Haradinaj: Tači je glavni uzrok korupcije

Halix

Elita
Poruka
16.206
Haradinaj: Tači je glavni uzrok korupcije

Tanjug, 11.03.2010 11:29:44

PRIŠTINA - Predsednik Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj optužio je kosovskog premijera Hašima Tačija da korupcija na Kosovu počinje od njega.
"Po mom mišljenju korupcija počinje od Tačija. On je glavni uzrok korupcije. Negova logika upravljanja uređuje način I stvara posledice na drugim nivoima", rekao je Haradinaj, prenosi danas prištinska štampa.
Bivši kosovski premijer je ovo rekao komentarišući nedavne izjave šefa Međunarodne civilne kancelarije Pitera Fejta o prisustvu korupcije u kosovskim institucijama.
Fejt je zatražio od Tačija da se reši svih korumpiranih zvaničnika sa visokih nivoa vlade Kosova, ukoliko želi da Kosovo ide napred ka evrointegraciji.
Istovremeno, uticajne zapadne zemlje zatražile su od Tačija da pokrene istragu protiv jednog ministra zbog zloupotreba i sumnji da je profitirao 10 miliona evra, preneo je juče "Koha ditore".

http://www.novosti.rs/code/navigate...rupcije&kword_add=hasim taci, ramus haradinaj

Hijene pocinju medjusobno da se ujedaju...jedan drugog optuzuju a ne zna se ko je vece djubre...ali dobro,oni rade na ukidanju viza za gradjane Kosova i na ulasku u EU...:roll::hahaha:
 
Haradinaj: Tači je glavni uzrok korupcije

Tanjug, 11.03.2010 11:29:44

PRIŠTINA - Predsednik Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj optužio je kosovskog premijera Hašima Tačija da korupcija na Kosovu počinje od njega.
"Po mom mišljenju korupcija počinje od Tačija. On je glavni uzrok korupcije. Negova logika upravljanja uređuje način I stvara posledice na drugim nivoima", rekao je Haradinaj, prenosi danas prištinska štampa.
Bivši kosovski premijer je ovo rekao komentarišući nedavne izjave šefa Međunarodne civilne kancelarije Pitera Fejta o prisustvu korupcije u kosovskim institucijama.
Fejt je zatražio od Tačija da se reši svih korumpiranih zvaničnika sa visokih nivoa vlade Kosova, ukoliko želi da Kosovo ide napred ka evrointegraciji.
Istovremeno, uticajne zapadne zemlje zatražile su od Tačija da pokrene istragu protiv jednog ministra zbog zloupotreba i sumnji da je profitirao 10 miliona evra, preneo je juče "Koha ditore".

http://www.novosti.rs/code/navigate...rupcije&kword_add=hasim taci, ramus haradinaj

Hijene pocinju medjusobno da se ujedaju...jedan drugog optuzuju a ne zna se ko je vece djubre...ali dobro,oni rade na ukidanju viza za gradjane Kosova i na ulasku u EU...:roll::hahaha:

Ko i ovi nasi(samo nasi nemaju krvi na rukama.....valjda)!:roll:
"Kosova" je centar korupcije!
 
Haradinaj: Tači je glavni uzrok korupcije

Tanjug, 11.03.2010 11:29:44

PRIŠTINA - Predsednik Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj optužio je kosovskog premijera Hašima Tačija da korupcija na Kosovu počinje od njega.
"Po mom mišljenju korupcija počinje od Tačija. On je glavni uzrok korupcije. Negova logika upravljanja uređuje način I stvara posledice na drugim nivoima", rekao je Haradinaj, prenosi danas prištinska štampa.
Bivši kosovski premijer je ovo rekao komentarišući nedavne izjave šefa Međunarodne civilne kancelarije Pitera Fejta o prisustvu korupcije u kosovskim institucijama.
Fejt je zatražio od Tačija da se reši svih korumpiranih zvaničnika sa visokih nivoa vlade Kosova, ukoliko želi da Kosovo ide napred ka evrointegraciji.
Istovremeno, uticajne zapadne zemlje zatražile su od Tačija da pokrene istragu protiv jednog ministra zbog zloupotreba i sumnji da je profitirao 10 miliona evra, preneo je juče "Koha ditore".

http://www.novosti.rs/code/navigate...rupcije&kword_add=hasim taci, ramus haradinaj

Hijene pocinju medjusobno da se ujedaju...jedan drugog optuzuju a ne zna se ko je vece djubre...ali dobro,oni rade na ukidanju viza za gradjane Kosova i na ulasku u EU...:roll::hahaha:

Lele majke Vitange, sta se ovo zbiva?
Evo ti se gazde haman pocupase. Da ne ostanes bez posla jadan nebio.
Ti bez posla, a mi bez tvog umnog posta. Evo i rime , jes' vidio?
 
