resetiranje windowsa

Може, може... само што код мене то нешто не ради. :think:

To restart Windows without restarting your computer, follow these steps:

1. Click Start, and then click Shut Down.
2. Press and hold down the SHIFT key while you click Restart The Computer, and then click Yes.
3. As soon as the screen clears, release the SHIFT key.

NOTE: If you hold the SHIFT key too long, Windows restarts in Safe mode.

How to Restart Windows Without Restarting the Computer

Restarting Windows Without Restarting Your PC
 
Jeste da je napisao resetiranje:rotf: al imao je za pravo,postoji.....samo meni nece ni na XP-u ni na 7-ici,i meni je palo na pamet to sa listom umesto button-a,ali sam zaboravio kako se to namesta.

Postoji jos jedan nacin resetovanja samo OS-a a ne i hardvera,a to je jednistavno virtuelna masina:eek:

davincovkod13 ===otkud ti toliko operativnih sistema i jos instaliranih,svaka ti cast:worth:
 
Jeste da je napisao resetiranje:rotf: al imao je za pravo,postoji.....samo meni nece ni na XP-u ni na 7-ici,i meni je palo na pamet to sa listom umesto button-a,ali sam zaboravio kako se to namesta.

Postoji jos jedan nacin resetovanja samo OS-a a ne i hardvera,a to je jednistavno virtuelna masina:eek:

davincovkod13 ===otkud ti toliko operativnih sistema i jos instaliranih,svaka ti cast:worth:
pazi kad me nije mrzelo sve da ih instaliram naravno na drugoj particiji,a naravno da sve instalacije cuvam u fioci na sigurnom:whistling:od3.11 pa nadalje(win i ostali)nece ni na 95 ni 98 taj jeb*** reset.
 

Back
Top