom kluba, zamolim ga da ja to sve lepo uredim na jednom stolu...kao šatro večera...i dođe on onako kao iznenađen, pošto je bio malo brušenog mozga...i kao hajde da jedemo...jest da su nas gledali ovi sa strane ali ko ih ebe...i tako kad se lepo najeo popijemo po pivo i ja lepo ustanem i kažem ‚‚e idem ja sad...‚‚....i tako raskinemo, lepo bez ikakvih prepirki i objašnjavanja.:)

Pitanje za vas da li ste imali neko tako iskustvo da vam raskid nije teško pao?

jbte, i ja se uvek zalepim za neke "grobare". :roll:

a imala sam jedan "veseli" raskid,
nisam se jednom marku javljala na telefon 15 dana (kad sam imala 17 godina)
bilo mi glupo jer nisam umela da mu kažem da neću više da se viđamo.
i izađem ja jedno veče sa mlađom sestrom i sa nekom sestrom koja mi je došla u goste iz drugog grada,
i u centru grada - tras - naletim pravo na marka.
a moja marica ni 5 ni 6 nego:

marko, ovo je naša sestra isidora.
isidora, ovo je marko, ivanin bivši dečko.

a ova raspali da se smeje.
pa eto, bar je nekima bilo veselo. :mrgreen:

mene godinama posle bilo sramota.
al' ok smo sad, zezamo se na tu temu, dobri smo drugari.
ipak, bili smo deca. :)
 
imala sam 16 godina on 23. i smislila sam sve lepo i kulturno da mu kazem i sve to. i pocnem da mu pricam i nesto mi sve to bude smesno i stvarno pocnem da se smejem. jao njegova faca....i nastavim da pricam i posle svake recenice padam u smeh...
deca.
 

Back
Top