I ja sam procitao na nasim medijima ovo :hahaha::hahaha:
Prvo mu je Taci ranije odgovorio da je korupciju nasledio ( od njega )....
Sve su oni jedni te isti...

P.S. Ni u Srbiji nema razlike sto se lopovluka tice :mrgreen:

Zapanjen sam cinjenicom da govoris lose o svojim `herojima`...
Sto se tice lopova,ima ih svugde...evo u Sloveniji juce pokrenuta istraga protiv ministra poljoprivrede za neku proneveru...
Ali na Kosovu nije sve samo cist lopovluk...na Kosovu je mnogo vise od toga...
 
:ok:
Nego kad ce nase lopove na vlasti da pohapse?:think:
Mislim tvoje misljenje po tom pitanju!

Ja nemam nista protiv toga da se svako ko je za nesto odgovoran hapsi i da odgovara za to sto je ucinio,bilo o cemu da se radi...
Uporedi Srbiju i Grcku..Grcka je vec godinama u EU,nije ratovala,nije bombardovana,nije trpela sankcije,pa pogledaj gde su dogurali...sta mislis koliko onda ima kod njih lopova?I da li ih ima?
 
Zapanjen sam cinjenicom da govoris lose o svojim `herojima`...
Sto se tice lopova,ima ih svugde...evo u Sloveniji juce pokrenuta istraga protiv ministra poljoprivrede za neku proneveru...
Ali na Kosovu nije sve samo cist lopovluk...na Kosovu je mnogo vise od toga...

Ja nikada nisam patio za bilo kojim kultom licnosti/idolima...I nemoj misliti da sam ja jedini koji gleda kriticki na lopovluk tamo. Uglavno obicni ljudi mrmljaju u sebi ,psuju, dok se kvazi politicati prepucavaju i takmice ko ce da ukrade sto vise. Jedino neke NVO, male politicke stranke, donekle novinari ( oni koji imaju muda ) otvoreno kritikuju. Kult heroja je zanemararljiv na Kosovu, tj. nije ni blizu Srbiji koja prednjaci u regionu ( a zna se i zasto ).

Ne, Kosovo je izabralo svoj put kuda,kako i s'kim ce... a to Srbija nije :bye:
 
Ja nikada nisam patio za bilo kojim kultom licnosti/idolima...I nemoj misliti da sam ja jedini koji gleda kriticki na lopovluk tamo. Uglavno obicni ljudi mrmljaju u sebi ,psuju, dok se kvazi politicati prepucavaju i takmice ko ce da ukrade sto vise. Jedino neke NVO, male politicke stranke, donekle novinari ( oni koji imaju muda ) otvoreno kritikuju. Kult heroja je zanemararljiv na Kosovu, tj. nije ni blizu Srbiji koja prednjaci u regionu ( a zna se i zasto ).

Ne, Kosovo je izabralo svoj put kuda,kako i s'kim ce... a to Srbija nije :bye:

Koji put izabralo Kosovo?Taj put ne postoji...to treba da ti je vec jasno...taj vas put nikako da pocne...nema ni pocetak ni kraj...jedini put ako negde hocete da idete je onaj gde se naplacuje putarina na Bubanj potoku...nijedan drugi...to je i corav do sada video...
 
I ja sam procitao na nasim medijima ovo :hahaha::hahaha:
Prvo mu je Taci ranije odgovorio da je korupciju nasledio ( od njega )....
Sve su oni jedni te isti...

Otkad ja govorim da im treba samo malčice pomoći u tim internim sukobima i kad se na kraju međusobno poubijaju, pružiti svoju svesrdnu pomoć i podršku očuvanju mira i bezbednosti....čekaj...nešto mi poznat taj scenario:think:
:zper:
 

Back
Top